Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Не на връщането на цигарения дим в заведенията

данъкоплатец

#1301 Re:

2013-03-02 19:33

#5: Димилников -

пуши си в спалнята


Гост

#1302

2013-03-26 23:08

Браво,бе 23000 подписа за тази глупост да ограничаваш на всяка крачка свободата на хората и да
фалираш последните заведения останали в български ръце ,а само около 1600 подписа за забрана на
продажба на БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ.Срамувам се за хора като вас!!!

Гост

#1303

2013-04-02 09:11

В каква държава живеем?! Съвсем ясно е, че няма смисъл да си задаваме подобни въпроси, защото тук се шири безкрайна "свобода" (разбирай "слободия"!) и хич не са малко индивидите, които смятат, че могат да се ширят безусловно както им се харесва... И също така не са малко и "тъпанарите" от всякакъв ранг и ниво в тоя живот, които смятат, че имат "стоманена кожа", респективно непоклатимо здраве и могат да си карат колите, както им хрумне...респективно да си "павкат" на воля заради мнооого съмнителното "удоволствие" (или демонстрация?!) на собственото "аз". И едните и другите са за поголовно изтребване, мисля си аз... И животът със сигурност ще стане по-лек и приятен на тази многострадална планета Земя!...
Дон Кихот Български

#1304 Re: Азазел - какъв си ти?!

2013-04-02 09:22

#1283: Азазел -

Уважаеми...

НЕ! НЕ МОГА да се обръщам така към подобна личност, която не проявява и грам мисъл, съответстваща на нивото на индивид от 21-ви век!

Но най-простият отговор на такъв род баламурщини е - без автомобили и ТЕЦ-ове ще се върнеш, драги, на клоните (или в пещерите...), където, май ти е мястото!! И затова сме принудени да ги търпим...Но какъв е смисълът да търпим и дименето (за кеф??), с което ни тровите...най-вече новите поколения, които нямат никаква вина да растат в такава обстановка!

И инкриминирането няма да помогне по никакъв начин, докато има такива "заклети"самоубийци с такова самосъзнание!!...

Quiet Step

#1305 Re: За ПЪЛНА ЗАБРАНА на ПУШЕНЕ на ЦИГАРИ ИЗВЪН ДОМА на ПУШАЧИТЕ и ПРОТИВ ПУШЕНЕ на ОТКРИТО и на ЗАКР

2013-04-02 10:13


Гост

#1306

2013-04-08 11:26

Не на дима в заведенията.Доскоро пушех но вече не пуша и поради неудобството да излизам навън.Благодарна съм на това неудобство че ме отказа от този порок.
българка от средната класа

#1307 Re:

2013-04-08 11:29

#1302: -

айде по-спокойно!въпрос на време и ще свикнем с тези ограничения и пак ще ходим по заведения.


Гост

#1308

2013-04-15 08:14

Твърдо против!
БОРИС ТАШКОВ
Гост

#1309 ПРОТИВ ПУШЕНЕТО съм на ОТКРИТО и на закрито на обществени места!

2013-04-15 11:16

ПРОТИВНИК съм на ПУШЕНЕТО на ОТКРИТО и на ЗАКРИТО на обществени МЕСТА и В АСАНСЬОРИ!
ПРОТИВ ПУШЕНЕТО съм заради ЗАМЪРСЯВАНЕТО с УГАРКИ от горящи цигари и с ФАСОВЕ,
заради изхвърлянето на ФАСОВЕ и УГАРКИ от ГОРЯЩИ ЦИГАРИ по тротоари, релси и по улиците
безразборно от ПУШАЧИТЕ, ПУШЕЩИ на ЗАКРИТО на ОБЩЕСТВЕНИ МЕСТА и на закрито в ПОДЛЕЗИ,
на открито по СПИРКИ и навесите към тях на ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ,
от шофьори, в таксита, в тролеи, във влакове на метрополитена,в  автобуси и от ватмани в трамваи,
по УЛИЦИ, по ТРОТОАРИ, по АЛЕИ в ПАРКОВЕ И ПЪТЕКИ В ПЛАНИНИТЕ,
където пушачите безразборно, немислещи изхвърлят фасове и угарки от горящи цигари!
НЕКА ЖИВЕЕМ в ЧИСТ и ПОДДЪРЖАН ГРАД, без да се плаща на циганики да разнасят метлите
и да хвърлят фасовете и угарките на своите цигари по земята
и после пак да се правят , че метат, а всъщност да замитат фасовете,
с което си гарантират работата на следващия ден!
ПРОТИВ ЦИГАРИТЕ съм и по МЕДИЦИНСКИ ПРИЧИНИ!


Гост

#1310

2013-04-15 11:55

Пушачка съм и посещавам заведения.Горещо приветствам забраната за пушене в закритите помещения.Подкрепям и забраната за пушене на обществени места-отвратително е на спирка или в парк да седнеш и около теб да се стеле и да ти влиза в носа и гърлото цигарения дим от този до теб!Аз пуша,но за себе си,а не за тези около мен!

Гост

#1311

2013-04-15 14:55

БЛАГОДАРЯ НА АВТОРИТЕ ЗА ПОКАНАТА...БЛАГОДАРЯ,ЧЕ ДОЖИВЯХ ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ...НА 63 ДА МОГА ДА ИЗПИЯ ЕДНО КАФЕ ...ВЯРВАМ В УСПЕХА...

Гост

#1312

2013-04-15 18:13

И какво като има закон, след като не се спазва. В дискотеките не се диша от цигарен дим, масово се пуши, а къде са хората, които трябва да следят за това??? Какво ли се чудя - в тази държава плащаш ли си всичко може ......

Гост

#1313

2013-04-15 18:55

Ако повече хора в България зачитаха мнението на експертите, нямаше да си губим времето....

Гост

#1314 Поздравления за исренния коментар...Re:

2013-04-15 18:58


Гост

#1315

2013-04-16 06:12

Не искам да дишам цигари а чист въздух !!!!!!

Гост

#1316

2013-04-16 06:56

Много е казано по тези проблеми...защото не само тютюневият дим е проблем за обществото! Всички доводи "За" разрешаването му вървят едно към едно и за наркотиците...И няма никакво значение, че милиони умни и достойни хора се борят против тези злини на цивилизацията!!...
Проклетията идва от зле разбраната демокрация - особено в незрели общества като нашето - в което не умните и кадърните управляват и наставляват останалите, а... Тук, у нас, само крути мерки може да доведат до реални резултати - иначе жална им майка на следващите поколения! И всички тези "наследствени" болести и поражения са само следствия от неразумното поведение на родителите - сега и завинаги!! Но който има уши - чува, има очи - вижда...има акъл - помни, разбира и живее както трябва!... На останалите - "чатала на врата" и по-здраво да ги натискаме - поне на нас и децата ни да не вредят!!!
Л.Петров
София, БЪЛГАРИЯ!

ОНИЯ

#1317 Законно е да се продават и пушат цигари!

2013-04-16 11:57

Наличието на такъв спор , около липсващ проблем, отклонява вниманието на хората от основните проблеми в България! Ето сега и аз се занимавам - вече 7 минути с Вашите простотии и без да се осетя си губя времето!

Гост

#1318 Re:

2013-04-16 12:01

#1315: -  ДИШАЙ - КОЙ ТЕ СПИРА ,ТЪПАК!

 


Гост

#1319 Re: ПРОТИВ ПУШЕНЕТО съм на ОТКРИТО и на закрито на обществени места!

2013-04-16 12:06

#1309: БОРИС ТАШКОВ - ПРОТИВ ПУШЕНЕТО съм на ОТКРИТО и на закрито на обществени места!  НУЖНА ТИ Е ПРОФЕСИОНАЛНА ПОМОЩ ОТ ПСИХОЛОГ , ДРУЖЕ, ЛУД СИ!

 


Гост

#1320

2013-04-16 20:11

Когато в една страна няма върховенство на закона, законите могат да се променят постоянно, за да угаждат на капризи! Направи се похвална крачка да станем европейци, на ганьовските гени май са много силни. Хора, от нас зависи дали ще позволим да бъдем отново сочени с пръст като хора без позиция, лесно манипулируеми и постоянно оплакващи се! Хайде да бъдем наистина граждани!

Гост

#1321

2013-04-16 20:38

Категорично казвам не на цигарения дим в заведенията.

Гост

#1322

2013-04-17 04:35

Пушенето е личен избор и тези, които не пушат, не са длъжни да поглъщат отровата на пушачите, нали?!

Гост

#1323

2013-04-19 06:39

Пушачите са сладури. Те могат да пушат винаги и навсякъде. При всяка ситуация палят цигара. Когато им се допуши, направо палят.Няма значение кой е около тях, къде се намират и какво се случва. Забелязала съм тяхната тактичност.За тях е важна цигарата, пушенето, а не липсата на конфорт или други някакви си условия. Затова нека си пафкат извън задевенията. Идва пролет. Ще пушат на чист въздух. Какво по-приятно! За тях нещата се нареждат. А ние,непушачите, нека ползваме заведенията без екстри: без пушене, без цигарен дим, без проветрение от цигарен дим, без студено цигарено ежедневие. Нека! И ако случайно ни се допуши - нека излезем извън заведението, за да видим колко им е добре на истиските пушачи!
С тях е приятно...под открито небе.

Гост

#1324

2013-04-23 08:43

Наркотиците,алкохола и никотина са най-големите отрови за човешкия организъм!!!!
Никога не съм пушила и приветствувам петицията!!!!
Призовавам всички хора да спрат цигарите,защото новото 4-то измерение,в което навлязохме е несъвместимо с никотина,т.е,ако човек пуши,той не е в синхрон с новите вибрации!!!!
Изберете псевдоним

#1325 Re:

2013-04-23 08:44