В подкрепа на инвалидите в България

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията В подкрепа на инвалидите в България

Бухал

#1

2012-05-23 17:02

Болко моя!Понасям, обичам болката ситя е само моя, глезя я, защото често ми напомня за себе си, напомня ми, че живея.Често я черпя с аулин, запарвам й билки.През белите безсънни нощи си говоря с нея. Питам я мило:"Какво искаш от мене още , момиченце?!"Тя също нежно ми отговаря , че гсрещо ме обича.На разсъмване двете взаимно се приспиваме.Но като глезено пеленаче, след час ме събужда и плаче.Гушкам я на топло при мене, а тя все се мръщи, върти ми ставите, не ме оставя на мира, крещи ми :"Да ставаме!"Псдкрепям инициативата на инвалидите в България, като една от тях!

Гост

#2

2012-05-24 09:59

Подкрепям петицията с няколко уговорки- първо,не приемам определенията " инвалиди" и "болни" за хората с тежки заболявания и/ или увреждания. Крайно време е да мислим интелигентно за тези състояния. Второ- проблемът с финансирането на сектора е в т.нар. ГМД/ДМД, който е субективно определен и противоречи на законовите текстове за "индивидуален" подход към всеки потребител. Трето- интеграцията не се случва с помощи за това и онова, а с ПОЛИТИКА НА ДОХОДИТЕ И УСЛУГИ ЗА ПОВИШАВАНЕ НА ДОХОДИТЕ И ЖИЗНЕНИЯ СТАНДАРТ на хората с увреждания и / или тежки заболявания...

Гост

#3

2012-05-24 19:42

Подкрепям исканията на инвалидите и ще се боря за тях!

Гост

#4 Re:

2012-05-28 15:36


Гост

#5

2012-06-08 13:11

Срашно,грозно отношение към безащитните,бедни и болни хора.Няма ли от къде другаде да си набавите средства?Ще убиете и последната им капчица вяра в доброто.

Гост

#6

2012-06-17 14:17

Ако не можем със средства, можем поне с мнение да подкрепим протеста на учителя Емил Кокалов- прекрасен учител и колега!

TEES

#7

2016-08-03 15:56

SRAM I POZOR VAN GERB OT PARLAMENTA OBRASHENIE DO PREDATELQ BORISOV TOQ MRASNIK TOLERIRA SIRIICITE YJ BEJANCI ZA TQH NAMIRA

PARI A ZA NARODA SI NISHTO NEPRAVI NITO ZA RABOTESHTI NITO ZA PENSIONERI A ZA INVALIDITE PAK NQMAM DYMI SRQLI SA DORI I EDNOKRATNATA POMOSHT OT 50 LEVA ZA PRIDRYJITEL I TO TEZI PARI SE DAVAT V GODINATA EDIN PAT POMISLETE DOBRE TAKAV JIVOT LI ISKATE DA JIVEETE I VASHITE DECA AKO MISLITE CHE STE DOBRE PONE DECATA VI ZA KAKVO DA PLASHTAT GRESHKITE NA YPRAVLQVASHTITE YJ VAN NACDIONALNITE NI PREDATELI SAD ZA TQH KATO TAKIVA


Anonymous

#8

2016-08-03 16:00

SRAM I POZOR VAN GERB OT PARLAMENTA OBRASHENIE DO PREDATELQ BORISOV TOQ MRASNIK TOLERIRA SIRIICITE YJ BEJANCI ZA TQH NAMIRAPARI A ZA NARODA SI NISHTO NEPRAVI NITO ZA RABOTESHTI NITO ZA PENSIONERI A ZA INVALIDITE PAK NQMAM DYMI SRQLI SA DORI I EDNOKRATNATA POMOSHT OT 50 LEVA ZA PRIDRYJITEL I TO TEZI PARI SE DAVAT V GODINATA ESIN PAT POMISLETE DOBRE TAKAV JIVOT LI ISKATE DA JIVEETE I VAAHITE DECA AKO MISLITE CHE STE DOBRE PONE DECATA VI ZA KAKVO DA PLASHTAT GRESHKITE NA YPRAVLQVASHTITE YJ VAN NACIONALNITE NI PREDATELI SAD ZA TQH KATO TAKIVA