Нека кажем "НЕ" на турците и ромите в България

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Нека кажем "НЕ" на турците и ромите в България


Гост

#26 Re:

2016-07-12 19:55


Гост

#27 Re: Re:

2016-07-12 20:26

#26: - Re:  

 Аз съм от циганси произход. Но съм израстнала.   изцяло в българска среда ,имам             деца.  за  тях  майчиният език е   българският.Против съм расизма,но в последните години изпитвам голяма омраза към турците и       тази нация нападали са мен и децата ми крали са ни вещи няма да споменавам и други ситуаций. Искам да вметна,че когато се. говори за циганин, мангал или ром се говори за чист християнин които ходи на църква и празнува Великден, но говори цигански и празнува всички христиански празници,а когато се говори за турчин се говори за мюсулманин ,които говори турски и празнува байряма. АКО някои каже на циганин турчин за него е обида основата на тази обида е вярата. Дядовците ми са били военни и са служели на Българската армия-дядо ми Костадин, дядо ми Кольо. 

 


Гост

#28

2017-12-19 18:37

nqma balgari v balgariq az nali vijdam eBay sa s ciganite I ciganite rajdat po 10 deca balgariya zagiva be vijdate Li balhariq vece q nqma