Против тенденциозността на bTV и NOVA

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против тенденциозността на bTV и NOVA


Гост

#1

2014-07-22 07:52

Позор за продажните медии, които стимулират потъпкването на законите в страната. И за тяхното лицемерие. Те никога не са потърсили българските жертви на циганския тормоз. То бива слугинаж, то бива слагачество, но чак пък толкоз...

Гост

#2

2014-07-22 07:55

Не бива така, колеги!

Гост

#3

2014-07-22 08:47

Лично аз съм изумена от инфантилния неграмотен начин на отразяване на случващото се. Пълна липса на професионализъм или тенденциозно избирателно интервюиране и глуповат интерес само към пикантерии и въпроси от рода" къде ще спите " , а нито един въпрос откъде са парите за тези огромни къщи или знаете ли , че нямате право да строите тук. Впечатлена съм от тези две журналистки , заприличаха ми на " жълти" вестници . Добре, че хората гледащи какво става там, сами могат да преценят кое , какво е.

Гост

#4

2014-07-22 09:00

Спазването на закона не би следвало да е новина. Превръщане в новина на премахването на незаконни постройки в Стара Загора показва нездрав медиен интерес да се търси под вола теле.

Гост

#5

2014-07-22 09:01

Отдавна трябваше да стане това.Не може да се унищожава националното богатство просто ей така.Има си закони.За съжаление се спазват само от обикновените хора.При нас в Чирпан е същото.Просто никнат като гъби за една вечер.И никой не ги закача.А за кмета на Стара Загора-моите адмирации.

Гост

#6

2014-07-22 09:06

подкрепям

Гост

#7

2014-07-22 09:27

Браво Кмете!!!БРАВО!!!
M13

#8

2014-07-22 09:27

Стига са толерирали циганите,не само къщите им, но и тях самите трябва да изчистят!Аз не желая да живеят на нащ гръб и само да се размножават, за тях да има всичко,а за нас които си плащаме данъците и сметките нищо да не се полага.На милите ни медии, на които им е толкова свидна тая мръсна паплач- ами скъпи журналисти вземете си ги в домовете, осиновете си ги и от вашите заплати нека да живеят!Не само в Ст. Загора във всички градове трябва да има такива акции.

Гост

#9

2014-07-22 09:31

Май ще се окаже, че те по принцип така си действат...тенденциозно.

Гост

#10

2014-07-22 09:49

За пореден път, бългаските журналисти изместват центъра на дискусията. А уж софийския университет бил голяма работа....

Гост

#11

2014-07-22 10:04

Mrusni ciganiii izsqkohte ni gorataaaaaa , zimate ni parite ,nagli ste !!! I kakvo li oshte ne !!! Btv i nova shto ne si go zavrete? Kvo mi gi izkarvate bez vina?!? Reporterkite shte doida i shte vi schupq glavite manka vi mrusna...!!!!! Vie na chiq strana ste be "bulgarski televizii"???? Podkupniciii licemeriii izmetiii

Гост

#12

2014-07-22 10:06

Едно голямо БРАВО на кмета ,време беше това да стане факт.Стига сме ги влачили на гърба си тези роми.Защо имат по 5-6 деца след като не могат и едно да издържат,защото са намерили на хляба мекото и да смучат от държавата.За какво им е работа ????????
Трябва да извикаме Би Ти Ви и Нова да ги видят какви сватби правят за чудо и приказ ,но после е социално бедна и самотна майка ,защото не сключват граждански брак и още един начин да смучат от държавата ,от парите на данъкоплатеца.
Само заради Факта че това е една от природните дадености на град Стара Загора това нещо трябваше да се случи преди години ........БРАВО на Живко Тодоров който дръзна да спази закона и помисли истински за Стара Загора.

Гост

#13

2014-07-22 10:10

Репортерите да прекарат едно лято в блоковете в близост до " Лозенец" и тогава да видим как ще коментират за " горките, онеправдани хора". Не казват, че не плащат за вода и ток, че думите данък и задължения за тях са непонятни. Те само си знаят правата. А ние права нямаме ли? Че детето ми не може да спи от денонощните им музики, че не мога да излезна на разходка в квартала ми, защото са ме гонили въпросните "добри граждани". Още много истории имам с тях, които са ме стресирали от дете. И нарая какво?!? Те искат да ги съжаляваме и да им помагаме, а нас кой ни съжали и ни помогна? Може да звуча злобно и коравосърдечно, но аз нищо положително не съм видяла в този квартал.

Гост

#14

2014-07-22 10:16

Уважаема г-жо Стоилова,
Според моето скромно мнение тук иде реч не точно за тенденциозност на btv и nova!
Това тяхното е груба проява на лицемерие и угодничество към някой актуален персонаж. Навремето моята отрудена баба наричаше такива индивиди ,,гьонове,,
Като са им толкова свидни братята цигани, които ни ограбват, не плащат никакви сметки, стават все по арогантни, размножават се волно в незаконни постройки на най-хубавото място в града ни и само искат всичко наготово и безплатно от държавата, то аз предлагам да си ги приютят в София! Така ще станат живи участници в техния интересен и разнообразен бит и ще могат да ги ожалват на воля!И този техен подход е не само тенденциозен и лицемерен, той просто е ИНТРИГАНТСКИ!


Гост

#15

2014-07-22 10:18

подкрепят злото НАТО и техния пророк у нас Боко

Гост

#16

2014-07-22 10:21

Aз вече предложих,всички, които се просълзяват от екрана,напр.Ана Цолова, да приберат по една ромска/циганска/ фамилия и да си ги отглеждат!
Оставете Кмета да си върши работатат,достатъчно му е трудно и тежко!

Гост

#17

2014-07-22 11:05

Срамувам се от NOVA TV Цолова и репортарката и Рони,които ронят сълзи за мангалите.дано да им падне рейтинга на предаването.

Гост

#18

2014-07-22 11:16

Законите в държавата са за всички,които имам претенцията да са нейни граждани!И трябва да бъдат прилагани към всеки с цялата му строгост!

Гост

#19

2014-07-22 11:20

Това не е първият случай,в който Вероника да "рони"сълзи за закононарушителите!Някой ще ми отговори ли какво би се случило с някой,който би дръзнал да хвърли камък срещу полицай?Или на Антон Хекимян му харесва в родния му град да изсичат безразборно боровите насаждения в едно от култовите за града места?

Гост

#20

2014-07-22 11:38

И пак сме разделени, както винаги...

Гост

#21

2014-07-22 11:43

Ние, старозагорци, не желаем повече в града ни да пристигат на тумби ромите от Сливен, Нова Загора, Ямбол, Градец и т.н. Всички те се заселват в квартал "Лозенец", строят незаконно. Това не може повече да продължава. Подкрепяме кмета!

Гост

#22

2014-07-22 12:13

БХК да си ги приберат и да си отглеждат в тях или в Хелзинки!!! Това са съвършени паразити - само потребяват соц. блага, без да дават НИЩО на обществото, като в същото време КРАДАТ, РАЗРУШАВАТ, УБИВАТ!!! ЦИГАНИТЕ СА ПРОТИВО ЕСТЕСТВЕН ВИД!!! Всяко живо същество с нещо подпомага природата, а те САМО РУШАТ И КОНСУМИРАТ!!! НА НАШ ГРЪБ!!!

Гост

#23

2014-07-22 12:37

Няма какво да се коментира! Искам затвор за всички членове на БХК- това трябва да се коментира и преследва! Анти-Българска подривна дейност!

Гост

#24

2014-07-22 12:53

Гадна цензура и пропаганда има във всички медии. Откажете се от тях! Общувайте по меду си!

Гост

#25

2014-07-22 13:06

ВЯРНО, нека да ги заселят по Витоша - има дърва, има вода а ток ще си намерят.