Против тенденциозността на bTV и NOVA

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против тенденциозността на bTV и NOVA


Гост

#51

2014-07-23 19:32

Възмутена съм от нереалното представяне от медиите на проблема за незаконното застрояване в природния парк в Стара Загора и абсолтната некомпетентност, непрофесионализъм и неадекватно поведение на репортерите от bTV и NOVA.

Гост

#52

2014-07-23 19:34

Браво КМЕТЕ и поклон за смелоста

Гост

#53

2014-07-24 00:32

Законите са за всички и трябва да се спазват от всички!
антон

#54 Re:

2014-07-24 06:01

#14: -

ама ние си имаме достатъчно от тях. даже за износ имаме.

ИСКА ЛИ НЯКОЙ 20000 СОФИЙСКИ МАНГАЛА?


Гост

#55

2014-07-24 13:50

На медиите затова им плащат - да лъжат и да обслужват и обгрижват интересите на силните на деня. Браво на кмета, Аязмото в Стара Загора е прекрасен парк. Аз не съм от Стара Загора, но няколко пъти съм гостувала там. С удоволствие ще гостувам пак и ще направя поредния си крос и разходка в Аязмото:)

Гост

#56

2014-07-24 20:10

ЗАКОНЪТ НАД ВСИЧКИ!
САЛАМАНДЪР

#57 Re:САЛАМАНДЪР

2014-07-24 22:15

#46: -

Уважаеми  българи, сещате ли се защо най- младия кмет на Ст.Загора, действа компетентно, законосъобразно и аполитично като държавник, а не като политик учил за едно, завършил за друго, с богата биография от тъмно минало и препоръки за неизвестно бъдеще. Защото е МЛАД ЧОВЕК. Това трябва да осмисляме, когато натискаме бутона на ИЗБОРА.Сигурен съм, че има съграждани които по лични политически убеждения не са гласували за него, но сега тези същите одобряват действията му. Така един МЛАД ЧОВЕК служейки ни като ДЪРЖАВНИК, ни дава възможност да се СОЛИДАРИЗИРАМЕ, въпреки различията в политическите ни убеждения. Това е нашия кмет, ДА БЪДЕ!!!Спазването на ЗАКОНА от всички, това е начина ПАРАЗИТА ухажван от политиците, да бъде притиснат да разбере, че освен права, има и задължения в тая ДЪРЖАВА.