Безусловен Базов Доход за българите(ББД)

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Безусловен Базов Доход за българите(ББД)

:-)

#151 Цената на популизма

2015-02-15 10:47

А откъде ще се намерят пари?

Идеята е осъществима в държави, които са богати.

А у нас цената на тази популистка идея кой ще я плати?


Anonymous

#152

2015-03-23 20:00

Защо подписахте тази петиция? Samo v takuv sluchay nqma, da se sluchi na nqkogo, za edno naznachen, i drugo raboti; edni chasove se otchitat, drugi chasove se rabotqt; edni usigurovki se otchitat, no drugi sa v deystvitelnost . V sluchay na bazov dohod, ima sigurni pari, i pri nespazen dogovor rabotnika napuska, no ne ostava bez pari, taka nikoy nqma, da mu pravi nomera.
Kato se sprut krajbite na kradcite. Kato se vuztanovqt proizvodstvata.

#153 Re: Цената на популизма

2015-03-23 20:03


Гост

#154

2015-07-11 11:22

Защото знам че ще стане, да кажем 6то чувство проекта съм го очаквал от доста време и нека с лубов го приемам и нека всички да са живи и здрави да не се притесняват поне за благата си Namaste
Хаден

#155 Просветление

2015-07-11 11:23

С настъпването на бесусловните доходи идва истинско възкрсение на Христовото съзнание във всички нас нека всички се радваме с любов и обич едни на други и позитивни емоции. 


Гост

#156

2016-01-12 20:12

Абсолютно ЗА проекта и осъществяването му съм!

Гост

#157

2016-01-24 16:14

Защото съм изморена от лъжи , ограбена финансово ,жена която мисли да емигрира , но случайно прочетох за проекта ББД и ми хареса и реших да го подкрепя.

Гост

#158

2016-03-18 07:59

Принципите на които се гради ББД ще бъдат въведени в следващите 10-15 години в голяма част от страните в ЕС. Дано и България да е в тази група страни.

Гост

#159

2016-07-15 04:37

Това е революция в цялостния обществено политически живот и тя ще осъществи в целия свят ,но ще изисква много време .

Гост

#160

2016-10-04 17:52

:) Tova e nai-vajnata ideia v sveta, govorete, mislete za BBD, zashtoto tova e kra4ka kym nova era na zemqta.

kofti 4e saita ne sa go razbrali i da q slojat na pyrvo mqsto...

Anonymous

#161

2016-10-04 21:32

Запитайте се, защо работите на тази позиция в момента?
Харесва ли ви работата?Ставате ли лесно,отивате ли с положителна нагласа?Колко нерви и стрес има през работния ден?Сравнявате ли работа-доход с тези на колегите си?Чувсвате ли се неоценен?Всеки говори против всеки?Колко пъти употребихте думите:
Писна ми!
Нямам нерви!
Ще се махна от тук!
Защо още сте там?Искате ли промяна?
МОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ГО ПОЗВОЛИТЕ?!
АКО СТЕ БИЛИ ЧЕСТНИ СЪС СЕБЕ СИ ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ, ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПОДПИШЕТЕ ТАЗИ ПЕТИЦИЯ!

Гост

#162

2016-10-04 22:02

teq koito sa protiv kakvo im prechi ? sega ba4kat za 300 leva, ako se vyvede BBD shte ba4kat za 300 + 500
Мая Микова
София

#163 Re: Цената на популизма

2016-10-05 04:29

#151: :-) - Цената на популизма 

Като се намали броят на паразитите в държавния и частния сектор.Като се изземе краденото и подкупите!

Ние ли направихме тази държава бедна или някои я обезцениха и продадоха за жълти стотинки?!

И продължават да я разпродават! Защо внасяме,вместо да стимулираме нашето производство и промишленост?!

Явно трябва да започнем от петициите  за промяна на конституцията  и намаляване на онези 240 търтеи в

парламента,за работеща съдебна система, да участваме в референдуми и въобще да правим нещо по въпроса! Не

само да се вайкаме,че нищо не може да се промени!Българинът е негативно,черногледо,мърморещо човече,което

само се оплаква и чака някой да го "оправи"! Защото винаги си траем и сме разединени,за това нещата не се

променят!Кога се вдигнахме като правят в другите държави?!Стачкуваме платено,а ако някой наистина

протестира му оказваме подкрепа в удобният диван пред телевизора! Кога ще осъзнаем,че сме едно без значение

от пол,възраст,професия?Че сме отмираща нация,която скоро ще съществува по света,но не и в собствената си

държава?!Хайде всички да избягаме,то това е целта! А в България ще останат цигани,помаци и мигранти!

llllll

#164 Базов доход

2016-10-25 17:57

tezi hora aktivno razvivat ideqta v momenta v BG

http://www.budd.bg/basic-income/

i video ima

youtu.be/87yUYShLxeY?a