Peticiq.com

Морето е техният дом – не на делфинариум в Поморие. Да защитим морските бозайници!

Свържете се с автора на петицията

Предай нататък

2026-06-21 11:24:22

Благодаря на всички от 💓, че се включихте в битката за делфините! Моля, разпространявайте! 🙏Нямам социални мрежи и явно стига до по-малко хора. За да се вземе под внимание като гражданско искане са нужни поне хиляда подписа. Междувременно се свързвам с различни организации за защита на животните. Надявам се да ударят едно рамо. За протест на този етап не мисля. Оказва се, че съгражданите ми не милеят особено за делфините. Но има подписи от много други градове и от чужбина. Бог да ни е на помощ! С него всичко е възможно! Имаме време, има надежда! 


Цветелина П. Тонозлиева



Споделете тази петиция

Помогнете тази петиция да получи повече подписи

Как да популяризираме една петиция?

  • Споделете петицията на стената си във Facebook и в групи, свързани с темата на петицията Ви.
  • Свържете се с приятелите си
    1. Напишете съобщение, в което обяснявате защо сте подписали тази петиция, защото хората са по-склонни да я подпишат, ако разберат колко важна е темата.
    2. Копирайте и поставете уеб адреса на петицията във вашето съобщение.
    3. Изпратете съобщението чрез имейл, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram и LinkedIn.