Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

#251

2011-05-22 12:12

Главна прокуратура трябва да се самосезира от всичко,което се случи.Но явно има хора,които нямат интерес това да се случи,а предпочитат все по-голямо изостряне на етническото напрежение.

Гост

#252 Re:

2011-05-22 12:13

#251: -

bokluci

 


Гост

#253

2011-05-22 12:13

bokluci

Гост

#254

2011-05-22 12:22

Това в твърде опасно за Бългрария. Озаптете този луд псевдополитик!!!

Гост

#255

2011-05-22 12:22

Да се забрани партия АТАКА, която открито застрашава мира в България.

Гост

#256

2011-05-22 12:30

Действията на щурмоваците на Волен Сидеров са онзи бумеранг на мракобесието, който утре, ако атакистите имат повече власт, ще се стовари върху обществото като цяло - така както народите на Русия и Германия бяха вкарани в ярема на диктатурата от подобни агресивни и кресливи политици.

Гост

#257

2011-05-22 12:31

Срамувам се, че има такива хора като В.Сидеров и неговата "Атака". Извинявам се на всички хора, които са мюсюлмани, извинявам се на роднините си, които са мюсюлмани. Съжалявам, че правителството и неговата политика са подкрепяни от "Атака"

Гост

#258

2011-05-22 12:43

нямам думи...

Гост

#259 подлоги на власта и Доган

2011-05-22 12:47

Винаги сьм смятал,че Волен и АТАКА са подлоги на ДОГАН и БОЙКО .Това е начина да сесьбере прьснатия им и разколебан електорад.Все пак идват избори и мрьсните и гадни номера започнаха.Няма по-голям стратег от Доган той е главния инициатор на този панаир.Волен е просто инстромента.
Гост

#260 Цитирам:

2011-05-22 12:48

‎"За тези, които насаждат омраза между хората живеещи в нашето мило Отечество, било на етническа или верска основа, с цел докато се избивате по-между си, те да трупат богатства, наказанието е Смърт, Смърт и пак Смърт."
veto

#261 Re:

2011-05-22 12:52

#25: Гост -

А какво става с негово величество Ахмед Доган ,ако бяхме Великобритания,дали англичаните биха търпяли хора като Ахмед Доган :

Ахмед Доган-бивш член на ДС,корумпирана личност,озорпатор на антибългарски и антихуманни деиности,милиардер от нечестни сделки,осърдно участва в разграждането на българската страна. Срам за партията му и нещастие за България ,че има такива личности в политиката и ...


Гост

#262 Re: яуеш

2011-05-22 12:55

#31: -

Явно роддръжниците на тази петиция са активни и добре платени "муслимани" от ДПС и ЦРУ! Никой нормален българин не подкрепя тази срамна подписка! Затова , разрешете ми съвсем демократично да презирам чуждите мекерета  и продажниците на Родината си.


Гост

#263

2011-05-22 12:58

Петиция към главния прокурор Борис Велчев
хгртхърйъ

#264

2011-05-22 13:00

Ебете си мамата всички турски резаци и подлоги в тази дискусия, които подкрепят антибългарската държава Турция, антибългарската партия ДПС и нейните издънки ОТОМАН, Касим Дал-овци и т.н. и антибългарската религия ислям. Аз НЕ ИСКАМ да живея в държава където под маската на толерастията във всеки град и село изникват джамии, където постоянно се създават мюсюлмански училища и фондации, където с активната подкрепа на престъпните български партии като БСП цели общини се циганизират и турцизират, където има новини на турски език, а след 10-15 години и официален език турски, където противоконституционни и антибългарски партии като ДПС пряко се намесват във вътрешните работи на държавата и управляват нашата държава!!! Аз НЕ ИСКАМ всеки ден лудия ходжа да смущава спокойствието ми с истерични пристъпи за молитви към свинята Аллах, НЕ ИСКАМ да прескачам откачени ислямисти, постлали черджета по тротоарите!!! Ние Иран ли сме или сме европейска държава, където официалната религия е християнството!!?!?!?!?!?!

За ОГРОМНО СЪЖАЛЕНИЕ, 95% от българите са РОБИ, с РОБСКА ПСИХИКА, СВИКНАЛИ ДА ГИ ТЪПЧЕ ВСЕКИ, КОЙТО СИ ПОИСКА. 95% от българите са жалки страхливци с променен светоглед, със унищожени защитни сили за каквото и да било!!! Това е истината - днес българите са жалък, страхлив и непълноценен народ, който не заслужи свободата си преди 130 години и не заслужава и бъдещето си!!! Доказателството - вижте ни държавата!!! И преди 130 години на БОТЕВ, ЛЕВСКИ, КАРАДЖАТА, БЕНКОВСКИ и останалите ГЕРОИ са се смели, подигравали, наричали са ги бандити, убийци, хайдути и какви ли не и накрая са ги предавали!!! 100 човека направиха Априлското въстание!!! Сега, червеи жалки, всичките се надпреварвате да се кълнете в тях и да им поднасяте венци!!! Но ЗА СЪЖАЛЕНИЕ и сега сте същите като предците си, които не ги подкрепиха, а ги предадоха за шепа стотинки и чаша турско кафе!!! Боклуци сте и боклуци ще си останете!!!

Ислямът е заплаха за целия свят, за цивилизацията! Тези хора искат само едно - налагане на религията им и шериата по целия свят и избиване на неверниците! Доказателствата - десетките терористични групи, ислямизирането на Европа, атентатите с бомби, издаването на смъртни присъди за снимки и книги (Салман Рушди). Кажете ми има ли богата мюсюлманска държава, която да няма петрол! Кажете ми, има ли мюсюлманска държава, която да е създала нещо на този свят! Технология, книга, медицина, поезия!!! Не, не и не! Арабите са имали поети, лекари, архитекти, астрономи, математици до появата на исляма, имали са ЦИВИЛИЗАЦИЯ!!! Днес какво имат - чалми, фесове, джамии, терористи, шериат и толкова!!! Както се казва в приказката - Не всички мюсюлмани са терористи, но всички терористи са мюсюлмани!

Охулете ме сега, но дано не съм лош пророк и дано един ден Сидеров да не заеме място до охулените, предадени и забравени герои от освободителните ни борби от 14 до 19 век!!!

Гост

#265

2011-05-22 13:08

Този човек е глупак, невероятен глупак. Още по-големи глупаци са тези, които му разрешават да манифестира скудоумието си. Сидеров смята, че напомпване на напрежението ще увеличи подръжниците му. Пожарникарят пък смята, че в това няма нищо лошо.
И накрая - най-големи глупаци сме всички ние, кито смятаме, че най-добре ни представят шепа идиоти.

Гост

#266

2011-05-22 13:09

Grajdanite ot partiya Ataka ako naistina sa razdrazneni ot shuma na govoritelite na djamiyata, te togava vmesto da napadat muslumani v djamiyata trybva da podkrepyat da se postroyi po golyama djamiya i po tozi nachin moleshtite se musulmanı nyama da se molyat na ulicata a vıtre v djamiyata i nyama da obezpokoyavat nikogo. Djamiyata e malka i ne e dostatıcna za muslumanite, mnogo speshno tryabva da se postroyi nova djamiya i da sa dade kray na tova iskustveno naprejeniye.

Гост

#267

2011-05-22 13:10

В Германия приказки като на Волен Сидеров водят към сериозна ефективна присъда. В българския НК има няколко члена, които предвиждат сериозни наказания за действията на господин Сидеров. Сигурен съм, че нищо няма да се случи, но все пак трябва да се покаже, че някой хора си спомнят, че България трябва да е правова държава...

Опа, видях че имало значение каква народност си като подписваш тази петиция. За протокола - аз съм българин, по бащина линия от доказано древен български род (доста пари струваше разследването на това), а по майчина - на прогонени от тракия българи (същите дето уж въпросния господин защитава като иска някакви милиарди обезщетение).


Гост

#268

2011-05-22 13:10

Човек който създава междуетническа нетърпимост с цел собствена облага трябва да му се свали имунитета и да се съди по Европейското и Българското законодателство!Не е приемливо Волен Сидеров да гради политическа кариера и да си прави ПР играейки си с националната сигурност на Държавата НИ!!!!!

Гост

#269

2011-05-22 13:11

Крайно време е България да се освободи от Волен Сидеров!

Гост

#270

2011-05-22 13:13

Az sum na mnenie che podbuditelite na konflikta trqbva da budat nai-strogo sankcionirani i moje bi za napred e neobhodimo policeisko bdenie pred moletveniq dom na bul.Maria luiza-Bania Basi.Osobeno v petuk-kogato se subira bolshinstvoto ot vqrvashti.Radosten sum obache che sluchaqt shte poluchi otzvuk dori izvun predelite na Evropa,po tozi nachin bezrasudnoto povedenie na grupa huligani i prokleti neudachnici ot ataka shte bude zapomneno i jestoko poricano!Mir za vsichki bratq musulmani.

Гост

#271

2011-05-22 13:13

Ето ги поредните петима български боклука...тея отгоре...

Гост

#272 Re: Импотентността не се лекува с побоища, синко

2011-05-22 13:14

#264: хгртхърйъ -

Няма да те хулим, неграмотно момченце, няма. А партията на Доган ще ти връчи медал - защото тъкмо догановите интереси обслужихте с тая простащина. Сега, когато положението му не е толкова стабилно, вие, начело с маниакално-депресирания си водач направихте така, че всички турци да се сплотят около Доган. И ако на водача ви му се плаща за това, то на вас, идиоти, за какво ви беше?


Гост

#273 Re: :)

2011-05-22 13:17

#271: -

Направи ми впечатление, че тЕя отгоре пишат грамотно, а ти - не. Следователно, боклукът си ти, при това, май не си български...

Borislav

#274

2011-05-22 13:21

Защо не направихте една подписка затова как в някои български села ако не гласуваш за ДПС няма какво да ядеш?Или ако не кажеш в магазина искам хляб на турски няма да ти дадат? Пресатнете да защитавате турците!Да не е редно да има такива работи,но е нелепо да ги защитавате... прост народ!
7777

#275 Re:

2011-05-22 13:23

#1: -

Na Dogan trqbva da se iska imuniteta ne na Siderov zaspal narode Balgarski....ima li razumni xora v tazi darjava.