Връщане на смъртното наказание за закоравели престъпници


Гост

#26

2015-03-07 12:34

Изродите трябва да си получат наказанието и то по-същия начин, както са постъпили!

Гост

#27

2015-03-07 13:05

За държава като България,която слободията е наречена демокрация... смъртната присъда е задължителна!

Гост

#28

2015-03-07 13:15

Добрите хора винаги търпят наглостта, изродщината и отрепките в своят живот! Добрите хора дори не могат да произнесат на глас, че искат смърта на тези "хора", които отнемат животи! Добрите хора се мъчат в тази държава да живеят. Трябва да се промени не само закона, а цялата помия отгоре! Цялото управление и безброй депутати! Не може водеща новина да са оставките на политици и държавни служители, и какво би направила опозицията... Втората да е отнемането на нечий живот! ОСЪЗНАЙ СЕ, БЪЛГАРИНО! Ние не сме варвари, които искат да се отнемат животи на престъпниците! Това не ни прави нехуманни! Това не го правим от яд и неадекватност! СЛУЧИЛОТО СЕ С ВЕРОНИКА НЕ Е ИНЦИДЕНТ! ТОВА Е ТРАГЕДИЯ! Колко хора не могат да спят и да ядат след случилото се?! Е, аз съм една от тях, въпреки че не я познавах лично! Хора, съберете се! Това в България каква демокрация е?! Колко е виновен изрода, който е отнел живот по БРУТАЛЕН начин и колко е виновно управлението на страната ни, позволила му тази СВОБОДА! Колко е наистина този убиеца, и колко им е удобно на всички от горе да посочат него, защото и без това го търсят? Кой си върши наистина работата в тази страна? Трябва да се промени абсолютно всичко! От заменяне на всеки един отгоре, от въвеждането на задължителни избори, където да има квадратче и че НЕ ИСКАМЕ НИКОЙ ОТ ГОРЕПРЕДСТАВЕНИТЕ! Колко млади хора се махат от държавата, защото тук не се живее! Тук се оцелява! Тук стандарта на живот е нисък спрямо заплащането и безбожно висок, когато идва ред на разходите! Който остава тук се поти и изкарва пари с нечовешки труд, докато просто някой идва и те убива... Цял живот гледаш твоето дете и накрая някой ще го удуши понеже психически не е добре, ще го убие за пари... Къде отиваме, българи??? Моля, създателят на петицията да състави подробно искания, за да може, надявам се, когато се съберат достатъчно подписи, за да се покаже петицията в медиите, да имаме аргументирани искания. Аз съм ЗА въвеждането на ПСИХОТЕСТОВЕ навсякъде из всички сфери на страната! От учители до полицаи! Навсякъде! Колко психично заболели ще се открият така? Аз съм ЗА сурови условия в затворите и нечовешки труд! Аз съм ЗА отнемане на живот след извършено БРУТАЛНО престъпление! Да отнемеш живота на дете, да треперят цял живот близките... И после 1300 лв. за затворите? Докато има жадни за пари, така ще е. Всеки гледа как да вземе повече пари. Как да излъже системата. Това е АБСУРД! Животът ни е АБСУРД! Коренна промяна в управлението, законодателството, улиците, осветлението, камерите! Осигурете безопасност на българите! Страх за престъпниците, не за нормалните човеци, дето не си почиват от работа и учене! Не може да се живее в страх! Не може да излизаш от дома си и да не знаеш дали ще се прибереш! И няма ден, няма нощ... Бог да пази ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ!


Гост

#29

2015-03-07 13:45

Аз подписах тази петиция

Гост

#30

2015-03-07 14:18

Абсолютно наложително!!!

Гост

#31

2015-03-07 14:20

Само Господ може да отнема живот, тези които го отнемат без негово знание, не заслужават да живеят на тази Земя!

Гост

#32

2015-03-07 14:21

Без коментар!!!

Гост

#33 Re:

2015-03-07 15:36

#6: -  

 А как точно се поправя убиец.Като няма смъртно в момента, колко поправени има.Колко точно от тях са си понесли последствията?


Гост

#34 Re: Re:

2015-03-07 16:39

#33: - Re:  

 Да! И роднините на престъпника, ако има такива този "човек", дори в затвора, ще знаят, че той е жив! Докато всички скърбят за един изгубен живот! Не дай си Боже и престъпника като излезе да създаде поколение... Да си продължи рода, а онези убити хора... а онези скърбящи цял живот семейства... Почерниха ни земята някакви уроди, защото не сме сурови и найстойчиви за промяна! ОКО ЗА ОКО, ЗЪБ ЗА ЗЪБ! Ако ще се избиваме, няма да си дадем и другата буза на някой си изрод!!!


Гост

#35

2015-03-07 17:10

Прекалено много убийци бяха пуснати безнаказано от "независимият" съд ,за да продължават да ни тормозят.Защото уплашен и беден народ по лесно се манипулира.

Гост

#36

2015-03-07 18:13

samo smart za takiva , da se stresnat malko tiq izrydi

Гост

#37

2015-03-07 18:36

дано успеем!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гост

#38

2015-03-07 19:13

Твърдо ЗА!

Гост

#39 Re: KLETA MAJKA BALGARIQ

2015-03-07 19:42

#8: AZ - KLETA MAJKA BALGARIQ 

 moje zashto ne ?!

 


Гост

#40

2015-03-07 20:11

Смърт за убийците


Гост

#41

2015-03-07 21:52

Kogato ubiqt blizak do sartseto ti chovek vse edno che ti vadqt sartseto i ochite i nqma poveche jivot za teb, taka che ...?Za ubietsa- podobavasto nakazanie....

Гост

#42

2015-03-07 22:45

Прекалено много станаха изродите в тая държава!Не може да отидеш жив и здрав на работа и по тъмна доба прибирайки се от същата да си те набележи някой закоравял рецидивист и убиец и заради някъкви кирливи пари или ей така щото го кефи да убива да те убие!Аз съм за смъртно наказание,даже и когато хванат някой дебил да убива по мъчителен начин и животно,примерно куче или коте,защото пътя на закоравелите престъпници започва точно от издевателствата над животни,просто такива катили нямат място сред нормалните хора,на тях им е объркан микро чипа в главата и трябва да си ходят от тая земя в пъкъла от където са изпълзели!

Гост

#43

2015-03-07 22:59

Смърт,смърт и само смърт за такива!!!

Гост

#44

2015-03-08 07:28

Да няма прошка за всЕкИ позволил си да отнема чужд живот- НЕЗАВИСИМО ОТ МОТИВИТЕ!

Гост

#45

2015-03-08 10:34

да се приеме и то СПЕШНО и да се изгонят тези от БХК
заедно с тези ,които защитават

Гост

#46

2015-03-08 18:27

Жестоките убийци не трябва да дишат въздуха,който дишаме ние,мирните хора,защото тровят живота ни.Спасението е връщане на смъртната присъда за извергите!!!

Гост

#47 Re:

2015-03-08 19:31

#1: -  

 ,,Когато един живот е прекъснат насилствено, то човекът остава на земята безплътен докато се изпълнят годините на неговия живот. Безплътните престъпници са много по опасни от живите, защото внушават на хората да вършат престъпления вместо тях. Човечеството ще се освободи от много вредни духове, когато се откаже да убива престъпници.,, Учителя


Гост

#48

2015-03-08 19:34

Не мисля , че има нужда от коментар!Всеки според заслугите!И законите да се спазват за всички!Щом има убит човек!

Гост

#49 Re: KLETA MAJKA BALGARIQ

2015-03-08 20:13

#8: AZ - KLETA MAJKA BALGARIQ 

 Не,искам ти да изпаднеш в същата ситуация в която са родителите на Вероника Здравкова!!!!!


Гост

#50

2015-03-08 20:15

РЕФЕРЕНДУМ ЗА СМЪРТНОТО НАКАЗАНИЕ