В метрото с велосипед

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията В метрото с велосипед

Dany

#151 Re: Re:

2011-09-23 21:16

#149: РЕАЛИСТ - Re:

И във всичко това което казвате не виждам думите: Възможности, условия, добро предложение, добро решение и много други къде къде по-положителни неща които наистина биха свършили някаква работа... ;-)

"КОЛОЕЗДАЧИТЕ КОИТО СИ КАРАТ КАКТО СИ ИСКАТ!" Колелздачите не искат на никого да пречат!!! И родителите неискат да се страхуват за децата си когато са навън с колело!!!


Гост

#152

2011-12-02 12:21

:)

Гост

#153

2012-01-11 10:54

Това е страхотна идея!
мурасатосама

#154 В метрото с велосипед

2012-01-27 14:09

8:00 до 9:00 и 18:00 до 20:00 да са забранени заради пиковите часове. Това е най-яката идея която съм чувал по въпроса. Това ще бъде просто супер, дано има поне 1-2 умни в СО, че иначе ще продължават тъпите идеи за допълнително билетче и разни подобни. Кой ги измисля тези изродщини направо не ми е ясно, това е най-тъпия начин за печелене на пари. Пари ще бъдат спечелени от лепсата на коли в следствие на повече колоездачи. Зема да напиша и аз щото виждам че в СО работят хора, на които само очевидните неща им правят впечатление (и то не всички). малко перспектива да се вкара. А ако си ужасно тъп и работиш в СО, винаги можеш да почерпиш опит от другите страни в Европа. Ба маа, не живееме на Венера, фор факс сейк.

Гост

#155

2012-03-16 12:03

за един по чист и екологичен град - всички трябва да се движим с Метро и/или колело, а най-добре и с двете! Комбинацията буквално би ни позволила да прекосим града за по-малко от 30мн и то за НИЩО пари!!! без нерви и губене на време в задръствания или, за да търсим къде да паркираме. Но за целта инфраструктурите трябва да са адаптирани.

Гост

#156

2012-03-26 17:22

Малко е глупаво с голям велосипед в ръганицата, но може да има специализиран вагон например.
Ivo

#157

2012-05-01 19:57

Никъде не открих някой да е споменал, че вече може да се превозва колело в метрото, а според СО член 9 алинеа 3 е разрешено. Някой дали се е възползвал вече? И дали е бил пребит публично с камъни? http://www.sofiacouncil.bg/index.php?page=ordinance&id=96

Гост

#158 Наско

2012-05-07 13:15

И аз съм на мнение че трябва да може да се качва колело в градски транспорт, независимо какъв му е типа. Да си предсавим следната ситуация... (вече има метро станция на Интер Експо центъра на Цариградско шосе), вие сте ходили с колелото до Панчеревското езеро и се връщате вече привечер, пукате гума на Горубляне, а живеете в Люлин (малко са хората които носят китове за лепене) и какво после..ще бутам колелото през цяла София до там? Като всеки нормален човек едва ли ще ми пука за забрани и ще си го кача в първия рейс! Баси случвало ми е се този вариант и изобщо не съм се съобразявал с това дали има или няма забрана за колелета в рейс!

Друг е въпроса обаче дали ще можеш да го качиш колело в едни Икарус дори и да е разрешено! Първо повечето рейсове и трамваи са от стария тип с със стълби където на всекиго му е трудно да се качи нормално, камо ли с колело. Новите Мерцедеси са толкова тесни между седалките че единственото широко място е точно средата на хармониката...
ГОРД - Пазарджик
Пазарджик

#159 Петиция против правителството на ГЕРБ

2012-11-26 11:54

ГЕРБ е болест, ВАШИЯТ вот е лекарството!
http://www.peticiq.com/gordpz

Да спасим Българя, като подпишем, споделим и разпространим тази петиция!

Гост

#160

2014-04-03 08:22

В Прага е нещо съвсем нормално да се качиш с колелото си на метрото, за да отидеш някъде или примерно, за да не караш през най-натоварения трафик в центъра. Има специални места във всеки първи и последен вагон.