За премахване на зеления сертификат

За премахване на зеления сертификат / Съобщения / Жалбата ни НЕ Е отхвърлена от съда! / Коментари


Гост

#51

2021-11-01 17:34

Предлагам референдум срещу зеления сертификат и задължителната ваксинация за всички!

Той може да се проведе в деня на изборите - 14 ноември.


Гост

#52 Не пожелавайте успех, а се включете в протестите!!Re:

2021-11-01 17:41

#2: -  

 


Гост

#53

2021-11-01 17:42

Браво,желая успех по нататък в борбата.

Гост

#54 Re:

2021-11-01 17:43

#51: -  

 Подкрепям инициативата за референдум по въпроса за зеления сертификат, който е незаконен и ваксинацията,която не трябва да е принудителна.


Гост

#55 Re:

2021-11-01 17:46

#53: -  

 Участвам в протестите,които са в моя роден град.


Гост

#56 Re:

2021-11-01 17:48

#51: -  

 


Гост

#57

2021-11-01 18:09

Благодаря Ви!

Гост

#58

2021-11-01 18:23

Браво! Трябва да успеем, да вярваме в успеха, защото правото е на наша страна, на трезвомислещите хора!

Гост

#59

2021-11-01 18:29

Благодаря Ви! Слънчев лъч сте!!

Гост

#60 Re: Re:

2021-11-02 01:50

#50: За премахване на зеления сертификат - Re:  

 Няма смешно, просто като кажеш днес на някой Българи, че България сме ние народа/Българите и че между национализъм и родолюбие, и нация и род -> респективно народ има разлика, те нападат. Вилнее една политика на промивка на мозъка и антибОлгаризъм, за да не се харесваме дори едни други. И за това си връзвам гащите преди някой да ми каже, колко драматизирам и колко сме зле Българите. Аз мисля, че сме много умен и сърцат, добър народ и ми е мъчно, че израстнах в години, в които все ни набиваха неща, като "Хубава работа, ама българска" и подобни обиди, като зная, че не е така. В старите Ни книги или каквото е останало от тях пише. Та за това много Ви обичам Българи искам някой ден да има светлина за всички Ни и за нашия род. След толкова мъка, заслужаваме и Да бъде!. Незнам дали ще ми повярвате, ако ви кажа, че не минават няколко месеца за почти 30 години живот, без рев за тая България, ако тая е свободата, за която дядовците ми са умирали и тая е народната любов, по-добре и мен да ме няма да не гледам, че сърцето ще ми се пръсне вече! Дано се преборим, поне да не ни надупчат с тая неясна отрова.


Гост

#61 Re: Против задължителната ваксинация

2021-11-02 01:55

#51: -  

 Не налагайте на хората, фашизъм. Бурята ще затихне и пясъка ще слегне. Да сме живи и здрави ще видим след двайсет години, защо трябва да се разписваме на декларации, с които се съгласяваме, че нямаме право да търсим отговорност от държавата или фирмите произвели ваксината, ако има усложнения. Имам всички ваксинации, декларация за отказване от права не съм разписвала. Твърдо против - "задължителната ваксинация за всички". Работата им намирисва от километри.


Гост

#62

2021-11-02 06:27

Браво... Ако ние не си търсим правата и не си защитаваме интересите няма кой да го стори... Благодаря!
ИИванов

#63 Петиция против ковид мерките

2021-11-02 06:31

Радвам се, че сте прескочили маловажната страна на финансовите загуби и сте преминали по същество, защото моралните загуби са в пъти повече. Подкрепям!

Желая успех!


Гост

#64

2021-11-02 06:42

Благодаря, че ме информирате за развитието! Успех!

Гост

#65

2021-11-02 06:50

Браво! Поздравления за адвокатите! Успех!

Гост

#66

2021-11-02 10:15

Благодаря! 🙏💗

Гост

#67

2021-11-02 10:17

Заповедтта е престъпна и нищожна заповед, която е поднормативен акт издаден от Минисъра на здравеопазването РД-01-856/19.10. 2021, който също е нищожен и по своята същност и е в противоречие с КРБ, по смисъла на чл. 4, чл. 5, чл. 6. Чл. 16, чл. 28, чл. 29, чл. 57 от Конституцията на Република България (КРБ) и е престъпление срещу неотменимите права на гражданите на Република България по чл. 16, чл. 28, чл. 29, чл. Чл. 57 от КРБ. Освен това въпросната заповед на Министъра на здравеопазването е поредица от престъпления и по Наказателния кодекс чл. 143, чл. 172, чл. 416, чл. 417, чл. 418, чл. 419. Чл. 419 а, и вътрешната заповед на Владимир Люцканов и Заповедтта на служебния минисър на Здравеопазването Стойчо Кацаров, са насочени срещу моят живот и моята свобода и пряко засягат моите Конситуционни, трудови и човешки права , гарантирани и по Международни и Европейски правни документи, като Конвенции, Декларации и Резолюции, които България е ратифицирала от 1948 г. до днес, които са директно приложими за страната ни и действащи пряко над националното ни законодателство: А имено: 1. Всеобщата Декларация за правата на човека приета през 1948 г. на ООН 2. Конвенция за преследване и наказаване на престъплението геноцид, Приета на 9.12.1948 г. с резолюция 260 A (III) на Общото събрание на ООН. Ратифицирана от България с Указ № 300 от 23.06.1950 г. 3. Конвенция за предотвратяване и наказване на престъплението геноцид от 1948 година на Организацията на обединените нации 4. Конвенция за защита на правата на човека и основните свободи на на Съвета на Европа - (Ратифицирана със закон, приет от Народното събрание на 31 юли 1992 г. - ДВ, бр. 66 от 1992 г. В сила за Република България от 7 септември 1992 г.) Допълнена с Протокол № 2 от 06.05.1963 г., изменена с Протокол № 3 от 06.05.1963 г., Протокол № 5 от 20.01.1966 г., Протокол № 8 от 19.03.1985 г. Обн. ДВ. бр.80 от 2 Октомври 1992г., изм. ДВ. бр.137 от 20 Ноември 1998г., попр. ДВ. бр.97 от 9 Ноември 1999г., изм. ДВ. бр.38 от 21 Май 2010 г. 5. Европейска конвенция за правата на човека на Европейски съд по правата на човека Страсбург към Съвета на Европа 6. Резолюция на Европейския парламент от 4 юли 2017 г. относно провеждане на борба срещу нарушенията на правата на човека в контекста на военните престъпления и престъпленията против човечеството, в това число и геноцида (2016/2239(INI)) Заявявам ,че от страна на Владимир Люцканов съм подложен на постоянен психически тормоз и заплахи, затова,че не желая да се ваксинирам с продукти, които са в експериментална фаза . Мотивите ми за моя отказ да се ваксинирам се позовават на достатъчно данни за това ,че стотици хиляди хора са починали имено след т.н. ваксинации срещу ковид. Вече има достатъчно доказателства,че във въпросните фарамацефтични продукти има вещества несъвместими с живота, като например отровен хидрохел на Дарпа, магнито токсичен графенов оксид, метални наночастици и шипови протеини, който причиняват респираторни проблеми, проблеми с нервната система, образуване на тумори, съсиреци, след което следва смърт. Заявявам,че аз няма да се подложа медицински екперименти или иначе казано на самоубийствена ваксинация, както и няма да се подложа на каквито и да е писиар или антигеннни тестове, за които вече има достатъчно доказателства,че могат да доведат до критично увреждане на здравето и дори смърт. Моля да подведете под наказателна отговорност Владимир Люцканов директор на Младежкия Театър „Николай Бинев“ в София, за престъпленията по Наказателния кодекс чл. 143, чл. 172, чл. 416, чл. 417, чл. 418, чл. 419. Чл. 419 а. И за престъпление по ЗАКОН ЗА ОГРАНИЧАВАНЕ НОСЕНЕТО НА ОБЛЕКЛО, ПРИКРИВАЩО ИЛИ СКРИВАЩО ЛИЦЕТО (Чл. 6. (1) Който на публично място носи облекло, прикриващо частично или скриващо напълно лицето, се наказва със: 1. глоба в размер на 200 лв. - за първо нарушение; 2. глоба в размер на 1500 лв. - за всяко следващо нарушение. (2) Ако нарушителите са длъжностни лица, наказанието е: 1. глоба в размер на 500 лв. - за първо нарушение; 2. глоба в размер на 2000 лв. - за всяко следващо нарушение. (3) Наказанието по ал. 2 се налага и на подбудителите и допустителите.), Моля да подведете под наказателна отговорност Владимир Люцканов директор на Младежкия Театър и за престъпление срещу моето човешко право на живот, което освен от Конституцията е защитено и от текстовете в межународните Конвенции и харти по правата на човека . За същите престъпления моля да бъде подведен под наказателна отговорност министъра на здравеопазването Стойчо Кацаров, тъй като с издаването на заповедтта за изискване на зелени сертификати, се извършва принуда за принудителна ваксинация и принудителна медицинска интервенция, каквито се явяват вземането на анти генни и ПИ СИ Ар тестове и по смисъла на текстовете от Наказателния кодекс това са поредица от престъпления по чл. 143, чл. 172, чл. 416, чл. 417, чл. 418, чл. 419. Чл. 419 а. С тези принудителни действия и Люцканов и Кацаров извършват и престъпления срещу Конституционните права на гражданите на Република България и пресъпления срещу трудовите права гарантирани по Кодекса на труда и срещу общочовешките права във всички конвенции и харти за правата на човека. Люцканов и Кацаров с техните заповеди извършват най – голямото престъпление, а именно престъпление срещу човечеството. Според Нюрмбергкия кодекс извършителите и подстрекателите на всеки медицински екперимент, който се извършва с хора, без тяхното позволение, както и с принуда над тях и заплахи към тях под каквато и да е форма, се наказват с най -тежкото наказание предвидено в този международно признат правен документ. Настоявам също под наказателна отговорност да бъде привлечен и главния държавен здравен инспектор Ангел Кунчев, като подбудител на тези престъпления, тъй като по негово предложение е издадена престъпната и античовешка заповед за изискването на зелени сертификати, за да има човек право да работи и да има право да посещава обществени места, като по този начин се прави опит за отнемане на всички човешки права. Настоявам лицата, които изброих, по горе, а именно Владимир Люцканов, Стойчо Кацаров и Ангел Кунчев незабавно да бъдат арестувани, тъй като техните заповеди представляват висока обществена опасност и техните дейстия са заплаха за националната сигурност и живота на българските граждани. Към допълнението в жалбата си прилагам и копие от престъпната заповед на Владимир Люцканов с която принуждава и заплашва хората в Младежкия театър „Николай Бинев“ в гр. София, находящ се на бул. Ал. Дондуков 8- 10, че ако не си извадят зелен сертификат или иначе казано, ако доброволно не отидат да получат трайно увреждане от тестовете и екперименталните препарати наречени ваксини срещу Ковид, които като знаем причиняват и смърт, да не бъдат допускани на територията на Младежкия театър и по този начин той да има основание да ги уволни дициплинарно, като самоотлъчка. Заявявам,че Люцканов, Кунчев и Кацаров с престъпните си заповеди извършват престъпленията принуда, заплаха, геноцид и апартейд, както и че незабавно трябва да бъдат задържани и привлечени под наказателна отговорност, като лица чийто действия представляват висока обществена опасност и в частност опасност за моя собствен живот и този на близките ми.

Гост

#68

2021-11-02 10:34

Голама пропаганда има в медиите.

Гост

#69

2021-11-02 11:26

Няма да си бия евтаназия! Не желая химии в тялото си и да ходя като Франкенщайн след това(ако съм жива)!
《 》
Гост

#70 НЕ НА ЗАДЪЛЖИТЕЛНАТА ВАКСИНАЦИЯ !

2021-11-02 13:18

  • Благодаря Ви, за информацията относно жалбите ни , за отменяне на принудителната, наложителната, и почти задължителната ваксинация ( със неясен състав и нежелани реакции ) !  Аз и  моето семейство,  не искаме, да участваме във експериментите на Американските Фармацевтични Компании и СЗО ! Всичките Ковид мерки, ограничават нашите права и свобода ! Този същия злокобен сценарий, преди 3-4 години го изиграха, като избиха със химикали, здрави животни, препитанието на много хора ! Лъжата беше, че са били болни от чума ! А сега ,,,,,,, е дошъл и нашият ред, но ние не сме животни !  Против  Зеления Сертификат- Задължаващ  Ваксинация !

Гост

#71

2021-11-02 13:41

Никое безобразие не трае вечно! И на това ще се сложи край!

《 》

#72 Re: ПРОТИВ ЗЕЛЕНИЯ СЕРТИФИКАТ И НАЛОЖИТЕЛНАТА ВАКСИНАЦИЯ !

2021-11-02 13:46

#51: -  

 

《 》

#73 Re:

2021-11-02 13:49

#51: -  ПРОТИВ ЗЕЛЕНИЯ СЕРТИФИКАТ  И ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ВАКСИНАЦИЯ  !  ТОВА Е ГЕНОЦИД !  ДИСКРИМИНАЦИЯ ! 

 

《Жаки》

#74 Re: Re: ПОДКРЕПЯМ РЕФЕРЕНДУМА СРЕЩУ ЗЕЛЕНИЯ СЕРТИФИКАТ И ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ ВАКСИНИ !

2021-11-02 13:52


Гост

#75

2021-11-02 15:08

Благодаря за обратната връзка ! И дано успеем срещу тази лудост !



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...