Петиция за забрана на дейността на "Български хелзинкски комитет"


Гост

#501

2015-11-08 11:40

Това е една организация, която от години насърчава всякакви дегенерати в нашето общество. Следят за правата на хомосексуалисти, престъпници и убийсци, за това, как властите ги задържали и дали не е имало насилие и т.н. Това е анти-държавна организация. А кой ще защитава правата на обиковения гражданин - който не е престъпник, циганин, хомосксуалист, убиец и т.н.?

Гост

#502

2015-11-08 11:40

От пет години ги наблюдавам не са направили едно добро а само имитират дейност за да крадат финанси на гърба ни. По плодовете ще ги познаете.

Гост

#503

2015-11-08 11:41

Човек е обществено животно и не може демокрацията да се разбира само като права! Демокрацията и свободата са преди всичко ангажименти, задължения и отговорности и след това всичко останало!

Гост

#504

2015-11-08 11:44

Дъщеря ми беше дискриминирана от МТСП. След спечелен конкурс и заела 2 първи места за работа бе принудена сама да си напише молба, че се отказва от спечеленото с конкурс работно място. Причината - има ТЕЛК! Това ако не е дискриминация , здраве му кажи! Написа писмо до БХК. Те дори не благоволиха да отговорят . Сигурно по името са разбрали , че е българка , а не ц.и.г.ан.к.а. Съжалявам за което.

Гост

#505

2015-11-08 11:53

Да се забранят всички външно спонсорирани проамерикански организации ,действащи в БГ

Гост

#506

2015-11-08 11:54

Защото съм националист.

Гост

#507

2015-11-08 11:54

Да се забранят всички проамерикански външно спонсорирани организации

Гост

#508

2015-11-08 11:55

Не е български - а антибългарски, няма нищо от духа на разведряване от Хелзинки'1977. Това е една проказа, разяждаща тялото на българската държавност. НПО, финансирано от Държавния департамент на САЩ и прокарващо техните интереси
от Ямбол

#509 закриване на петата колона

2015-11-08 12:04

Има една страна, която от години вече е свободна от т.нар. "пета колона". Тази страна е понастоящем в траен растеж и помага в урегулирането на света, според силите си. Там беше въведен законов регламент за строг и ясен обществен контрол върху съставянето, финансирането и дейността на всички т.нар. "неправителствени организации". Ако вие бяхте чужда разузнавателна централа, която има за цел осъществяване на управляем хаос, как бихте осъществявали дейност в една чужда суверенна държава - ами точно с мрежа от нпо, които не подлежат на никакъв контрол, а влиянието им е непропорционално голямо. Всички нпо в България трябва да бъдат забранени, с презумпция за антидържавна дейност. Достатъчно е и реална отговорност ще носят онези общественици, които са регистрирани по Закона за политическите партии.


Гост

#510

2015-11-08 12:05

Защото този комитет проповядва неморалност и упадък, от който ще страдат вашите деца, ако го осъзнавате изобщо. Тази организация се финансира от някой, който иска да унищожи българското.

Гост

#511

2015-11-08 12:07


Начинът на Защита на малцинствени групи чрез противопоставянето им на останалата част от българския народ и последната инициатива на тази институция /групировка/ - "Човек на годината" да бъде доказан убиец е недопустимо и непоносимо.

Гост

#512

2015-11-08 12:08

Тази ционистка-циганска организация трябва да се изхвърли извън пределите на България.Тя работи за унищожаването на Българите !!!

Гост

#513

2015-11-08 12:09

Защото наистина смятам, че работещите в този комитет защитават интересите на тези, които ги спонсорират. Не априори на ощететени законово хора, каквито са псевдо- благородните им анонси аз дейността им. Бях им писала гневно писмо по повод долнопробната им атака на граничния полицай, изпълнил дълга си да пази границата, когото те обявиха за убиец!!! Като че ли не е ясно и за децата, че бежанците са хора мирни, от различен пол, които би трябвало да чакат позволение да минат през граничен пункт- тоест легално да влязат тук. А не да са боен отряд от 50 брадясали мъжаги между 20 и 30 години, които преминават през нощта нелегално браздата! Законът, който БХК издигат в култ, много ясно посочва, че човек преминаващ нелегално, тайно, извън регламентираните места за това, граница, е ПРЕСТЪПНИК!!! И носи всичките последствия от това, влк. и риск за живота си. Граничните полицаи не са поставени там, за да посрещат с хляб и сол всеки, който е решил да мине браздата, където и когато си реши, нали?
Да не говорим за този убиец, номиниран за награда "Ч
овек на годината"??!!! Това е просто нон сенс, как може човек, отнел живота на невинен човек, без никаква причина, да бъде номиниран за подобна награда?! Това е зловещо. Този убиец да бъде поставен наравно с Майка Тереза, с Далай лама, с папата, с хиляди смислени хора, които са съхранявали човешкия живот, не са го отнемали! Умът ми отказва да приеме подобна номинация за нормална, за етична, за морална. Слушах един мъж да говори в защита на този престъпник, че той се е променил и че той гледа на него като на човека, който иска да бъде. ОК! Нека да е така. Но не може да бъде издиган за пример чрез номинацията, защото тя ще звучи така: "Убивайте спокойно, това не пречи след това да станете Човек на годината!" Това е посланието към младите хора. Личното покаяние, ако въобще го има при този човек, не е за показ, не е за награда- то е вътрешния катарзис, който ще му помогне да продължи да живее в мир със себе си. Но аз имам големите съмнения, че БХК са получили сочно дарение от близките на виновния, и чрез тази номинация целят да поизмият имиджа му, да се разшуми около него и да постигнат възможността той да излежи присъдата си в Австралия. А там отиде ли, като нищо може да бъде амнистиран. Ето това е целта на тази безумна номинация!
Смятам, че този измислен комитет обслужва финансовите интереси на работещите в него, не на хората с нарушени права. Затова са абсолютно ненужни на обществото, те не са слуги на правото, а на паричните знаци. Плащаш дарение, и хоооп- от убиец ставаш Човек на годината! Не плащаш, и хоооп- от герой, от истински човек на годината, ставаш убиец?! Продажно право от купени хора, отвращават ме! Нямат моралното и човешко право да съдят другите, защото са лош пример за тълкуване на закона. Затова нямат право да съществуват.

Гост

#514

2015-11-08 12:09

Защото съм учил,във време във което образованието ни беше на водещи позиции.Плановете за убиването на държавата и културата ни ми са ясни...Затова ще подпиша всичко нужно това разцепване и разграбване ,да спре!!!

Гост

#515

2015-11-08 12:10

За да се сложи край на мракобесието в РОДИНАТА ми

Гост

#516

2015-11-08 12:10

срещу отрепките и предателите на България!

Гост

#517

2015-11-08 12:16

Те никога не са защитавали българите,а само циганите и чужденците.

Гост

#518

2015-11-08 12:25

Не само забрана на дейноста а и да си понесат отговорноста за всичко което са натворили


Гост

#519

2015-11-08 12:28

Не ги понасям,хрантутници.

Гост

#520

2015-11-08 12:36

Защото БХК значи Българ(к)и хапващи курове. Такива хора са недостойни да съществуват на която и да е планета в Слънчевата система. Да се махат и да си живеят на спокойствие или в затвора, или под домашен арест, шибани боклуци.

Гост

#521

2015-11-08 12:39

Коментара е излишен,както и дейността на този "комитет"...

Гост

#522

2015-11-08 12:41

Защото това е организация,която защитава престъпници,и е спонсорирана от престъпници.
Жоро

#523

2015-11-08 12:43

БХК е терористична антибългарска организация


Гост

#524

2015-11-08 12:43

Неправителствените организации само на улицата.Никой не ги е избирал и не носят отговорност за нищо.Вън от власта,те са провокатори и продажници!С тях се оправдават и управляващите .Става подмяна на вота.


Гост

#525

2015-11-08 12:45

Както и други,работи в услуга на чужди интереси.