Подписка за исканията към властта.

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Подписка за исканията към властта.


Гост

#1

2011-09-29 10:42

+1 - Заедно ще успеем

Гост

#2 ДА СМЕ ЗАЕДНО

2011-09-29 15:39

НЕКА Е ТАКА И ДАНО ДА СМЕ ЗАЕДНО ДО КРАЯ.
3

#3

2011-09-29 16:06

Има точки, които се взаимно изключват, но като цяло е добре. Примерно т.16 с изучаване на български език. Има и неприемливи неща. Според мен ако намерите един свестен юрист, който се занимава с конституционно право може много да помогне, защото някои точки ще отпаднат заради несъвместимост с конституцията. От друга страна много закони сега прилагащи се с наредби към тях са противоконституционни, примерно ЗСПД и ПП на ЗСП. Точно тези правилници позволяват на т.н. самотни майки да получават много пари за помощи. Надявам се малко да съм бил поне малко полезен, но правото е доста обширна материя и трябват специалисти.

Гост

#4

2011-09-29 19:19

От правна гледна точка исканията може да не са съвсем издържани, но при достатъчна подкрепа от страна на обществото ще се потърсят специалисти които да помогнат с дефинирането на тези искания и да се вземат предвид противоречията с Конституцията.

Гост

#5

2011-09-29 19:21

Разпространявайте подписката в социалните мрежи, дано този път да стане нещо. Дано се обърне внимание на протестите на 02.10.2011 г.

Didi la Rubia

#6 Re:

2011-09-29 20:31

#1: -

ДО ГОСПОДИН ПРЕЗИДЕНТА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ ДО ГОСПОДИН, ПРЕМИЕРА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ ДО ГОСПОДИН, МИНИСТЪРА НА ТРУДА И СОЦИАЛНАТА ПОЛИТИКА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ ... ДО ГОСПОДИН, МИНИСТЪРА НА ФИНАНСИТЕ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ НА ВНИМАНИЕТО НА ДЕПУТАТИТЕ ОТ НАРОДНО СЪБРАНИЕ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ КМЕТОВЕ И ОБЛАСТНИ УПРАВИТЕЛИ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ МОЛБАТА МИ Е СЛЕДНАТА: Иска...м да бъда признат за циганин за да се ползвам от следните привилегии. -Да не плащам ток. -Да не плащам вода. -Да получавам 4 пъти по- големи помощи от българите. -Да ми дават общински жилища. -Да не плащам наем на жилищата. -Да строя където си поискам. -Да се возя безплатно в градския транспорт и БДЖ. -Да яздя кон по улици и булеварди. -Да не си чистя лайната на коня. -Да работя- БЕЗРАБОТЕН. -Да прецаквам българите. -Да си правя каквото си искам. -Да нямам никакви задължения. -Да могат братята ми да бъдат безнаказани педофили. -Да могат братята ми да крадат и убиват безнаказано. -Да мога да зaмaрсявам всичко наоколо. -Да заплашвам, че ще крада и ще убивам, ако не ме хранят и поят безплатно. -Да не си признавам децата и майката на децата ми да получава големи помощи. -Да не ме интересува нищо в тая държава. -Да могат братята ми да си осакатяват децата, за да взимат пенсии. -Да мога да си пикая и сера навсякъде където си искам. -Искам в България да останат само цигани. -Искам българите да се изнесат от тук и да ни оставят сами, за да поломиме всичко. -Искам да изсечем горите, и да си палим огън от дърветата. -Искам всичко да се разруши и да се срине. -Искам да си отмъстим на българите, за това, че са ни хранили. -Искам да увеличите детските надбавки още повече, че в момента са само 3 пъти по- високи от българските в лева на дете не ни стигат. -Искам моя дял от единия милиярд, отиващ за традиционно трайно безработните. -Искам останалите 200 милиона, които давате на българите, също да се прибавят към циганските. -Искам да продължавате да подкрепяте циганите и така българите по- скоро ще напуснат страната. -Искам да продължавате да ни помагате да се размножаваме като хлебарки и да ни храните безплатно. -Искам следващите 10 години да се удвоим, а децата ни да започнат да раждат още по- млади от колкото до сега. -Искам на десет години вече да сме родили поне по едно дете, а до 20 години да имаме по 8 деца. -Искам да ни увеличите помощите, за да можем да си живеем още по- добре и да си пием бира на воля. -Искам да направите закон за българите да работят още по- усилено, по 16 часа на ден и без почивни дни, за да има повече пари за нас. -Искам братята ми да изнасилват и безчинстват безнаказано. -Искам България за циганите. -Искам после цяла Европа. В България е ежедневие да има безнаказани убийства, кражби, случаи на педофилия, продажба на деца, професия-безработен, феномена- самотна социално слаба майка нямаща никаква възможност да отгледа и едно, но въпреки това да има 23 деца. Нагласяването на помощите и насочването на социалните услуги само към циганите постепенно уби българския етнос! Това е геноцид дами и господа, това е геноцид над българите- НАКАЗАТЕЛЕН КОДЕКС. Глава четиринадесета. ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ПРОТИВ МИРА И ЧОВЕЧЕСТВОТО Раздел III Унищожаване на групи от населението (геноцид) и апартейд (загл. доп.,ДВ,бр.95 от 1975 г.) Чл.416. Чл.417.Чл.418 пълна циганизация, БЪЛГАРИТЕ ОТКАЗВАТ ДА СЪЗДАВАТ И ОТГЛЕЖДАТ ДЕЦА....БЪЛГАРИЙО, ЗА ТЕБ ЛИ ТЕ УМРЯХА??? Аз не съм съгласен с провеждането на политика на ГЕНОЦИД над мен и за това ви моля да ме признаете за ЦИГАНИН! И ВСИЧКО ДА БЪДЕ КАКТО ДО СЕГА Е БИЛО- БЕЗНАКАЗАНО и ТОЛЕРИРАНО ОТ ВАС! С НАЙ- ГОЛЯМО УВАЖЕНИЕ .... Моля,който харесва това да си го копне, който не-да го подмине,благодаря Ви!


Гост

#7

2011-09-30 21:31

Като замисъл петицията е добра. Доста от предложенията са много актуални и належащи за изпълнение. Но има и други предложения, които противоречат на български закони и международни конвенции, така че няма как да се случат. Има и няколко предложения от тип "хубаво общо пожелание", които може да се конкретизират. Потърсете дори студент по право или човек с административен опит - при всички положения ще ви бъдат от полза за подобряване на текста.

Гост

#8

2011-09-30 21:39

Петицията в сегашния вид на много места е неточна към ситуацията в страната. Все едно да ви питат дали ви харесва стихотворение написано на развален български език...

Гост

#9 Re:

2011-10-03 10:55

#1: -

1. Да се прилага цялата строгост на закона към всички жители на републиката, без значение от етническата им принадлежност.

 

мисля, че тази точка е най-важната и включва в себе си голяма част от останалите


Гост

#10

2011-10-04 07:46

След като има закон за минимална възрастова граница, даваща правото на глас в Република България, задължително трябва да се въведе и максимална тъкава.

Гост

#11

2011-10-04 10:11

Всичко е казано точно !!!

Гост

#12

2011-10-04 17:33

За България !!!!

Гост

#13

2011-10-04 17:43

Има няколко слаби и недомислени точки, но като цяло би увеличила контрола на народа над институциите, да се надяваме, че ще ги накара да заработят на бързи обороти.
А колкото до точките, касаещи жителите на гетата, упорито защитаващи традициите си и начина си на живот - мерките могат да бъдат и по-драстични. Не е нормално в 21 в. да съществува феодална държава в републиката, със свой съд, "царе" и "папи", свръхбогати феодали и добре контролирано неграмотно мнозинство. Тя трябва да се ликвидира, за да важат законите на Република България за всички нейни граждани. Който не се чувства такъв, да потърси убежище другаде.

Гост

#14 Скачать java игры на телефон. Скачать игры для мобильных

2012-10-05 04:19

Скачать игры и программы для ANDROID любой версии


Каждый день скучаете в метро? Надоела нудная лекция? Ваш друг опаздывает на встречу? Почему бы не превратить томительные минуты ожидания в увлекательное развлечение? Для своего смартфона можно скачать игры для Android различных жанров от ведущих мировых разработчиков — оригинальные, яркие, качественные приложения, которые идеально подойдут для вашего Андроида!Многие люди любят играть в игры на компьютере, приставке, планшете и тд.. Наверняка знают что есть также и игры для android. Андроид игры - это не просто обычные java игры, а это полноценные 3D игрушки которые подходят не только для смартфонов на базе андроид но также и для планшетов! Каждый заклятый андроид геймер должен знать как устанавливать игры и к ним кеш. Игры Android на сегодняшний день для операционной системы "андроид" выпущено сотни тысяч увлекательных игр, поэтому Вы наверняка найдёте для себя подходящую игрушку.
Если бы всю информацию об Android 4.0 понадобилось бы передать максимально сжато, то можно было бы сказать, что новая система объединила в себе особенности как смартфонной 2.xx, так и планшетной версий, и в зависимости от размера экрана ее интерфейс будет слегка отличаться. Также в систему добавлено много действительно востребованных пользова8

Тази публикация е изтрита от администратора на сайта. (Покажи подробности)

2012-10-14 10:58


Тази публикация е изтрита от администратора на сайта. (Покажи подробности)

2012-10-17 12:01


Тази публикация е изтрита от администратора на сайта. (Покажи подробности)

2012-10-19 18:25



Гост

#18

2013-07-06 17:25

...отдавна искам задължително образование за упражняване правото на глас... някои партии ще напуснат сцената но ... защо ли не ми пука за тях...
"НЕ ПИТАЙ КАКВО ДЪРЖАВАТА МОЖЕ ДА НАПРАВИ ЗА ТЕБ. ПИТАЙ КАКВО ТИ МОЖЕШ ДА НАПРАВИШ ЗА НЕЯ" Дж.Ф.Кенеди ... само така можем да се оправим като държава и народ!

Гост

#19

2013-07-07 09:25

Бих добавила: ДА се въведат мажоритарни избори; Заплатата на депутат да не надхвърля 3 минимални работни заплати; Депутатите да могат да се отзовават от парламента от избирателите от района, който ги е избрал при незпазване на приетите обещания. Здравните осигуровки да са персонални, в зависимост от направените вноски и да могат да се преотстъпват на второ лице, в случай на необходимост. Но действително петицията има нужда от шлифоване. ПОдкрепям защото е много начало.