Искаме чист въздух за Разград, стига отрови, стига терор!!


Гост

#26

2016-08-29 19:45

Наложи се да напусна град Разград-заради миризмите,алергията,която развих с непрекъснато кихане и заради липсата на шанс да се развивам в своята професия.Жалко за младите хора,които и без това са малко в този град..

 


Гост

#27

2016-08-29 19:57

внуците си говорят-тук има завод за тоалетни.Няма кои да ги почисте.
Отвратително мирише. Събуждаме се от пареща миризма.

Гост

#28

2016-08-29 20:04

Нямам намерение да дишам замърсен въздух заради нечия немарливост!!!Вместо да влезе чист и свеж въздух през нощта през отворения прозорец то навлиза някаква непоносима смрад. Е как да не се подпише човек?
.

#29 Re:

2016-08-29 20:43

#1

Здравейте!
В подкрепа на подписката против тази отвратителна смрад в гр. Разград, искам да засегна и още един миризлив въпрос. Освен миризмата на сероводород, в града се носи и миризма на пържено, която миризма идва от завода в индустриалната зона на града - "Амилум България". Считам, че гражданите на гр. Разград не са длъжни да дишат и тези изпарения, с които ни обгазяват редовно. Считам, че този въпрос също да бъде обсъден на заседанието на общинските съветници в Община Разград. 


Гост

#30

2016-08-30 03:25

Защото искам да живея в здравословна среда!

Гост

#31

2016-08-30 04:01

Живея в Разград и не ми е приятно да дишам тази миризма!


Гост

#32

2016-08-30 04:30

Аз опитах сама преди Нова година, но без успех, получих само писменна информация от РИОСВ гр. Русе от къде идва тази миризма и благодарност за активната ми гражданска позиция...............надявам се да успеете.......


Гост

#33

2016-08-30 04:44

Защото ми писна от всякакви отрови !
Искам чист въздух и чиста храна !

Гост

#34

2016-08-30 06:10

:Миризмата в ЗПЗ,където работя е нетърпима и почти целодневна! Всички колеги коментират,но никой не предприема нещо. Мисля,че е дошъл моментът да изразим нашата нетърпимост!

Гост

#35

2016-08-30 07:45

Защото ми омръзна да търпя тази миризма.Поздравления за инициативата. Ужасно мирише и сутрин и вечер. Дано решат проблема.

Гост

#36

2016-08-30 12:49

Живея точно срещу Биовет. Имам 18 годишна дъщеря, която води живот, подчинен на няколко алергии. От години се възмущавам на цвета на итпадните види, които се изливат в реката, миризмите, които се разнасят рано сутрин в 3.00 часа, след края на работното време на контролиращите органи, събота и неделя. Защото се задъхвам от яд, че някой идоит разреши да се строи площадка за горене на особено, забележете особено опасни отпадъци и никой не си направи труда да информира населението. Почти няма дете в квартала, което да не е с някаква форма на алергия, но явно това е недостатъчно и за да процъфтява фармацевтичната индустрия ние, жителите на Разград трябва да дадем най- голям принос за това.

Гост

#37

2016-08-30 12:55

Не понасям миризмата! Дано се направи нещо!

Гост

#38

2016-08-30 15:07

Защото искам да живеем в чист град!!


Гост

#39

2016-08-31 07:31

Не издържаме повече нашето семейство,защото същите тези дребни душици в Общината дето сега се крият като мишки и ни се подиграват,когато наближат избори излизат с лицемерните си лица и ни се усмихват от билбордове и плакати.Извиках децата си с малко бебе от Пловдив да им помогнем поне за кратко време в отглеждането ,тъй като в общи линии Разград е спокоен град за отглеждане на деца и старци/да не ми се сърдят,но си е така/, а в същото време те се отровиха от въздуха, защото не може след един дневен слънчев ад да не можеш да отвориш прозорците на децата вечер и да ги държиш в 22,00часа с климатик, затова децата ми си отиват.Яд ни е ,че сме сила с права,но сме същите дребни душици,чакащи помощ от другите или свише.

Гост

#40

2016-08-31 11:20

Крайно време беше разградчани да вземат мерки по въпроса. Недопустимо е ние и ДЕЦАТА ни да дишаме тези отрови вече ГОДИНИ наред и всяка сутрин да се будим с пристъпи на гадени. През зимния сезон миризмата не е толкова осезаема, но това лято "обгазяването" е нетърпимо. Не ни стигат другите промишлени зловония носещи се от Амилум и Биовет, а сега и фекалии да вдишваме почасово. Вярвам, че ще ни се обърне внимание и нещата няма да останат в сегашното им състояние. Адмирации за г-н Падалски!!!
Р. Генчева.
с.м.п

#41

2016-09-01 05:54

Много ясно.аз също усещах тази воня.колко е вредна,нямах и понятие.безобразие, ако е така.искам ясност.


Гост

#42 Re:

2016-09-01 07:53

#1: -  

 Здравейте, поздравления, че има още будни хора, които не се оставят да ги баламосват с футболни отбори и строежи на бази, докато ги обгазяват всеки ден от Биовет и инсинератора на Домусчиев, където горят Бог знае какви отрови от цяла България !!! За да има някакъв ефект и гласност, пратете сигнала с петицията до медиите - и най- вече до Нова ТВ, от там със сигурност ще се заинтересуват и ще направят репортаж. Няма ли гласност от медиите, ефектът ще е нулев - всичко ще се покрие и замаже, както стана например с трагедията на газстанцията на Социалинвест преди години...


Гост

#43 РАЗГРАД

2016-09-01 13:48

КРАЙНО ВРЕМЕ Е МАФИЯТА И В РАЗГРАД ДА РАЗБЕРЕ, ЧЕ НЕ ВСИЧКО И Е ПОЗВОЛЕНО И ДА ПРЕСТАНЕ ДА МИСЛИ ВСИЧКИ ЗА ГЛУПАЦИ - НЕ НА МИРИЗМИТЕ И ПРОСТОТИЯТА - СТИГА СМЕ ТЪРПЯЛИ ЕДНИ БОГАТАШКИ ПЪРВЕНЮТА ОТ СОЦИАЛИСТИЧЕСКИЯ КАПИТАЛИЗЪМ ДА БОГАТЕЯТ ЗА СМЕТКА НА ЗДРАВЕТО НА ДРУГИ - АМАН!