ПРОТИВ Узаконяването и избиването на здрави животни

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ПРОТИВ Узаконяването и избиването на здрави животни


Гост

#1

2015-12-01 17:27

Имам болно куче от епилепсия и се грижа за него,а то ме дарява с обич всеки ден.А вие не правите нищо да мога да му купувам нужното лекарство-phenobarbital.Много трудно се намира.

Гост

#2

2015-12-01 17:52

Защото мисля,че е крайно време хората да разберат,че и животните душа носят и изобщо не са някое по-ниско стъпало от тях.Дори напротив:в много отношения може да се каже,че са много,много по-разумни от хората,особено като се има предвид настоящата световна обстановка...Спрете да ги третирате като вещи!!!

Гост

#3 Re: ...

2015-12-01 18:22

#2: -  

 Много сте прав/а! И аз съм на вашето мнение, животните са много повече, отколкото ние някога ще бъдем!

Петя Костова

#4

2015-12-01 18:49

По тази логика значи ли, че след време ще се избиваме, ние хората, без наказания!?!? ИЗОБЩО В БЪЛГАРИЯ НЕЩО НОРМАЛНО ИМАМЕ ЛИ!?!?!? Съжалявам, че ще го каза и по възможност направя, но аз съм само на 13 години и сериозно обмислям поне след средното да замина извън България, извън Европа... Сами си губите хората! Бях на мисълта, колкото и да ми казваха „Учи и иди в чужбина, че виж какъв е живота тук”, че ще уча, основно, средно, Висше и ще работа и живея в БЪЛГАРИЯ, че ще се влюбя, ще създам семейство, ще имам деца, че ще се радвам да отивам на работа и по уличките на квартала няма да има животни, те ще са на работа, чакащи ме сутрин да ги нахрана и заедно да чакаме осиновителите им. Да, искам да стана ветеринар и чакащите ме сутрин да ги нахраня, да са били от улиците на квартала!!! Нямате никаква представа колко гняв имам към управлението на България! ВИНАГИ ще съм горда, че съм БЪЛГАРКА, където и да ида, но не ще е тук! Съжалявам!


Гост

#5

2015-12-01 22:22

Не понасям насилието, под каквато и да е форма. Обичам животните, които не познават лъжата, лицемерието и парите. Доколкото си спомням,настоящият омбудсман взе активно участие в изготвянето на ЗЗЖ - да я информираме официално.


Гост

#6

2015-12-02 09:26

Все едно да се убиват хора и да се използват за какво ли не....
diana

#7 a

2015-12-02 13:36

Не понасям насилието, под каквато и да е форма. Обичам животните, които не познават лъжата, лицемерието и парите.


Гост

#8

2015-12-03 06:59

Това е поредното безумие! Ще подпиша още много пъти!!!!!

Гост

#9

2015-12-03 07:23

Подписвам въпреки липсата на увереност в промяна на закона
Животните заслужават шанс за добър живот
Общество, което не е стигнало до извода, че за да оцелее трябва да се грижи за заобикалящата го среда-флора и фауна ,във всяка нейна форма, не заслужава място под слънцето

Гост

#10

2015-12-05 09:38

Защото никой няма право да убива животни!