БТВ да свали от екран "Шоуто на Слави"

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията БТВ да свали от екран "Шоуто на Слави"


Гост

#276

2016-01-07 10:26

Много пошлост ,нецензурни думи ,несериозност-сякаш е махленско сборище !!!

Гост

#277

2016-01-07 13:15

Както всяко друго нещо и времето на Слави свърши. Многото пари и прекомерното му самочувствие му изядоха главата.

Гост

#278

2016-01-07 18:27

zashtoto e mnogo tapo ...nyama nishto hubavo

Гост

#279

2016-01-07 18:45

Преднамерена атака без основание.Подкрепям различните и хора ,който помнят от къде са тръгнали.
Egocentrik

#280 Re:

2016-01-07 21:49

#11: -  

 Ti si Malumnik Togava si jivei shibaniq jivot v bulgariq i gledai kak politicite karat koli za po 200 bona i kak babati nqma pari da si kupi edin salam a vsichko dava za magistrali, ama nali tva e celta da jiveesh v ¨seloto na baba ti¨

Egocentrik

#281 Re:

2016-01-07 21:50

#277: -  

glupak Pravi Svirki Na Boiko Togava


Гост

#282

2016-01-07 23:09

Изключително много ме дразнят атеистичните му изявления и подигравките му с духовни лица
Ваня

#283

2016-01-14 15:01

Доста необективна и лично аз смятам - ненужна петиция. 1-во - шоуто е в час, в който вашите добре възпитани малки деца, въобще нямат работа пред телевизора, а би трябвало да са си по леглата, за което вие, родителите би следвало да се погрижите ако сте толкова отговорни и загрижени за възпитанието им. 2-ро - това е преди всичко хумористично шоу, следователно има скечове и шеги. Вече какъв тип хумор допада на определения човек е асолютно индивидуална величина. 3-то моите лични наблюдения са, че екипа на шоуто си прави шеги и е критичен към доста политици от всяка една партия, което е напълно нормално и се случва във всяка една демократична държава. Това е работата на всяка една медия. Въпреки че я имаме (поне на хартия) вече 25 години тая демокрация, много от вас изглежда още не са на ясно що е то демокрация (и може би за това си остава само на хартия). Медиите са свободни да показват и отразяват това което намерят за добре, така както всеки един гражданин на Репулика България има правото на мнение и на свободата да го изкаже публично. Ако то е в пререкание с това на който и да било, този някой има право да представи обратното мнение с конкретни факти и добри аргументи ( който на тази петиция аз лично смятам, че й липсват). Но не може да искате да бъде свалено шоуто щото видиш ли, на някой не му допадал хумора или пък, защото част от зрителите нямат гражданска позиция и желание да се ангажират в какъвто и да е дебат свързан със случващото се в България и предпочитат да гледат нещо развлекателно и отпускащо, щото ''то не е моя работа'' или ''какво ме занимават с глупости'' (което лично аз смятам че е доста по алармиращо от това какво показват в Шоуто на Слави). Като не ви харесва нещо има безброй много други канали в днешно време - сменете канала и толкова. Обяснете ми чии политически интереси обслужва Слави и екипът му с инициятивата за референдума? Не е ли това инициятива за народа и не е ли без значение кой я иницира? Огледайте се. Толкова сме се овълчили, че търсим вълка във всеки отсреща. А колко от вас се подписаха за референдума? Ако не сте - защо? Страх ли ви е? И от какво? От промяна? От по- добри времена? За да има държава трябва да има общество и гражданска позиция по важните въпроси, които на нас очевадно ни липсват. Стига сте чакали някой да дойде да ни оправи. Четвърт век вече чакаме. Някога 5 века сме чакали да се роди един Левски. Пак ли толкова ще чакаме? НАРОДЪТ Е СУВЕРЕН! Разберете го това, вдигнете се и отделете 2 минути да се подпишете за референдума. Нищо не коства и няма да ви извадят зъб. Можем само да спечелим като народ. Ако ли не - ще си чакаме следващия Левски, евентуално да се роди. А пък междувременно ще се инатересуваме и  имаме мнение само относно Шоуто на Слави, Х фактор и ВИП Брадър понеже явно това са ни единствените проблеми в станата.


Гост

#284

2016-01-18 16:06

Крайно време е този нагъл циничен тип да бъде заменен с друго стилно и стойностно предаване!!

Гост

#285 Re: Re:

2016-01-18 16:09

#28: Мариянка Станева - Re:  

 Чул те Господ :)

сеп

#286 Re:

2016-01-27 21:54

#14: -  

 Толкова сте смешни с тази петиция ! Щом не ви харесва шоуто,ползвайте дистанционното на телевизора и не налагайте на всички собствените си предпочитания - годината е 2015!!!

Мирев

#287 Re:

2016-01-27 22:01

#282: -  

 Ами много демократично реагираш -щом нещо те дразни,давай да го забраним.Е да,но мен пък не ме дразни точно осмиването на духовните фарисеи.Следователно какво -ти сменяш канала и избираш някой от 250-те ,които не излъчват Слави.

Ели

#288 Re:

2016-01-27 22:09

#284: -  

 И понеже от бТВ само теб чакаха да им подскажеш,че е време за "друго стилно и стойностно предаване",сега остана и да го направиш,посочиш,измислиш и да го реализираш.Да е гледаемо,с висок рейтинг,което означава и да носи пари.Хайде,защо си чакал до сега?!

Не на снобите

#289 Re:

2016-01-27 22:15

#4: -  

 Гражданино с възмутена съвест,а защо не инициира петиция за забраната на Агенция ПИК,например? Тя по-малко вредна ли ти се струва?

#2

#290 Re:

2016-07-25 16:31

#1: -  

 Вие като казвате това дали сте психически уравновесен. Много се съмнявам.

Г.Петров

#291 Re: Re:

2017-04-08 18:45

#106: В. Стоименов - Re:  

 Ти нормален ли си? Или си като учиндолския ...