За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post


Гост

#772

2013-02-03 10:15

Много ми е интересно, защо за пушачите е унижение да пушат пред заведенията? Мен например не ми пречи ако съм с пушач на заведение да стоя с него отпред докато си изпуши цигарата. За мен това не е унижение, нищо, че и аз съм пред заведението, за пушача обче е... къде е логиката? Явно пушачите се срамуват от собствената си зависимост и се чувстват двойно прецакани. заради навика и заради забраната. Така е нали? Не, не очаквам да си го признаете, вие имате нужда да защитавате "пушаческата" чест, защото в противен случай бихте изглеждали още по жалко на фона на цялата картинка

Отговори

катя

#773 Re:

2013-02-03 10:42:19

#772: -

тогава защо пушачите от цяла Европа принудиха своите правителства да коригират закона така че да си имат своите заведения където да се чустват спокойно и уютно без да бъдат считани едва ли не като престъпници и да бъдат пращани в ъгъла.защо според отменения вече закон в Е.С.  ресторантьорите бяха задължени да им осигурят помещения за пушене не по малки от 20 кв .м. които да бъдат почиствани и проветрявани на всеки 4 часа защо?