Ние искаме оставката на членовете на управителния съвет на БФВ!

Писна ни от корупция

/ #677

2012-06-12 01:31

Драги управници на БВФ, това, че залагате на черно на мачове и губите си е ВАШ проблем, не на треньора, не на отбора и не на нацията, а ВАШ...Явно сте загубили повече пари от очакваното, за да си позволите такъв нелеп скандал, от който си проличаха причините ви за отстраняването на Радо. Защото, драги ми, може да говорите каквото си искате, но за една грешка и една загуба не се уволнява треньор (на какъвто и да е отбор) по средата на квалификации, не се подрива авторитета на отбора и България пред целия свят и не се допуска разпадането на един вече установен и добре смазан (да не се разбира буквалното значение) отбор...Преклон пред искрената ви и нечувана идиотщина, абсолютно заради корумпирани тъпанари като вас, ме е срам да казвам, че съм българка...И вие ли като футболистите ще лежите на стари лаври и слави...и като умре и последният човек спомнящ си за мача 94' какво, с какво ще ни запомнят като вече нямаме такъв спорт. Та и вие ли, драги ми уедници, ще чакате да ви помнят, но с какво? от преди 15-20 години?!