Гражданска подписка в подкрепа на болницата в гр.Горна Оряховица


Гост

#26

2013-03-14 21:13

Мисля,че е изключително безотговорно да се затвори болница в град като нашия/пък и който и да е друг град.../Смятам,че това отново са някакви дребни и нищожни борби и апетити,от които най-много ще пострадат децата и възрастните и особено трудно подвижните хора!
Ралица

#27

2013-03-14 21:53

Благодарение на докторите от тази болница родих здрави деца близнаци. Ще съм им благодарна цял живот за прекрасното ЧОВЕШКО отношение и ПРОФЕСИОНАЛИЗМА, за разлика от тези във великотърновската болница... И защото всичко мина гладко и безпроблемно искам да имам още деца и искам да ги родя отново в МБАЛ "Св. Иван Рилски"!!!

Гост

#28

2013-03-16 05:45

Разбира се, че подкрепям болницата в Горна Оряховица! Тя обслужва не само жителите на град Горна Оряховица, но и тези в останалата част на региона. Няма дасе тича до Велико Търново за всяко едно нещо, като има добри лекари в тази болница. Хубаво е да се заделят средства и за по-модерна техника и апаратура - заслужават си го и пациентите и медицинския персонал. Не мога да разбера защо всичко се съсредоточва в големите градове - и работните места, и училищата, и болниците?

Гост

#29

2013-03-20 02:48

Грехота е да се затварят болници и да се оставят хора без шанс за първа помощ. Със сигурност персонала в болницата не е съгласен, както и гражданите на региона. Тогава кой и как, защо и по какви причини в тези тежки за народа дни - решава да закрие болница.

Гост

#30

2013-03-27 07:37

V momenta jiveq i rabotq b Avstriq,inache sum ot Gorna Orqhovica. Vuzmyten sum ot vuzmojnosta grad kato nashiq da ostane bez bolnica....upravata,obshtinskiq suvet i kmeta TRQBVA DA SE ZASRAMQT !!! Nakude otivame s podoben podhod i nachin na mislene...nakude ?

Гост

#31

2013-04-15 13:04

Niama nujda ot komentar