В подкрепа на гладната стачка на Райчо Радев, директор на Спортно


Гост

#1

2012-06-29 19:00

В цялата страна се постъпва така!Притискат се грубо добри и можещи директори!Много не издържат и напускат сами!Нека каже министърът,от идването им на власт,колко директори са назначени,които не са от ГЕРБ???А така наречения конкурс отдавна е компроментиран!Много кадърни и можещи пом.директори с дългогодишни опит, не се кандидатират,защото знаят,че ако не си от ГЕРБ няма как да "спечелиш" конкурса!Това,което става е цинизъм и подигравка с образователната система!

Гост

#2

2012-06-29 23:23

Общата политика на съсипване на държавата намира отражение в политическите уволнения, отварящи място за "кадрите" на ГЕРБ. Отношението към такъв скромен и съвестен човек като Р. Радев е чиста проба кретенизъм, злокачествен кретенизъм.

Гост

#3

2012-06-30 18:17

Ето това сподели г-н Радев на стената на групата "Ние подркрепяме Райчо Радев"
"Търсиха финансови нарушения, но не намериха, защото не само не харча държавна пара за лични цели, но давам мои пари, труд и материали за училището. Не случайно Левски е в кабинета ми. Не съм светец,/светците не живеят между хората/, но не съм и безотговорен директор, не съм и меркантилен и в това вероятно е бедата ми. Чакам констативния протокол и ще публикувам моя отговор за констатираните "нарушения".

Гост

#4

2012-06-30 18:45

Уволняват го, защото безличията на власт не могат да търпят около себе си личности, които неизбежно ги засенчват. Тази е истинскато причина за проблемите на г-н Радев. Аз пък смятам, че точно такива хора като него са жизнено, направо съдбовно необходими на българското образование – и затова трябва да направим всичко той да бъде запазен!

Гост

#5 Re:

2012-06-30 21:55

#4: -

Точно това е. Един човек с компетентност и морал се бори с простащината. Засега тя надвива, но може би утре...


Гост

#6

2012-07-01 13:40

Щом се окаже, че човешкият живот вече не струва нищо пред "държавните висши съображения", това означава, че не само с демокрацията, но и с човещината в тази държава вече е свършено...

Гост

#7

2012-07-02 16:56

Подкрепата за Райчо Радев се изразява в по-висока степен на организираност, а не в тълпене и надвикване.

Гост

#8

2012-07-02 23:21

ПОЛИТИЧЕСКИЯ ТЕРОР НЯМА ДА МИНЕ! ПОЛИТИЦИ ДОКАТО Е ВРЕМЕ - ИДЕТЕ СИ С МИРА....

Anonymous

#9

2012-07-03 03:01

Подкрепям протеста на Райчо Радев срещу вилнеещото политическо беззаконие на управляващите от ГЕРБ.

Гост

#10

2012-07-03 09:22

Такива хора, и протеста им трябва да се подкрепят. Те работят за бъдещето на нацията ни.
34

#11 Re:

2012-07-04 16:43

#1: -

Г-н Радев не е от можещите директори! А е страхлив и некомпетентен!

 


Гост

#12

2012-07-04 16:46

#2: -

Явно не познавате Радев,  след като го наричате скромен  и съвестен!




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...