Награждаване на българските граничари от Средец

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Награждаване на българските граничари от Средец


Гост

#1201

2015-10-16 16:55

Спазвам законите,преминавам на зелено,имам ключ от вкъщи и не пускам крадци с хляб и сол.

Гост

#1202

2015-10-16 16:56

Пълна подкрепа за гранична полиция!

Гост

#1203

2015-10-16 16:56

Защото сме българи!

И трябва да сме заедно и единни! 


Гост

#1204

2015-10-16 16:56

Подписах се защото съм БЪЛГАРИН и само хора като Вълкан ще ни оправят бакийте

Гост

#1205

2015-10-16 16:57

Защото така трябва да се пази нашата държавна граница.Няма държава , няма граници-това е разграден двор.Браво момчета! Дано има повече като вас.

Гост

#1206

2015-10-16 16:57

Защото границите на Родината ни трябва да са защитени, за да можем всички българи да живеем спокойно!!!

Гост

#1207

2015-10-16 16:57

Дори да не наградят граничарите с тази петиция трябва да покажем, че стоим зад тези храбри мъже и няма да позволим да ги накажат и да им навредят!


Гост

#1208

2015-10-16 16:57

Писна ми от тази абсурдна държава, писна ми да се гъзим и клякаме пред всички, човекът си е свършил работата, защитил е собствения си народ, не можем да го оставим да бъде разпнат от помиярите, който ръководят България, Европа и Америка.

Гост

#1209

2015-10-16 17:00

В моя дом приемам само хора които са ми приятни. На непоканените не нарушавам никакви права. В моя дом аз определям правилата. Ако непоканен влезе имам право да защитя собствеността си. България е моя дом. ООН, ДГД, (ДГД в превод е, да го ду...) " бежанците" (ако са изобщо такива) нарушават моите права, като не питат дали ги приемам или не в моя дом . искам ООН да ме защити от тях. Има закони и всеки който ги нарушава подлежи на наказание. Като са бежанци, ще се наредят на границата и ще искат убежище. Всяко друго влизане в дома ми е влизане със взлом и всеки влезнал е нарушител. Това не са бежанци, нито мигранти, това са престъпници неспазващи никакви закони. Браво на полицая, така се брани дом. И аз ще спукам всеки от бой, които ми отключи вратата и ми проникне в дома.

Гост

#1210

2015-10-16 17:01

Защото тези мъже защитават България ! Поздравления ! Нека има повече достойни българи , а за каналжиите затвор .

Гост

#1211

2015-10-16 17:02

I pri nai malka saprotiva ot strana na emigrantite , polisiata ima vsichki prava na samosachtita .

Гост

#1212

2015-10-16 17:02

''В моя дом приемам само хора които са ми приятни. На непоканените не нарушавам никакви права. В моя дом аз определям правилата. Ако непоканен влезе имам право да защитя собствеността си. България е моя дом. ООН, ДГД, (ДГД в превод е, да го ду...) " бежанците" (ако са изобщо такива) нарушават моите права, като не питат дали ги приемам или не в моя дом . искам ООН да ме защити от тях. Има закони и всеки който ги нарушава подлежи на наказание. Като са бежанци, ще се наредят на границата и ще искат убежище. Всяко друго влизане в дома ми е влизане със взлом и всеки влезнал е нарушител. Това не са бежанци, нито мигранти, това са престъпници неспазващи никакви закони. Браво на полицая, така се брани дом. И аз ще спукам всеки от бой, които ми отключи вратата и ми проникне в дома.''

Mnogo dobre kazano1 podkrepyame!


Гост

#1213

2015-10-16 17:03

Za6toto deistviqta na grani4niq polizai sa pravilni.Da sa minali prez punkta na granizata kato sa bejanzi i prez denq bez da okazvat saprotiva a taka sa naru6iteli.

Гост

#1214

2015-10-16 17:05

В защита на нашите граничари и против американщината,която прави всички от Сирия,Афганистан и прочие да идват тук!Ако бяха само нормални бежанци..ок,но е пълно с терористи.Ако преди бяха концентрирани в тези държави,сега те са по цяла Европа и вече нищо не може да се направи,а най-малкото,което правим е да пазим границите и какво?И това не ни позволяват!


Гост

#1215

2015-10-16 17:05

Българската граница е неприкосновена!Който я наруши заслужава смърт!Браво на нашите граничари, те заслужават награда!

Гост

#1216

2015-10-16 17:05

Държавната граница на Република БЪЛГАРИЯ е НЕПРИКОСНОВЕНА и всеки, който се опита да я премине нелегално, се нарича нарушител (враг) и подлежи на задържане от граничните власти, а при неподчинение от негова страна или оказване на съпротива, същите тези гранични власти са в правото си да употребят сила или оръжие, с цел да опазят границите на държавата ни.

Гост

#1217

2015-10-16 17:06

Подкрепям!

Гост

#1218

2015-10-16 17:07

Да живее България!

Гост

#1219

2015-10-16 17:07

Защо подписах!? - Единствено ни остана ТЕРИТОРИЯ, държавата отдавна абдикира.ДОКОГА ще ни определят правила как да живеем в НАШАТА земя. АЗ СЪМ БЪЛГАРКА !!!

Гост

#1220

2015-10-16 17:09

Защото в последните няколко години, с изключителна ескалация през тази година нашата държава и нейните съвестни поданици са унижавани до степен да бъдат роби в България - точно както по времето на 5 века кланета и турско робство! НИЕ ТРЯБВА ДА ПАЗИМ ГРАНИЦИТЕ СИ НА ВСЯКА ЦЕНА С АРМИЯ, ОРЪЖИЕ, БЕТОН, КУЧЕТА. ОТКАЗВАМ ДА ПРИЕМА, ЧЕ ВСЕКИ НЕЛЕГАЛЕН АРАБИН ИМА ПРАВОТО ДА ПРЕСТЪПВА ГРАНИЦАТА НИ, ДА СЕ ПРЕДСТАВЯ ЗА СТРАДАЩ БЕЖАНЕЦ И ДА ПОЛУЧАВА НАГОТОВО 10 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ПАРИ ОТКОЛКОТО РОДИТЕЛИТЕ МИ ПЕНСИОНЕРИ С ПО НЯКОЛКО УНИВЕРСИТЕТА И 35 ГОДИНИ СТАЖ! ИСКАМ БЪДЕЩЕ ЗА БЪЛГАРИЯ, А НЕ РАДИКАЛНИ ИСЛЯМСКИ ЗАВОЕВАТЕЛИ! РАЗЛИЧАВАЙТЕ БЕЖАНЦИТЕ ОТ ТЕЗИ ТЕРОРИСТИ! НАД 90% ОТ ТЕЗИ МЛАДИ АРАБИ СЪЗНАТЕЛНО НАВЛИЗАТ БЕЗ ДОКУМЕНТИ И С МИСИЯ, КОЯТО ДАЛЕЧ НЕ Е ДА УЧАТ БЪЛГАРСКИ, ДА СТАВАТ ХРИСТИЯНИ, ДА ПОЧИТАТ ЛЕВСКИ И БОТЕВ И ДА СЕ ОБРАЗОВАТ, ИНТЕГРИРАТ И РАБОТЯТ! СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ, АКО НАКАЖЕТЕ ТОЗИ ГЕРОЙ!


Гост

#1221

2015-10-16 17:09

Служителя е изпълнявал дълга си.

Гост

#1222

2015-10-16 17:10

В момент, в който границата ни е почти неохраняема, тези момчета са имали смелостта да се изправят срещу 54-ма нарушители, без да знаят дали са въоръжени, или не, а рискът е бил голям, тъй като са били само мъже, не е имало жени и деца т.е не са " горките хорица, бягащи от терор". Представете си, тъмна нощ в гората, знаеш, че около теб има група мъже, нарушители, и във всеки момент те могат да нападнат да те наранят, да те убият.....възхитена съм, че при тази картина не са стреляли безразборно, а само един път , за да ги накарат да спрат.
Възмутена съм от начина, по който медиите и журталистите, присъстващи на пресконференцията , представиха случая. Според тях два били важните въпроси- каква точно била съпротивата и имало ли е нужда от изстрела !!!! Безумие !!! Както с какъв стаж е полицая, който е стрелял, къде е рекуширал куршума и как може такова отношение към "милите хора"......

Гост

#1223

2015-10-16 17:11

Българският суверинитет не е мъртъв! Ние българите не се отказваме от сигурността си, от правото си на живот, не подаряваме земята си, не се отричаме от делото на безбройните си предци, които живяха и умряха в мъчения, за да имаме днес всичко това!
Не допускаме с нищо незаслужили, криминално нахълтали в нашата собственост пришълци да ни застрашават!


Гост

#1224

2015-10-16 17:11

Защото съм българин точно като Кхан Крум!


Гост

#1225

2015-10-16 17:11

Смятам че с гласовете си трябва да подкрепим законността и ако някои смятат да дойдат в страната ни и да вършат беззакония , да разберат , че ще срещнат отпор