Срещу монопола на електроразпределителното дружество EVN

Quoted post

София

#8

2013-02-13 14:54

Сметките са неадекватни. Когато месецът е по-топъл, сметката е по-голяма. През декември отсъствах от дома си 13 дни. Върнах се на 5 януари. Сметката е два пъти по-голяма от ноемврийската.
Освен това спират тока без предупреждение. Аз съм на разплащателен влог. Не зная как се е получило, но са ми удържана сметката за декември.Банката също не ме предупреди.Реших, че след като има постъпление на пари в сметката, те ще си ги удържат. Не знаех причината за това, че не са удържани пари. Ако си на работа и не си платиш сметката до 14 ч., оставаш без ток цяло денонощие. Много коректен платец съм. Редно ли е да се държат така с мен? Ако бях циганка, щяха ли да ми спрат тока? Българите сме дискриминирани в собствената си държава.

Отговори


Гост

#22

2013-02-14 08:18:20

#8: София -

Когато нямам превод в картата ми спират тока,въпреки,че на следващия ден вече заплатата е преведена.Платих 19лв.и ми го пуснаха.Работя в циганската махала в читалището вече 20г.Техния ток се пуска срещу 1.50лв.Като те са вечно без лични карти и се държат като малоумни-нищо не могат да обяснят.Грабват се 10човека и отиват право в енергото и историята им има щастлива развръзка.

 


Гост

#28 Re:

2013-02-14 13:47:01

#8: София -

И ние ползвахме разплащателна сметка .. и ние замръквахме без ток- работещи хора сме. Наглостта е безгранична- питайте колко циганина излязах да протестират, и от къде дойдоха тези 15 процента загуби по трасето. аз от 85 лева за ноември- съм на 180 за декември- при условие, че спахме в офиса с мъжа ми щото имахме много работа и не се прибирахме в къщи. Сумата не е голяма, но явно на електората не се спира тока когато не го плаща , а го платихме всички ние -БЪЛГАРИТЕ. Защото по избори ние гласуваме по убеждения- а циганите според сумата, която ще им платят.. За това дами и господа ние плащаме завишените сметки- защото ние може да не гласуваме по изборите- но електората ще го направи!


Гост

#89 Re:

2017-01-25 12:10:55