Петиция към Президента на Република България Румен Радев

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-11-19 19:14



Anonymous

#52 Re: реалността

2016-11-19 21:46

#18: Реалността - реалността  

 Ти беше ли там....За да коментираш казаното от корумпираните полицаи на ТЗ-БОП -Варна, които мънкаха по време да делото в РОС...Ако не си бил, не можеш да коментираш...За разлика от теб, аз заставам зад всяка казана дума тук с доказателства и факти за нейната истиностт....


Anonymous

#53 Re:

2016-11-19 22:16

#51: ББ -  

 Я си покажи гнусната муцунка ББ...Не ви ли стане ясно, че не се гаси туй що не гасне....


Гост

#54

2016-11-20 01:38

(izvinqvam se za latinicata) podpisah q zashtoto mi pisna ot jivota koito jiveem i se nadqvam edin den na dobrovolna promqna zashtoto nablijava neshto strashno v Bulgaria

Гост

#55 Здр

2016-11-20 06:43

Тази петиция е подписана от мен, защото аз лично заявявам че Венци Ангелов е невинен, но е осъден поръчково от Бойко Борисов за да не може да пречи на герберската му престъпна организация,
която ограбва българския народ . Аз заявявам че, името на Венцислав Ангелов трябва да бъде почистено от това поръчково опетняване, ето за това съм подписал тази петиция за да бъда съучастник в почистване на името му, с което ставам съучастник в даване на възможност на Венцислав Ангелов да работи свободно и високо морално отговорно за благото на целия народ на България !


Гост

#56

2016-11-20 08:26

защото съм съгласен

Kosio

#57

2016-11-20 10:40

Венцислав Ангелов е добър човек -невинен  !!!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-11-20 14:32



Гост

#59

2016-11-20 14:48

Моето мислене и опит с българската съдебна система е, че българската съдебна система се състои от лъжци, крадци и убийци!
Бай Хуй

#60

2016-11-24 07:50

Голямо триене на постове неудобни на автора, защо бе г-н Ангелов нали сте невинен, защо се страхувате от истината?


Anonymous

#61 Re:

2016-11-24 12:15

#60: Бай Хуй -  

 Трия само тези, които ме обиждат..!!! Защо не трия поста на този , който не ми вярва и е постнал една публикация на вестник Утро, я се замислете...??? Ами защото същият човек писа и на стената ми във фейсбук...!!! Той пише това което мисли, но не ме прща при мангали и тем подобна сган..Там изпращалте вашия вожд - Бойко Методиев Борисов , ..Изпращайте го в Симитли, при кмета да пие кафе...Ако вие изразите мнение , подобно на това кето има оставено тук, нямате проблеми...Но понеже вие сте толква гнусни, че даже и не можете без да обиждате и хулите..Точно към теб- ти който си написал тези редове, нямам нищо против...Имам срещу - Бойко Методиев Борисов и Цветан Цветанов..Докато не ги неутрализирам от политическата сцена, ще бъда това което съм....!!!!


Гост

#62 Re: Re: Re: #3

2016-11-28 23:21

#39: AD - Re: Re: #3 

 Angelov,priznai si vinata,vsichki v Ruse znaqt.Priznai si izleji si prisadata i jivei v mir. Uspeh!!!


Anonymous

#63 Re: Re: Re: Re: #3

2016-11-30 16:37

#62: - Re: Re: Re: #3 

 Тук точно се обърка..Покажете си лицата на всички, които знаете истината за да видим кои сте и кой представлявате....!!! Да се съглася със Сатанинската присъда произнесена от съдия , заснет когато го  обладават в поза партер и прави френска любов - съдията хомосексуалист Юлиян Стаменов - съдия в Русенски Окръжен Съд означава , че съм съгласен с нея..И вие представителите на ПП ГЕРБ не се научихте да пишете на кирилица....

Отвратен от съдебната система в БГ

#64 Re:

2017-01-08 15:54

#1: -  

Напълно подкрепям казаното.

Отвратен от съдебната система в БГ

#65 Пълна промяна в съдебната система.

2017-01-08 16:12

 Подписвам тази петиция, защото е извършено съдебно престъпление срещу невинен български гражданин. Гражданин на Република България, който е баща на седем деца, които са български граждани. Пет от тези негови деца са непълнолетни. Този човек не се страхува да казва истината и се бори за изчистване на милата ни родина от доказалите се отребки, които са продали душата си на Дявола в лицети на Луцифер.

П.П. Водех дело преди години и съдът повярва на лъжливите свидетели в гр. Габрово. Правете си сметка докъде е стигнала съдебната Ви система.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2017-01-08 16:16



Гост

#67 Re:

2017-01-10 23:00

#3: -  

 Koi prati Yanko? Koi plashtashe patuvaniqta,moje bi Anatoli?  Zashto ne si priznaesh i da badesh chist pred sebe si i Bog?


Anonymous

#68 Re: Re:

2017-01-11 16:08

#67: - Re:  

 Не познавам никой с името Янко, освен мой първи братовчед...!!! Ако имаш нещо конкретно, което да лежи на факти, доказателства, слагаш всичко на масата...!!! Но ако не, това означава че си поредния лъжец, клеветник,манипулатор...И няма да е лошо да се покажеш пред всички във фейсбук....А не да ми се криеш като някаква мишка...