В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

Quoted post


Гост

#62

2013-02-20 18:52

И аз съм твърдо против монопола и в енергетиката, и при горивата, и по принцип, но едни предварителни избори ще ни излязат много скъпо. Смятам, че Г-н Борисов ТРЯБВА да изкара мандата си до край. А ако той остави гражданите си в такъв напргнат момент, момент, в който те имат нужда от водач като него (въпреки, че е правил грешки), това ще означава, че не е трябвало да му гласуваме такова доверие преди почти от 4 години. Огромен ГРЯХ е, в деня на Левски да се бием с камъни и да се напиваме до козирката! Според мен Бойко Борисов ощети много страната, направи много за нея, но още повече обра пешкира на предишните "управници"! И още нещо АКО ВСИЧКИ ТИЯ ХОРА БЯХА ИЗЛЯЗЛИ НА РЕФЕРЕНДУМА ПРЕДИ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ, ВМЕСТО ДА ЛЕЖАТ ВКЪЩИ НА ТОПЛО, НЯМАШЕ ДА СЕ СТИГНЕ ДО ТУК! Сега протестират за високите цени на тока, но не осъзнават, че след максимум 10 години ще плащат четворно по-високи сметки, 'щото ги домързя да си повдигнат мързеливите, задници и да гласуват на референдума, когато ИМ СЕ ДАДЕ ПРАВО, те не го оцениха! ТОЧКА

Отговори

...

#541 Re:

2013-02-20 23:10:41

#62: -

Абе хора, вие осъзнавате ли какво коментирате?! Лично аз например не си вдигнах задника да гласувам на референдума по следните прочини:
1. НЕДОСТАТЪЧНО информация кое, как и защо, само тез 22 млн се въртяха из устите на всички.
2. ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ, ЧЕ ЩЕ ПЛАЩАТЕ ПО_ЕВТИН ТОК, ЗА БОГА? Чак ми става смешно някак си. Значи сега се произвежда достатъчно ток за нашата държавица, но монополите и МАФИЯТА НА БОЙКО, И ТЕЗИ ПРЕДИ НЕГО,  решават да продават извън България евтиния ток, а за тука внасяме. Е за какво ми е втора атомна бомба в България? Защо да поемам риска? Да продължават да внасят скъпия ток за тука, а да изнасяме евтиния? - Ми не мисля! Не желая децата ми да изкупват грешките на комунистите, герберите и т.н...

KS

#974 Re:

2013-02-21 22:03:38

#62: -

Преди 4 години гласувах за Бойко Борисов. Сега се питам защо....Повярвах че ще оправи страната ни, повярвах на всички обещания, но това е била една голяма грешка. Както всички вече видяха при всеки един назрял скандал се сменят министри, говори едно в следващият момент прави дуго. Обидена съм и се чувствам предадена от този човек. Остави хората които вярваха в него.....