Ние искаме оставката на членовете на управителния съвет на БФВ!


Гост

#676

2012-06-12 01:25

Оставка
Писна ни от корупция

#677

2012-06-12 01:31

Драги управници на БВФ, това, че залагате на черно на мачове и губите си е ВАШ проблем, не на треньора, не на отбора и не на нацията, а ВАШ...Явно сте загубили повече пари от очакваното, за да си позволите такъв нелеп скандал, от който си проличаха причините ви за отстраняването на Радо. Защото, драги ми, може да говорите каквото си искате, но за една грешка и една загуба не се уволнява треньор (на какъвто и да е отбор) по средата на квалификации, не се подрива авторитета на отбора и България пред целия свят и не се допуска разпадането на един вече установен и добре смазан (да не се разбира буквалното значение) отбор...Преклон пред искрената ви и нечувана идиотщина, абсолютно заради корумпирани тъпанари като вас, ме е срам да казвам, че съм българка...И вие ли като футболистите ще лежите на стари лаври и слави...и като умре и последният човек спомнящ си за мача 94' какво, с какво ще ни запомнят като вече нямаме такъв спорт. Та и вие ли, драги ми уедници, ще чакате да ви помнят, но с какво? от преди 15-20 години?!


Гост

#678 Re:

2012-06-12 06:09

#666: -  Лекето трябва да бъде изправено пред съд за грандиозни далавери!

 


Гост

#679

2012-06-12 08:49

Подписах с надеждата, че ще гледаме Стойчев и Казийски на олимпиадата, а лицето Лазаров до тогава да бъде извън спомените за волейбола.

Гост

#680

2012-06-12 09:19

neka vsichki podkrepim Rado i Matei,tova e za dobroto na voleibola v BG

Гост

#681

2012-06-12 09:31

Вчера на пресконференцията с Матей и Радо те много правилно казаха нека дойдат хора,които имат желание за работа и българския волейбол да върви напред! Лазаров,Ганев и компания не са такива да си ходят вече стига им това,което лапнаха! А Радо да се върне заедно с Матей, защото те са хора които биха дали всичко за волейбола и най - вече за българския волейбол ! С вас сме момчета!!! :))))

Гост

#682

2012-06-12 09:37

Убедена съм, че всички заедно ще успеем, но и представителите на волейболните клубове в България трябва да излязат от летаргията и на Общото събрание на БФВ като един да принудят г-н "феодала" и приближените му да си отидат. Крайно време е да се случи нещо хубаво във волейбола. Това положение продължава повече от 10 години. С парите ни някой си разиграва собственото конче и се мисли за Бог.

Гост

#683

2012-06-12 09:47

ИНЖИНЕРА И БИДОНА, ВЪН, ВЪН, ВЪН!!!

Гост

#684

2012-06-12 09:54

Оставката на лазаров е задължителна,до сега не сме имали по-качествен и по-добър колектив. Радостин Стойчев е наистина човек, който разбира от работата си и ние трябва до го подкрепим.Нека спре това своеволие!

Гост

#685

2012-06-12 09:59

Dancooooo DOVIJDANEEE, DOVIJDANEEEEE

Гост

#686

2012-06-12 10:22

Волейболните пирани да си ходят.Дайте път на хората кито обичат България и са готови да работят за нея!

Гост

#687

2012-06-12 10:25

Твърдо съм за вашата петиция, сомо моля Ви не я комерсиализирайте.

Гост

#688

2012-06-12 10:29

No coment!

Гост

#689

2012-06-12 10:55

Един уважаван треньор в Италия, доказал се със спечелването на толкова престижни турнири в Европа и света - задължително трябва да продължи работат с отбора за достойно представяне на Олимпиадата в Лондон. Останалите (Дебеланковци) от Управителния съвет трябва да бъдат отстранени и насилствено ако е необходимо. Успех на Радостин Стойчев на Олимпиадата.

Гост

#690

2012-06-12 11:09

Нека да застанем всички в подкрепа на Стойчев и Казийски!

Гост

#691

2012-06-12 11:12

Стига афери! Бюрокрацията пази своята самодостатъчност, но не и СЕГА, когато сме обединени!! Нека качествените хора получават заслуженото, какъв е проблемът с парите на Радо?! По- скоро техните не са публични?! Радо като треньор на националния - ЗА!!!

Гост

#692

2012-06-12 11:21

Трябва да си ходят!!!

Гост

#693

2012-06-12 11:36

Трябва да се направи нещо по въпроса. За българите останаха толкова малко неща на които да се радват. Аз лично чакам всяко едно състезание на волейболистите ни с нетърпение. Вълнувам се и се радвам за успехите им.
Г-н Лазаров бъдете МЪЖ не ни отнемайте и малкото радост в този скапан живот.
А на Радо Стойчев и Матей Казийски искам да кажа / аз също съм дългогодишна спортистка/ - Покажете им, че сте истински българи като си изкарате сезона. Вземете медали от Олимпиадата и Световната купа. След това си тръгнете и оставете управниците на волейбола да го затриват бавно и мъчително. Момчетата заслужават да бъдат в пълен състав и да играят с хъс както до сега в Англия.
Успех!
Елена Попова
Гост

#694

2012-06-12 11:37

Хубава работа,ама българска...Не можахме и един ден дори да се порадваме на олимпийската квота,а за олимпиадата без Радо Стойчев и Казийски нещата наистина изглеждат, като "мисията лондон - невъзможна..."
Сега е моментът да покажем потенциала на българския волейбол - всички, които са в националния отбор заслужават това...
Ако някой е в състояние да свали управителния съвет на БВФ и най-вече Данчо Лазаров - то това са играчите...Лично аз се учудвам, че не са екип и не се обединят около принципните искания на своя треньор...
Защото, ако всички напуснат вкупом националния отбор по волейбол, то тогава е по-вече от задъжително да се свика извънредно отчетно-ИЗБОРНО събрание на федерацията...
Така че, момчета - БЪДЕТЕ ОТБОР, БЪДЕТЕ МЪЖЕ и постъпете, както Ви диктува съвестта и честта, както го направиха Радо Стойчев и Матей Казийски!!!


Гост

#695

2012-06-12 11:44

хора като Любо Ганев, Борислав Кйосев трябва да разберат ,че спорта не е само далавера.Като бивш спотист уважавам успехите им но явно някой хора се самозабравят.
А за председателя на федерацията нямам думи,човек който не заслужава дори да бъде коментиран

Гост

#696

2012-06-12 11:50

Независимо че ще ни е трудно,нека спрем да си затваряме очите и да си завираме главите в земята. Нека направим България по добра.

Гост

#697

2012-06-12 11:52

Нека да покажем на УС на БФВ да си отидат и да върнат Радо Стойчев и Матей Казийски да се върнат във волейбола

Гост

#698

2012-06-12 11:56

Браво на Радо!!!
Срам за осра.... Лазаров

Гост

#699

2012-06-12 12:00

За Радо Стойчев

Гост

#700

2012-06-12 12:00

Стига номенклатури във ВОЛЕЙБОЛА да ни управляват. Дайте шанс на новото поколение и мислене да вземе нещата в свои ръце. Г-н Лазаров отдавна трябваше да напусне поста си, още след скандалните си действия по отношение на Пламен Константинов в Пекин. Сега е на път отново да сътвори огромната глупост, заради него да напусне най-добрият ни волейболист Казийски и един наистина доказал се треньор и всичко това, за да запази поста си, от който лапа и присвоява не малко пари дадени му от държавата и от нас феновете на волейбола, които пълним залите. Г-н Лазаров, ако четете коментарите МОЛЯ Ви този път в името на спорта дайте шанс на единствения колективен отбор, който има шанс да направи нещо Велико за страната ни на Олимпиадата. ОСВОБОДЕТЕ ДОБРОВОЛНО ПОСТА СИ