БТВ да свали от екран "Шоуто на Слави"

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията БТВ да свали от екран "Шоуто на Слави"

Венцислас Томов
Варна

#76

2013-03-17 11:29

Щете не щете, Славито е най-добрия шоумен в България. Модела по който прави този бизнес е световно признат и има успех и у нас. Завиждате ли , не ви знам, ваша работа!? Това е положението!
додо

#77

2013-03-17 16:59

да най-добрия лизогъзец и нагаждач към всеки кйто има изгода да печели пари ,и ако не му угодно започва да плюе наляво и надясно да не говорим ,че еба майката на младото поколение с свойте чалгаджийски предавания ,затова аут от ефира
Иван

#78 БТВ да свали от екран"Шоуто на Слави"

2013-03-17 17:23

Г-н Трифонов е поръчков политически клоун,"мутра" в шоу бизнеса и лидер в оглупяване и опростачаване на българите!Държат го в ефир защото обслужва политическите интереси на червените олигарси-справка собственика на БТВ груп Красимир Гергов.Затова просто бойкотирайте БТВ
Кирчо

#79

2013-03-17 23:59

Много сте зле всичките. Шоуто на Слави е най-доброто и най-гледаното шоу в българския ефир и да искате от бтв никога няма да го свалят. А Слави е толкова добър, умен и добродушен човек и съм готов да споря с всеки който твърди обратното.
КИРЧО

#80

2013-03-18 15:55

НЯМА НИЩО ВЕЧНО НА ТОЗИ СВЯТ ,ТОВА СЕ ОТНАСЯ И СКАПАНОТО ШОУ НА УЧИНДОЛСКИЯ СЕЛЯНИН
Кирчо

#81

2013-03-18 17:44

Като не ви харесва не го гледайте бе пуснете се друг канал. Има много в днешно време !!!
ИРЕНА

#82

2013-03-18 17:45

Аз също харесвам предаването и всичко което дават там. Б.Б. е пълен боклук и само слави има смелостта да го каже.

Гост

#83 лондон

2013-03-18 20:42

a боклуци има много ,и един от тях е учиндолския капут който е готов да целува гъза на всеки който му даде пари.,а за мен има и по-големи боклуци като Станишев и Куневица
Unknown Idiot

#84

2013-03-19 16:39

"рефлектират пряко върху възпитанието на младото поколение в България"
"оказват неблагоприятно влияние върху децата ни"
"нямат място в независима телевизия"

Коя част от младото поколение гледа това "шоу" и го приема на сериозно?
Що за морално и социално изостанал родител позволява на децата си да гледат това "шоу" и да го възприемат на сериозно?
Що за идиот вярва, че /b/TV е независима телевизия?
Каква е тази обиждаща населението помия дето е изписана в тази петиция?

Гост

#85 Re:

2013-03-21 21:11

#84: Unknown Idiot -

Всеки има право на свобода, но е непростимо да излезеш на екрана на национална телевизия и да говориш глупости. Незнам колко пъти го засичам както него , така също и сценаристите му да говорят пълни глупости произтичашти от непознаване на законите.

Последната пълна излагация, след която вече не му обръщам внимание, бе при коментарите на сметките за тока. За мен, за вас е нормално да не знаем какво означава ВН, НН, но за човек коментиращ от телевизионият екран е просто непростимо да не знае, че ВН е Високо Напрежение, а НН е Ниско Напрежение.

Да не говорим за излагациите му при коментари на правна тематика. Да излезеш и да говориш, че само по думите на свидетели трябва да осъдят някой показва пълно не познаване на НК и НПК.

Всичко това говори за абсолютно високо самочувствие без никакво покритие.

Да споменавам ли за Понеделник 23 - 23:30 часа. В този интервал можете да чуете толкова простотии, че на 30-40 годишен човек може да му стане неудобно, а децата ги попиват като попивателно хартия, без значевие дали са 7-ми или 12-ти клас.


Гост

#86

2013-03-26 14:45

Скромно......ГОЛЯМ КОМПЛЕКСАР....

Гост

#87 Re:

2013-03-26 21:54


Гост

#88 ДС

2013-03-27 15:16

ако си Петков от БСП и ти си съшия боклук като твоя съселянин

Гост

#89

2013-03-27 22:20

1.Наглостта,простотията и едноличният терор в шоуто,на Славе,дето не може две думи на кръст да каже без да сбърка,а само прекъсва гостите си е факт.
2.Танцът на балета /от 15 години на 3 песни изпети фалшиво/ танц ли е.Маршируване по сцената,застават в някакъв разкрач, чалгаджийски чупки в кръста,неадекватно размахване на ръце и лежанки на бюрото на водещия.
3.Тъпите сценаристи /да не изброяваме поименно/станаха вече певци и артисти,добре,че по-грамотните избягаха.
4.Смешните конкурси които прави за запълване на време.
Може да се пише и говори много, но след снощното предаване за този дето си отреза пръста /без да знае Славе какъв е/,а сомо му прави реклама,мисля че е време шоуто да се маха.
Щом ще се сменя властта,трябва да се сменят и някои от вечните гадни муцуни по доста медии.

Гост

#90

2013-03-28 00:05

Крайно време беше. Нека да се оттървем от Слави. Недопустимо е да се води лична война, заради неудовлетворени амбицииот ефира на една национална телевизия. Сякаш много бързо забрави до какво положение сме докарвани след всяко управление на БСП и техния лакей ДПС

Гост

#91

2013-03-28 00:24

Крайно време е това предаване да слезе от ефир.Отдавна вече не е шоу,а ефирно време запълнено с пошли нападки срещу определена ПП,посредствени конкурси за пълнеж,далеч от целта на едно развлекателно предаване.Последното,с отрязания пръст в ефир,граничи с безобразие.....

Гост

#92 Даскалов

2013-03-28 16:47

колко подписа трябват за да се махне това така наречено шоу??

Гост

#93

2013-03-28 21:38

Според мен няма публичност на тази петиция и не знам дали ще стане нещо.Трябва от ефира на някоя
телевизия/с по-смел водещ/ да и се даде гластност ,та макар и един мини митинг пред НДК да се спретне.Заради коментарите и репортажите на Бастуна от ефира на БТВ за една седмица с 500 протестиращи дрогажи пияници и БЕ СЕ Пари падна правителство, та него ли не можем да свалим.

Гост

#94

2013-03-29 19:42

Напълно споделям мнението с номер 93

Гост

#95

2013-03-30 18:49

Позволяват си той и сътрудниците му да внушават не истини и да доказват на телевизионните зрители ,че рзачиствайки се път за прокарване на лични интереси на тях и на поръчителите им с много пари и власт са над закона и манипулират обществото без последствията да ги засягат...

Гост

#96

2013-04-01 14:17

Учиндолски "бай ганьо". Пълен боклук, какво да му коментираш повече на тоя.

Гост

#97

2013-04-05 06:57

Абсолютно вярно и точно е всичко казано в тази петиция.
От близо 4 год Слави и целият екип нападат целенасочено една партия а подкрепят явно друга.Канят в шоуто само Андрей Райчев и Кънчо Стойчев които и двамата са много свързани с БСП.И двамата са забогатяли и то много с червените пари на партията и това трябва да се изнесе като факт в обществото.
Едуард

#98 Re:

2013-04-05 07:09

#81: Кирчо -

До Кирчо

По принцип да прав си ако не ти харесва нещо не го гледаш.Обаче в този случай не ти ли прави впечатление че от 4 год вече напада целенасочено Б.Б. а преди това бяха приятели.Това беше обществена тайна.В предаването кани хора изключително много хора които са свързани с БСП и са забогатяли с парите които са раздавани от нея.Като например Андрей Райчев и Кънчо Стойчев много богати хора заради червените пари и тясно свързани с тази партия.А имат социологическа агенция Галъп.Както и жената на Андрей Райчев  Виза Недялкова чиито бащи са бивши генерали от ДС. Това трябва да стане публично достояние на хората. Така че със сигурност Слави гони някаква лична цел толкова време.


Гост

#99

2013-04-05 12:32

трябва да забранят на директорите на училищата да бъдат канени ученици като зрители на това така нречено тъпо шоу,с това някой среди в България умишлено затъпяват младото поколение,впрочем това вече продължава толкова години ,то и затова младото поколение етака агресивно и очалкаджено

Гост

#100

2013-04-20 19:37

Браво доволен съм,напредък има.