Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Не на връщането на цигарения дим в заведенията


Гост

#3126

2013-06-01 10:18

Аз съм само на 16 и не искам да има дим в заведенията, защото ми се живее!! На тези на които им се умира да си пушат навън!!!!!
Асоциация на пушачите в България

#3127 Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2013-06-01 10:29

#3125: Бивш пушач!!! - Не на връщането на цигарения дим в заведенията

господине Асоциацията работи на доброволен принцип на нас никой не ни плаща за разлика  от "България без дим" на адвентиската Гешанова която щедро се спонсорира от Майкъл Блумбърг и църквата на "Адвентистите от седмия ден".моля ви да не обсъждате  делата на една организация която на вас ви е чужда и не ви касае!!! не ни слагайте в контекста свои интерпретации никъде в обръщението не споменаваме че пушенето е здравословно.направихме това обръщение единствено пушачите да не участват в този форум за да им спестим обидите, заканите и псувните които се срещат тук.ние не възнамеряваме да продължаваме диалога с вас и апелираме да бъдете така добър да го направите и вие.дори да продължите повече няма да ви отговаряме.


Гост

#3128

2013-06-01 10:30

Нека не правим крачка назад....

Гост

#3129 Re: Re:

2013-06-01 10:40

#3124: Даниела Димитрова, Варна - Re: Не сме 17 век, когато гласа на народа може да бъде чут само ако хване вилите и отиде пред палата на царя! Ето тук изказвам мнението си. Ще подпиша всяка петиция, ще си дам вота във всяко гласуване... но МОЛЯ - не ми казвайте, че да вися по площадите е единствения начин!

В държава управлявана от продажни политици 'гласа на народа може да бъде чут само ако хване вилите'. И аз не обичам тълпите, но ако има нов протест ще отида, защото каузата е по-важна от 2 часа от личното ми време. Само писане по форумите няма да има ефект върху политиците, които се стряскат единствено от скандиране на 'ОСТАВКА'. Колкото и да си пишем по форумите, мнението ни ще бъде умаловажено от политиците. Гласът ни няма да бъде чут без масов протест!!!


Гост

#3130

2013-06-01 10:46

От нас също зависи - да не им го позволяваме! Те много ясно, че ще си гонят милионите!!!

Гост

#3131

2013-06-01 10:46

Аз съм пушач, но не искам и дума да чувам за връщане на пушенето вътре в заведенията! Тамън нещо хубаво се случи и веднага това ново правителство реши да ни връща в първобитно-общинния строй с тази си стъпка! А май няма да е единствената като гледам!
Бивш пушач!!!

#3132 Re: Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2013-06-01 10:50

#3127: Асоциация на пушачите в България - Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Господа,

Имам само един въпрос, на който не държа да получа отговор, защото противоречието в твърденията ви е повече от ЯВНО - ВИЕ какво правите в диалога, дискусиите  и в делата на една петиция, която на вас ви е чужда и не ви касае!!! Защо когато не желаете да има диалог, присъствате въобще тук, а не се грижите за собствена петиция и вот. Присъствието, агитацията и твърденията са ви толкова противоречиви и не на подходящото място, че доброволния принцип на работа е изцяло под въпрос??? Успех в пропагандата:-)


Гост

#3133 Re: Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2013-06-01 10:54

#3127: Асоциация на пушачите в България - Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

А ти господине от Асоциацията, защо се бъркаш в делата на 'България без дим', чиято дейност също ти е чужда и не те касае, тъй като не можеш да разбереш каузата на тази организация. На мен никой не ми плаща, за да дам гласа си в подкрепа на петицията или да отида на протест.

Доколкото виждам има и други петиции 'За премахване на забраната' с доста вяла подкрепа, така че опитай се да бъдеш полезен там, а не да пишеш обиди срещу хора, които първо не познаваш и второ едва ли си с тяхното образование.

Асоциация на пушачите в България

#3134 Re: Re: Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2013-06-01 10:55

#3132: Бивш пушач!!! - Re: Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

както виждате вече се оттеглихме от форума ви.сега задоволени ли сте?


Гост

#3135 Re: Re: Re: Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2013-06-01 11:13

#3134: Асоциация на пушачите в България - Re: Re: Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Нямам нищо против присъствиети ви във форума, стига да не ръсите обиди. И разберете, тази петиция НЕ Е срещу пушачите, а е ЗА правото на всеки да не бъде тровен от други.


Гост

#3137

2013-06-01 11:56

Не ни е нужен цигарения дим,достатъчно гълтаме замърсен въздух от всякакъв вид,а цигарите - всеки знае какъв враг са и няма защо допълнително да се тровим,да плащаме за отровата,а след това и за лечението от последствието и.

Гост

#3138

2013-06-01 12:33

Защо се връщаме назад,след като извоювахме нещо толкова важно като забраната за пушене в заведенията?Нека мислим за децата си и за тези,които идват след нас!
Bilyana

#3139

2013-06-01 12:39

"Ако пушенето наистина влияе на посещаемоста в заведенията, трябва да го разрешим и в библиотеките."

Гост

#3140

2013-06-01 13:10

Пушачите да не стават отровители! Искаме си въздуха!

Гост

#3141

2013-06-01 13:26

Уважаеми Дами и Господа!Не пуша,мисля как да осъзнаете,вредата от дима в затворено пространство.Знаете ли какво пожелавам на тези,които ще приемат,поправката в закона.Всяка година, лично да гледат по 5дк,тютюн.След това да си изпушат реколтата.Да си плащат лекарствата,когато се разболяват и да се пенсионират на 80г.но да работят тежък физически труд.Да чакат без да претесняват за парите от труда си,когато са продали тази част,която не са изПУШИЛИ.Всеки месец да плащат,полагаемото към държ.институции и да се надяват на ДОВЕРИЕ от съзнателните сънародници.

Гост

#3142

2013-06-01 13:43

Пушач съм, но съм против промени в закона. Който пуши - това си е негов проблем. Заведенията без цигарен дим на първо място осигуряват работно място за персонала без цигарен дим. Никой няма право да ги трови и на първо място - работодателите. Точка!

Гост

#3143

2013-06-01 13:43

дано да има успех

Гост

#3144

2013-06-01 14:09

Някой да знае една ползица от цигарите?
споделям

#3145

2013-06-01 15:16

#4: Пушач -

На практика не е възможно. Не става. ВИнаги мирише на цигари, когато е разрешено да се пушат. Разделянето на вас ви се струва достатъчно, защото не ви мирише - свикнали сте на дима. Но ние, които не пушим, подушваме вонята от далеч. А в заведенията, където ви се струва че не е задимено, всъщност вони ужасно. Просто вие сте пушачи и не ви прави впечатление. да не говорим, че изродите собственици на заведения слагат местата за непушачи до тоалетните, което е още веднъж доказателство за конфликта около пушенето. Всичко това е разговор с пристрастени хора, наркозависими, но все пак споделям.


Гост

#3146

2013-06-01 15:34

Изгонването на цигарите от обществените места беше едно от най-добрите решения на бившото правителство. Премахването на този закон е политически трик, целящ разделението на хората и отвличане на вниманието от най-важния въпрос: Как оставихме Пламен Орешарски да ръководи правителство, подкрепяно ЗАБЕЛЕЖЕТЕ от ДПС и АТАКА !!!!

Гост

#3147

2013-06-01 15:50

Съгласен съм,с всичко което прочетох,но не мога да помогна нито с цент!Съжалявам!
Непушач

#3148 Re:

2013-06-01 16:15

#4: Пушач -

Къде е тази "зала за непушачи"? Аз да Ви кажа ли като Ви се пуши да си стоите в къщи? И това, че има достатъчно иЗпарения означава ли, че трябва да мърсим още повече въздуха? Пушенето не е право, то е ПОРОК и вреди на всички, не само на пушача.

И собствениците на заведения да не се оплакват, че са правили инвестиции. Във всяко заведение в София, където се пушеше, след 30 минути вътре човек започва да смърди на пепелник. Това не е резултат от инвестиции във вентилацията.


Гост

#3149

2013-06-01 16:42

Петицията си е петиция и аз я подкрепям, въпреки, че не съм много сигурна кой точно стои зад този сайт. Аз съм непристрастен пушач и считам, че има голям ефект забраната за пушене на обществени места, защото това е естествения ход на човешката еволюция.

Гост

#3150

2013-06-01 16:56

Простотията се възвеси до министерско ниво!