Петиция за промяна в управлението на МБАЛ Самоков

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция за промяна в управлението на МБАЛ Самоков


Гост

#1

2014-12-11 13:32

Живея в София, но ми се е налагало да потърся услугите на болницата по време на грижите за моите родители, които живееха в близко до Самоков село. Всичко, за което се говори в Петицията е закономерно и я подкрепям изцяло. Нека и Самоков започне да прилича на европейски град, а не да се превръща в гето с платени гласоподаватели по време на избори. Успех!

Гост

#2

2014-12-11 16:45

Винаги съм се чудел защо всички болници са с бордове на директори а тази не.Единственият отговор е едновластно управление и пълна непрозрачност Какво прави здравната комисия в Общината през тези години Явно всички ги е страх от парите на Ковачки
За Самоков
Авторът на тази петиция

#3 Re:

2014-12-11 17:39

#2: -  

 Не знам дали е въпрос на страх или нежелание за конфротация, или пък незаитересованост.

:-)

#4

2014-12-12 19:02

Това са коментари на хора, които не са компетентни и нямат никаква престава от управлението на едно ''търговско дружество'' което е болницата и едновременно общинска болница, за финансирането и и законите които е длъжно да спазва едно такова дружество. Бъдете благодарни , че все още има болница и работещи в нея! Поликлиниката е на подчинение на Община Самоков и болницата не прибира наеми!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2014-12-12 19:04



Anonymous

#6 Re:

2014-12-13 06:30

#4: :-) -  

 И най-некомпетентнияt пациент вижда колко нередности се случват в болницата. И в търговския закон никъде не пише, че на дадено дружество може да му се нанасят щети с цел електорална подкрепа.

нико

#7 Re:

2014-12-13 09:44

#4: :-) -  

 Отскоро не прибира, но предишните години всичко прибираше!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2014-12-13 13:46