Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Не на връщането на цигарения дим в заведенията


Гост

#3026

2013-05-31 12:53

"Чист въздух" има само на село, така че, ако държите на здравето си - живейте сред природата!

Гост

#3027 Re:

2013-05-31 12:54

#3015: -

ако 2/3 от населението са 55.000 то всичкото население на България е 80.000.брей че малка държава сме били.:))))))))


Гост

#3028 Re: Re:

2013-05-31 13:03

#3027: - Re:

да има отделни заведения.собственика сам да определя какъв тип да му е заведението-за пушачи или за непушачи.който инвестира той поръчва музиката.


Гост

#3029 Re: Re: Re:

2013-05-31 13:05

#3028: - Re: Re:

"Чист въздух" има само на село, така че, ако държите на здравето си - живейте сред природата!-така е стига това село да не се казва Змейьово Старозагорско.:))


Гост

#3030 Re:

2013-05-31 13:08

#3023: -  

Да вземе парите ли...? Със сигурност е успял.


Гост

#3031 Да, не е в баровете, но в ресторантите, в кафе-сладкарниците.......Вие сигурно още нямате деца..

2013-05-31 13:11


Гост

#3032 Re: Re: Re:

2013-05-31 13:17

#2972: - Re: Re:

"в европейските държави с които постоянно ни дават примери там е забранено на лица ненавършили пълнолетие да посещават заведения ресторанти и нощни барове.в САЩ тази възраст е 21 години.у нас всичко е обратно децата в заведенията пушачите вън."

Я, моля ви се по-сериозно. Децата в заведенията заедно с родителите си, а пушачите-отвън. Защо се ограничава това право на родителите. Вие, май наистина нямате деца!


Гост

#3033 Re: Re: Re: Re:

2013-05-31 13:21

#3032: - Re: Re: Re:

хайде стига с този Европейски съюз плащаме милиард евро на година членски внос а ни дават трохи колкото да ни залъжат.досега сме на чиста загуба.


Гост

#3034 Re: Re:

2013-05-31 13:30

#3024: - Re:

"Няма съмнения, че пушенето уврежда здравето, но нецивилизовано е да се зачитат правата само на част от населението."

Че кой ви забранява правото да пушите- пушете си , но на ограничени места. Ей това е цялата философия. Както не е редно в църква да ходиш по джапанки, в ресторант - по бански, на басейн-с костюм, така не е редно да пушиш в киносалон, например, или до мен, ако това ми вреди и пречи

ИВАНЧО

#3035 Re: Re: Re: Re: Re: Re: НЕ НА ТЮТЮНОПУШЕНЕТО НА ЗАКРИТО - ДА ЗАПАЗИМ ЗАКОНА!

2013-05-31 13:34

#3025: - Re: Re: Re: Re: Re: НЕ НА ТЮТЮНОПУШЕНЕТО НА ЗАКРИТО - ДА ЗАПАЗИМ ЗАКОНА!

ПРИЯТЕЛЮ, ПЪРВО, КОГАТО АЗ СЪМ ЗАПОЧНАЛ ЗА ПРЪВ ПЪТ ДА ИЗПОЛЗВАМ ИНТЕРНЕТ, НАЙ-ВЕРОЯТНО ТИ СИ ХОДИЛ ПРАВ ПОД МАСАТА! ЯВНО НИТО СИ МИ НА ГОДИНИТЕ НИТО НА ПОЛОЖЕНИЕТО В ОБЩЕСТВОТО!

ВТОРО, ТАЗИ ГЕШАНОВА, КОЯТО СПОМЕНАВАШ НИТО Я ЗНАМ КОЯ Е НИТО Я ПОЗНАВАМ, НИТО МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЯ Е!

ТРЕТО, АЗ СИ КАЗВАМ СОБСТВЕНОТО МНЕНИЕ, ЧЕ ПУШАЧИТЕ НЕ ТРЯБВА ДА СТЕ ТАКИВА ЕГОИСТИ И ДА МИСЛИТЕ САМО ЗА СОБСТВЕНИЯТ СИ КЕФ, АМИ И ЗА ДРУГИТЕ ХОРА ОКОЛО ВАС И ЗА ТЯХНОТО ЗДРАВЕ!

ЧЕТВЪРТО, АКО ТИ МНОГО ОБИЧАШ СЕКСА, НАПРИМЕР И ТОВА ТИ Е ГОЛЕМИЯ КЕФ В ЖИВОТА, НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ ИМАШ ПРАВО ДА ИЗНАСИЛВАШ ЖЕНИ...СЪЩОТО Е И С ПУШЕНЕТО - ТВОЯ КЕФ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЗА СМЕТКА НА ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА И ПО-ВЪЗРАСТНИТЕ ХОРА, ОЩЕ ПОВЕЧЕ, ЧЕ 2/3 ОТ БЪЛГАРСКОТО НАСЕЛЕНИЕ Е ЗА ТОВА ДА ОСТАНЕ ЗАБРАНАТА ЗА ТЮТЮНОПУШЕНЕ НА ОБЩЕСТВЕНИ МЕСТА И НА ЗАКРИТО!

ПЕТО, МНОГО ДОБРЕ ЗНАМ КАКВО ОЗНАЧАВА ПИСАНЕТО С ГЛАВНИ БУКВИ - И АКО ТАКА ТИ СТАВА ПО-ДОБРЕ, ПРИЕМИ ГО, ЧЕ ТИ СЕ КАРАМ, ТАКА КАКТО СЕ КАРА ЕДИН ПО-ВЪЗРАСТЕН, РАЗУМЕН И МЪДЪР ЧОВЕК НА МАЛКО И ВСЕ ОЩЕ ГЛУПАВО ДЕТЕ. НАУЧИ СЕ ДА УВАЖАВАШ ПРАВАТА И ЗДРАВЕТО НА ДРУГИТЕ ХОРА ПЪК СИ ПУШИ КЪДЕТО СИ ИСКАШ, НО БЕЗ ДА ПРЕЧИШ И ДА ОПУШВАШ ДРУГИТЕ ХОРА!!!


Гост

#3036 Re: Re: Re:

2013-05-31 13:36

#3034: - Re: Re:

че кой пък иска да пущи около вас.аз пуша там където вас ви няма.дал господ заведения на открито.

ИВАНЧО

#3037 Re: Re: Re: Re: Re: Re: НЕ НА ТЮТЮНОПУШЕНЕТО НА ЗАКРИТО - ДА ЗАПАЗИМ ЗАКОНА!

2013-05-31 13:37

#3025: - Re: Re: Re: Re: Re: НЕ НА ТЮТЮНОПУШЕНЕТО НА ЗАКРИТО - ДА ЗАПАЗИМ ЗАКОНА!

ПРИЯТЕЛЮ, ПЪРВО, КОГАТО АЗ СЪМ ЗАПОЧНАЛ ЗА ПРЪВ ПЪТ ДА ИЗПОЛЗВАМ ИНТЕРНЕТ, НАЙ-ВЕРОЯТНО ТИ СИ ХОДИЛ ПРАВ ПОД МАСАТА! ЯВНО НИТО СИ МИ НА ГОДИНИТЕ НИТО НА ПОЛОЖЕНИЕТО В ОБЩЕСТВОТО!

ВТОРО, ТАЗИ ГЕШАНОВА, КОЯТО СПОМЕНАВАШ НИТО Я ЗНАМ КОЯ Е НИТО Я ПОЗНАВАМ, НИТО МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЯ Е!

ТРЕТО, АЗ СИ КАЗВАМ СОБСТВЕНОТО МНЕНИЕ, ЧЕ ПУШАЧИТЕ НЕ ТРЯБВА ДА СТЕ ТАКИВА ЕГОИСТИ И ДА МИСЛИТЕ САМО ЗА СОБСТВЕНИЯТ СИ КЕФ, АМИ И ЗА ДРУГИТЕ ХОРА ОКОЛО ВАС И ЗА ТЯХНОТО ЗДРАВЕ!

ЧЕТВЪРТО, АКО ТИ МНОГО ОБИЧАШ СЕКСА, НАПРИМЕР И ТОВА ТИ Е ГОЛЕМИЯ КЕФ В ЖИВОТА, НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ ИМАШ ПРАВО ДА ИЗНАСИЛВАШ ЖЕНИ...СЪЩОТО Е И С ПУШЕНЕТО - ТВОЯ КЕФ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЗА СМЕТКА НА ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА И ПО-ВЪЗРАСТНИТЕ ХОРА, ОЩЕ ПОВЕЧЕ, ЧЕ 2/3 ОТ БЪЛГАРСКОТО НАСЕЛЕНИЕ Е ЗА ТОВА ДА ОСТАНЕ ЗАБРАНАТА ЗА ТЮТЮНОПУШЕНЕ НА ОБЩЕСТВЕНИ МЕСТА И НА ЗАКРИТО!

ПЕТО, МНОГО ДОБРЕ ЗНАМ КАКВО ОЗНАЧАВА ПИСАНЕТО С ГЛАВНИ БУКВИ - И АКО ТАКА ТИ СТАВА ПО-ДОБРЕ, ПРИЕМИ ГО, ЧЕ ТИ СЕ КАРАМ, ТАКА КАКТО СЕ КАРА ЕДИН ПО-ВЪЗРАСТЕН, РАЗУМЕН И МЪДЪР ЧОВЕК НА МАЛКО И ВСЕ ОЩЕ ГЛУПАВО ДЕТЕ.:-) НАУЧИ СЕ ДА УВАЖАВАШ ПРАВАТА И ЗДРАВЕТО НА ДРУГИТЕ ХОРА ПЪК СИ ПУШИ КЪДЕТО СИ ИСКАШ, НО БЕЗ ДА ПРЕЧИШ И ДА ОПУШВАШ ДРУГИТЕ ХОРА!!!


Гост

#3038 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: НЕ НА ТЮТЮНОПУШЕНЕТО НА ЗАКРИТО - ДА ЗАПАЗИМ ЗАКОНА!

2013-05-31 13:39

#3037: ИВАНЧО - Re: Re: Re: Re: Re: Re: НЕ НА ТЮТЮНОПУШЕНЕТО НА ЗАКРИТО - ДА ЗАПАЗИМ ЗАКОНА!

трябваше ли да пускаш два коментара с едно и също съдържание?


Гост

#3039 Re: Re: Re: Re:

2013-05-31 13:40

#3036: - Re: Re: Re:

""че кой пък иска да пущи около вас.аз пуша там където вас ви няма.дал господ заведения на открито.""

 

И нека така да си остане!


Гост

#3040 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-31 13:44

#3039: - Re: Re: Re: Re:

това не го решаваме нито аз нито вие решава парламента.какъвто закон ни напишат такъв ще го изпълняваме.законите не се обсъждат.


Гост

#3041

2013-05-31 13:45

Изключително благородна мисия, благодаря на организаторите.
Същата петиция трябва да се организира и срещу проекта АЕЦ Белене.

Гост

#3042 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: НЕ НА ТЮТЮНОПУШЕНЕТО НА ЗАКРИТО - ДА ЗАПАЗИМ ЗАКОНА!

2013-05-31 13:46


Гост

#3043 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-31 13:48

#3040: - Re: Re: Re: Re: Re:

"това не го решаваме нито аз нито вие решава парламента.какъвто закон ни напишат такъв ще го изпълняваме.законите не се обсъждат."

О, няма такъв филм! Никой не може да разполага със здравето ми! Най-малко парламента - днес е тук, утре е друг. Аз за разлика от повечето хора все още съм запазила будната си съвест и ходя да гласувам.


Гост

#3044

2013-05-31 13:55

Няма смисъл да се връщаме назад, след като целият свят се движи напред...

Гост

#3045

2013-05-31 13:58

Освен против цигарения дим съм против и популизма на политиците и липсата на елементарна воля за спазване на правилата от страна на гражданите. Не е нормално през една година да се сменят наредби и да се въртим в кръг. По света има къде-къде по-строги правила, които се спазват, независимо дали са приятни на хората. Как изобщо очакваме някога да излезем от блатото като не можем една елементарна забрана за пушене на закрито да спазваме ?!?!?!?!? Народе ????

Гост

#3046 Re:

2013-05-31 14:08

#3045: -

така ли? ами тогава да оставим закона на Бойко за замразените заплати и пенсии.да оставим 100 лиценза които задушаваха бизнеса и които сегашния парламент ще отмени.днес парламента увеличи майчинските със 70 лв и срока за отглеждане на дете до 2 години.да оставим всичките дивотии които сътвори Дянков.не така новия парламент ще търси начини поне малко да се откъснем от дъното където ни завлече ГЕРБ.


Гост

#3047

2013-05-31 14:20

Тъпичко е след малко посъздадените навици на пишачите - да върнем нещата назад...
Дейза

#3048

2013-05-31 14:23

Доста тъпичко ще се получи: стигнали донякъде да се връщаме пак назад. Ама то това упражнение си го връткаме вече близо четвърт век...

Гост

#3049 Re:

2013-05-31 14:25

#3047: -

не става въпрос за пушенето съгласни ли сте доходите на населението да останат такива каквито бяха при Борисов и Дянков защото аз не.а именно с това сега га се е заел новия парламент да се опита да повиши доходите и това ли не ви харесва?


Гост

#3050

2013-05-31 14:25

Пушач съм, но не ми е приятно след посещение в заведение да мириша на цигарен дим. Освен това освен цигарите, които аз пуша ще поемам и дима на останалите пушачи. Непушачите не са длъжни да дишат вредния и канцерогенен дим, това е въпрос на личен избор. Не, на пушенето на обществени места, г-да депутати!