БТВ да свали от екран "Шоуто на Слави"

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията БТВ да свали от екран "Шоуто на Слави"

те тоя на ония

#51

2013-03-03 14:54

жалки сте вие които се кланяте на олигарсите и техните подлоги като Трифонов по цвлия свят се осмиват политици и звезди ,но те са професионалисти , а не дупедавци който за пари са забравили от къде са дошли и това предаване е музикално- развлекателно ,а не поитическо ,от което дългия тъпак от плевен няма нищо общо

Гост

#52 Re: Re:

2013-03-03 17:56

#44: - Re:

Tochno taka e! Napalno sam saglasna!


Гост

#53

2013-03-04 08:48

Крайно време беше...
Венцислас Томов
Варна

#54

2013-03-04 20:27

Никой на никого не се клани...шоуто е добро, все още! Ако не му харесва на човек, да не го гледа, толкова е просто. На мен продуктите на тази телевизия ми харесват и ги гледам! Всеки има право на избор.
Калчев

#55

2013-03-04 21:16

на мен не ми харесва и от две години не го гледам

Гост

#56

2013-03-06 07:42

Вулгарен , арогантен , марионетка , това е Слави Трифонов. С нищо неговото грешнено наречено шоу , не възпитава, не е шоу за забавление и развлечение , а трибуна за създаване на настроения и хаус в държавата.
човек
Гост

#57 до слави

2013-03-06 10:45

#1: -

Той не чува друг освен себе си.Защо трябва да ни се кара ,че не сме съгласни с него?Стига. достатъчно.


Гост

#58 Re:

2013-03-06 23:21

#27: -

Ха! Ти сред умните ли се самокласираш с това неграмотно написано съобщение?


Гост

#59

2013-03-06 23:39

Слави се изчерпа. Има ли смисъл да се гърчи от екрана,а и да мъчи нас ?!? Мигът на славата му отиде далеч в историята на шоу-индустрията. Време е да ни отърве от екранното си присъствие. От няколко години не съм го гледала ,а и не бих го гледала никога повече.

Гост

#60

2013-03-07 01:06

На българското общество днес е нужно не злобно говорене и критикарстване,а позитивни идеи и добронамерена,градивна критика.Омразата,която се лее в ефира на БТВ по време на "Шоуто на Слави",не се харесва на хората.Не се харесва дори и на тези,които недолюбват обектите на дебелашките шеги,цинизма и зле прикриваната ненавист от страна на Слави и сценаристите му.Шоуто вече е безинтересно и скучно,с една дума - изчерпано като концепция.За съжаление,опиянени от своята самовлюбеност и от чувството си за непогрешимост,Слави и компания,не могат да преценят,че с брутален език и откровен цинизъм рейтинг не се вдига.Тези господа прекалено много подцениха естетическото чувство и толерантността на зрителите,и е крайно време да си ходят,независимо от това,кой ги покровителства.

Гост

#61

2013-03-07 08:01

Трифонов за се маха-заради него престанах да гледам БТВ!
яж ми... ;)

#62 Re: хахах

2013-03-07 09:38

#4: -

Детската аудитория, отдавна спят или би трябвало да спят. ;) За това предаването е от 22:30, а не от 19:00ч., примерно, както се знае той винаги слага 18+ за подобни моменти, от там на сетне да му мислят родителите, той прави каквото е нужно. Вие по-добре се хванете правете подобна простотия да свалите турските сериали, а не родните предавания, паляци такива. ;)


Гост

#63

2013-03-07 11:05

Крайно време беше
Аз

#64

2013-03-07 14:19


Гост

#65 ДО ЯШ МИ

2013-03-07 14:27

яш ми ,, и ти същото ограничено копеле като слави пу,,та,и след полунощ да го излъчват той е банално ПРОСТ

Гост

#66

2013-03-07 19:55

Помията не е нужна на никой един българин - става само за комунисти!

Гост

#67

2013-03-07 21:35

Слави се крие зад етикета "ШОУ" и оправдава с това действията си- словесни атаки към политически личности-10 години към Иван Костов, а сега към Бойко Борисов. Към други не е проявявал такава злост или ако е критикувал, то е било колкото да се каже , че е критичен към всички. Да не забравяме колко други видни личности, обичани от хората е обиждал най-грозно- Лили Иванова, Веселин Маринов и много други. Ще цитирам един факт, който потвърждава политическите му пристрастия и охулването политическите противници на неговите приятели- когато се разбра, че Силвия Кацарова е пяла на предизборни концерти на ГЕРБ /дотогава пяла за БСП/, той започна и нея да обижда и тя да е герой на елементарните му скечове. Не на последно място ще спомена и това, че със скечовете и вицовете той оказва ИЗКЛЮЧИТЕЛНО вредно въздействие върху децата и юношите.Поставянето на"червената точка" в такива ситуации е толкова нелепо, че не знам на кого служи за оправдание. Само на него ли???

Гост

#68

2013-03-07 22:10

Отдавна трябваше да се направи такава петиция срещу това просташко шоу. Този злобен селянин, назоваващ се Слави няма място в телевизионния ефир. Срам и позир, кал и помия се излива от екрана и няма кой да го спре! Нима това не е също монопол?! Въвличат се млади хора и едва ли не и новородени, невръстни деца като"Г-н Андреев". Това е опошляване на младото поколение още в зародиш! Нетърпимо, отвратително!

Гост

#69

2013-03-08 09:28

Edno predavane bez MORAL,selska chalga,mutrensko povedenie.

Гост

#70

2013-03-08 09:41

НЕ на просташките предавания,това предаване е толкова глупаво като предаването ПЬЛНА ЛУДНИЦА.И се питаме защо младите са толкова агресивни и мьрзеливи.

Кошмар Славчов

#71 Re:

2013-03-08 09:42

#60: -

Изключителен коментар!

човек

#72

2013-03-08 17:33

Според мен Слави си е ДОСТАТЪЧЕН САМ НА СЕБЕ СИ(ползува се друга дума,но неми я позволяват да я напиша ) и на него това предаване му е нужно да зарежда своя нарцисизъм.Но защо това да е за наша сметка и в голяма доза за сметка на унижените му колеги?Не това не е шоу!Това е ръмжене и размахва не на пръст.Стига толкова.Аз плащам за да получа програма от BTV която да не ме унижава защото в края на краищата,който плаща той поръчва музиката.И най-важното няма уважение към опонента за него всичко различно от неговото мнение е едва ли не лудост.Нямаш стойност Славчо!!!!!
ДС

#73

2013-03-08 17:55

остава да разберем под какъв чадърсе крие този плевенски катил...кой го пази????и за какво????

Гост

#74

2013-03-08 22:40

Крайно време е слави също да си ходи .омръзна ни с неговите нравоучения.нарочно изписвам името му с малка буква.

Гост

#75 Джей Лено

2013-03-16 13:22

Писна ми от дебелашките му шеги . 15 години едно и също ! Изтъркан, непотребен, отблъскващ !