Против тенденциозността на bTV и NOVA

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против тенденциозността на bTV и NOVA


Гост

#26

2014-07-22 13:19

Браво на Живко Тодоров,че се опълчи на тази сган!Чувствуват се ненаказани и вилнеят както им скимне.

Гост

#27

2014-07-22 13:50

Непременно ще я разпространя !!!!!

Гост

#28

2014-07-22 14:14

Омръзна ми разни платени писачи и разбирачи да се месят в живота на нормалните хора и да им казват кое е правилно и кое не. Тези персони явно не осъзнават общественото значение и отговорността на работата си. Или по-лошо - осъзнато подвеждат общественото мнение. АЗ ИСКАМ ТОВА ДА СПРЕ.

Гост

#29

2014-07-22 14:36

поткрепа за кмета на Стара Загора и Българите...

Гост

#30 Re:

2014-07-22 14:46

#1: -

Хелзинския комитет да приюти циганите у тях си. Като са им толкова мили, да си вземат по къщята.


Гост

#31

2014-07-22 14:48

Срам и позор са тенденциозните отразявания на акцията от журналистите на тези 2 медии. Как един от тях не поиска мнението на нас обикновените граждани на Стара Загора, които плащаме данъци и сметки, спазване закони и хрантутим тази неграмотна и дива паплач? Писна ми да гледам евтиния слугинаж на подобни псевдо-журналисти и зле изиграния театър, писъци и тръшкания на циганите, окупирали и изсекли парка, който обичаме и с който се гордее всеки заралия. Закона трябва да се спазва и важи за всички! Браво на кмета Живко Тодоров! Нека продължава в същия дух, защото ми писна да съм един от многото, които имат само задължения, но не и права в собствената си държава, спазват закона и резултатът от това е, че циганите ни имат за свои слуги и дойни крави. Стига!

Гост

#32 Re: Re:

2014-07-22 14:49

#30: - Re:

Абсолютно съм съгласна. Да ги приюти, но не би, защото подобно паразитиращо племе не е нужно никому. Е, ако можеш да изкяриш, пропагандирайки правата им.....това е друга работа. Срамота! Нашите права къде са и кой ги защитава?

 


Гост

#33

2014-07-22 15:33

Jurnalistite edva li ne shte izkarat vinoven G-n Kmeta she reshi nai-posle da vavede niakakav red.Ciganite izsiakoha vsichki gori okolo Stara-Zagora i si postroiha cial kvartal=ne plashtat nito danaci, nito voda==NIE IM PLASHTAME VSICHKO==S T I G A V E CH E OMRAZNA NI.Az jiveia na Severa i vijdam vsichko.JELAIA USPEH NA KMETA I DA SABORI I DRUGITE=VSICHKI POSTROIKI SA NEZAKONNI.Shte jiveqt na kvartira kakto pravqt i Balgarite i shte plashtat==NAEM, TOK I VODA

Гост

#34

2014-07-22 16:42

Не може повече така ! Всеки трябва да си носи кръста.Трябва да работят според образованието, никой не им е длъжен.

Гост

#35

2014-07-22 17:54

Гледах репортажите и абсолютно съм съгласна,защо не ги попитаха как строят къщи където им падне нали земята не е тяхна кой нормален човек започва да строй -имаме такава природа трябва да се опази а на кмета БРАВО ДАНО ИМА ПОВЕЧЕ ТАКИВА КАТО НЕГО !!!

Гост

#36

2014-07-22 18:32

Може да добавите и ТВ7.Там беше същата история,много загрижени,че били спали на открито,а че от където минат трева не никне...

Гост

#37

2014-07-22 19:08

Абсолютно недопустимо за медии от техния ранг!!!Телевизиите да ни се извинят и да бъдат санкционирани за некомпетентност и фалшива информация!!!

Гост

#38

2014-07-22 19:20

Така трябва да се действа - с твърда ръка. Законите са за всички!

Гост

#39

2014-07-22 21:08

браво на кмета на Стара Загора,крайно време е тези хора да разберат ,че в тази страна има закони и те важат за всички българи,това е единственият начин да се спре незаконното строителство и унищожаването на природата ни.Много ми е интересно как се разрешават и пускат,ток и вода на тези незаконни строежи и пак ли ние ги плащаме ?


Гост

#40

2014-07-22 21:09

Има ли нужда от коментар? Законите трябва да действат по един и същ начин за всички! Нали затова са закони?!Не може цял живот да минават между капките и ние да ги отглеждаме! Поздравления за кмета на Стара Загора! Дай Боже повече такива родолюбиви мъже,милеещи за Род и Родина!

Гост

#41

2014-07-22 21:25

Браво на кмета.Такива хора и трябват на България.

Гост

#42

2014-07-22 21:29

Аз съм краен - не самво да се изхвърлят циганите от известния в цяла българия парк "Аязмото" - създаден от владиката Методий Кусев - но това да бъде направено остро и болезнено, с як пердах на изродите! И стига вече сме се подлагали на униженията на генетичните дегенерати от Европа и света и да говорим за правата на нечовеците-цигани и да пренебрегваме правата на най-старото население на алканите - българите!!! Циганите са генетични уроди и са наказанието на всеки народ сред когото се заселят - това е истината от биологична и популационна гледна точка! Без алтернатива! Единственият начин да се превърнат отново в подобия на хора е да се опитат със собствени сили да се интегрират отново в нормалните човешки популации - с цената на труд, усърдие и тотално отказване от изродските си навици и хилядолетното си съществуване като паразити и врагове на човеците!

Гост

#43

2014-07-23 00:43

Който не иска Закон и Ред - раницата, пътя, границата.

Гост

#44

2014-07-23 04:50

1

Гост

#45

2014-07-23 04:54

Само глупости говорят по медиите.

Гост

#46

2014-07-23 06:20

Изразявам пълно съгласие с действията на г-н Живко Тодоров и неговия екип!
Като гражданин на Стара Загора благодаря на Обинското ръководство за компетентното, законосъобразно и аполитично управление на града ни.
Стара Загора никога не е имала толкова добър кмет!
Пожелавам му здраве и кураж!

Гост

#47

2014-07-23 11:53

Петицията е чудесна! Най-сетне и ние българите да се обединим...Аман от нагли цигани, които искат да живеят на наш гръб!
Искам си целия парк - за мен, за децата ми и за бъдните поколения.


Гост

#48

2014-07-23 12:58

докога Българите ще бъдат дискроминирани в СОБСТВЕНАТА СИ ДЪРЖАВА! ДОКОГА!?братя БЪЛГАРИ,обидинявайте се!

Гост

#49 Депутатите (белите цигани) и циганите са най-големия проблем на България

2014-07-23 17:46

София не е България ! Софиянци и медиите не знаят къде се намират и говорят само глупости - не могат да си представят каква напаст са циганите. Не трябва да се дават детски на непълнолетни майки и да се проверят циганите, които взимат помощи защото имат доходи от чужбина, а се правят на социално слаби и точат от хазната, както и депутатите ни (белите цигани) също лапат доста народна пара.


Гост

#50

2014-07-23 19:09

Най-после се намери управник, който да премахне беззаконието! Нека кметът на Стара Загора бъде все така енергичен и да работи за доброто на града! Ако успее да се справи и с полигона и другите замързители на въздуха в града, името му ще с помни вечно!