Аз ще гласувам за Зелените на 5 октомври 2014

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Аз ще гласувам за Зелените на 5 октомври 2014


Anonymous

#1

2014-07-22 14:35

Не съм толкова млад да се преместя, не съм толкова стар да се се откажа! Време е да се започне политически проект, който след 3-4 години да направи невъзможно "задкулисието!" Освен това, "зеленото" е хармония! :-)
seekdavision

#2 ИЗБОРИ

2014-07-22 15:58

прегледах предложението ви, което е доста примамливо :)
Ще гласувам отново ЗА ЗЕЛЕНИТЕ, защото вие сте единствената неосъществена (до сега) полити4еска алтернатива, но държа да отбележа, като активист, дерзаещ за декриминализацията/легализацията на конопа в РБ, че очаквам в изброените точки да включите смело и отговорно зелената кауза - ДЕКРИМИНАЛИЗАЦИЯ/ЛЕГАЛИЗАЦИЯ НА КОНОПА.
По-здрави :)
Ж. Василев
Андрей Ралев
Авторът на тази петиция

#3 Re: ИЗБОРИ

2014-07-23 07:48

#2: seekdavision - ИЗБОРИ

Мисля, че това се включва донякъде в земелието :)

Зелена душа

#4 даа

2014-07-23 12:06

Аз ше гласувам за Зелените като навърша 18, щото са единствените които се опръчват на прогреса! Казвам не на бетона, не на строежите, не на магистралите и не на автомобилите! Да живее зеленината и природата! Отворете умат си! Знаете ли колко тоалетна хартия ползва човек годишно? Съсипия за природата е това! Само велозипети и зелени режения! Съшо много ги подкрепям понеже искат легализиране на "наркотичните" вещесттва (както ги наричат тъпите ми родители които нищо не разбиратт) Да живияат зелените партии! евала бичове!

Гост

#5

2014-07-25 20:35

Време е за промени. Обичайният ни начин на живот се разпада и промените са неизбежни. Аз избирам да ги насочвам в полза на устойчивото развитие и Синята Икономика, в полза на бъдещето на децата ни.

Anonymous

#6

2014-07-26 21:50

Идентифицирам Зелените като единствен носител на свежа кръв и различен морал в политиката. Те представляват една хуманистична, либерално-демократична и прогресивна идеология, в полза на малкия и среден бизнес и

Гост

#7

2014-07-27 20:23

Добра инициатива!

Гост

#8

2014-07-29 18:11

Зелените сме носители на смисъла за България. Другите не са. Нека си дадем малко повече зор на тези избори!

Гост

#9

2014-07-29 18:13

Модерна политика от 21 век, в съчетание с огромен брой почтени хора в редиците на ПП Зелените, и не на последно място, единствената политическа партия работеща за устойчива и нисковъглеродна национална транспортна система.

Гост

#10

2014-08-05 11:14

капка по капка вир ... :)

Гост

#11

2014-08-05 11:17

Всеки, който не е сигурен, че ще има проблем с подкрепата си за Зелените е добре да остави подписа си видим. Останалите, подпишете за да знаем, че сме много, но скрийте подписа си.