Да спасим 54-то СОУ "Иван Рилски" от погубване!!!!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Да спасим 54-то СОУ "Иван Рилски" от погубване!!!!


Гост

#1

2016-09-17 15:01

Аз подписах тази петиция, защото харесвам училището такова каквото е!

Гост

#2

2016-09-17 15:09

Подписах тази петиция защото 54 то Училище бе мой дом, светая светих, искам да бъде такова и за детето ми!!! Искам да бъде такова каквото беше!
Борислав Даскалов
Авторът на тази петиция

#3 Re:

2016-09-17 18:12

#2: -  

Благодарим Ви за подкрепата !

Борислав Даскалов
Авторът на тази петиция

#4 Re:

2016-09-17 18:13

#1: -  

 Благодарим Ви за подкрепата !


Гост

#5

2016-09-17 20:08

Подкрепям децата, защото този човек е техен любим учител. Един от малкото, който прави училището интересно място за учениците.
Борислав Даскалов
Авторът на тази петиция

#6 Re:

2016-09-17 20:29

#5: -  

  Благодарим Ви за подкрепата ! За това се борим в крайна сметка да защитим любимите ни учители.


Гост

#7

2016-09-18 21:20

Съпричастност с недоволството на учителите и учениците от 54-то СОУ.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-09-18 21:50



Гост

#9

2016-09-19 09:02

Защото една от причините да не запиша детето си първи клас в 54то е именно Директорката и безчинствата, които разбрах, че върши в училището.
Имам много приятели - учители, сегашни и завършили ученици, родители на деца, които в момента учат в училището и коментарите за това, което се случва са едни и същи. Никой не може да повярва как се погазват традиции и отношение, градени повече от 20 години от предишните ръководители на 54то.
Искрено се надявам тази петиция да промени статуквото и да се спре с политическите назначения на некадърни кадри!!!

Гост

#10 Re:

2016-09-19 14:35

#9: -  

 Жалко е , че не сте записали детето си в 54.СОУ! Колегията, която поема ученици в първи клас, е прекрасна. Както и всички останали преподаватели в училището ни. На тях се гради имиджа ни. И те заслужават цялото доверие на света!!!!! Колкото до новия директор - временна работа! Успех! и благодарности, че подкрепихте каузата!

 


Гост

#11 Re:

2016-09-19 15:37

#9: -  

 Благодаря, че ни подкрепихте! Не би трябвало нещо толкова дребно и низко като настоящата директорка да ви пречи за това да запишете дедто си в това прекрасно училище! 


Гост

#12

2016-09-19 18:46

Детето ми се прибира с кеф от часовете на господин Каракашян! Не смятам че е единствената доволна от него. Не смятам че трябва да отнемат кабинета му. Не става втпрос и само за него. Не се интересувах много от управлението на училището до миналата година, когато тя не започна да се прибира всеки ден, оплаквайки се че г-жа Василева е срещу ателието на господин Димиев. От тогава започнах да се интересувам от управлението и постоянно се усеща едно напрежение между всички. Стана като падение в училище. Не удобрявам този човек да управлява което и да е училище! Не само на моето дете, ами на което и да е дете! Никой не заслужава да учи и преподава в такава обстановка. :) Евала правя на великите учители! Всички сте страхотни!