Петиция за основен ремонт на пътищата към село Киреево общ.Макреш


Гост

#1

2016-03-26 17:12

Защото и аз съм потърпевш и всичко е истина!Песемист съм за резултата!На управляващите неим пука за СЕВЕРОЗАПАДА!!!

Гост

#2

2016-03-28 07:53

Състоянието на пътя е без коментар!!!
Цветослава

#3

2016-03-29 02:40

Настоящото състояние на пътя около Киряево е действително покъртително.

Подновяването му би имало благоприятен ефект както върху местното население и близките им; така и за международните посетители, които пресичат границата на път към туристическите обекти в региона и внасят приход. Подобряването на инфраструктурата би спомогнало за развитието на местния бизнес и услуги - елементарни неща като доставка на храна, лекарства и пр. 


Гост

#4

2016-04-01 19:22

Защото е крайно време управляващите да се засрамят и да обърнат внимание и на регионалните пътища!

Гост

#5

2016-04-05 05:23

Това е родното ми село. Асфалт е полаган когато бях ученичка, преди около 45 години. Пътя е в ужасно състояние. Лунен пейзаж.


Гост

#6

2016-05-14 05:55

Това е родното ми село.Всяка година минавам по този път и става все по зле.Не разбирам само зощо община Макреш, към която е с.Киряево израсходва пари по европейски проекти за булеварди , безмислени маркировки,пътни знаци и пожарни кранове в с.Раковица , а до там трябва да стигнеш по този път.
Може би предоговаряне на условията по договора с "Рафаело" за поддържане на пътя,който техните камиони рушат ще е едно добро начало. Това е в компетенциите на кметството и общината.