За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

антон дюлгеров

#649 Re: Re: Re: Re: Кого се опитвате да заблудите?

2013-01-01 10:52

#645: - Re: Re: Re: Кого се опитвате да заблудите?

чудя се защо нашите рестопрантьори вместо да се занимават с преговори не осъдят държавата да им заплати всички загуби за нанесени вреди от пълната забрана на пушене в закрити помещения.за тази цел им достатъчен отчета на Дянков за загубите в бюджета: цитирам дословно "бюджета загуби 220 милиона от забраната за пушене в закрити помещения".така постъпиха техните колеги в Германия и съдът в Хамбург набързо отмени закона.в моя офис аз лично съм разрешил да се пуши и никой не може да ми попречи да го правя.офиса е моя частна собственост и еничарите на Десислава Атанасова няма да бъдат допускани в него.пушенето не е престъпление по смисъла на Наказателния кодекс затова нейните копои без санкиция от прокурора няма да стъпят в офиса ми, а такава нито един прокурор няма да им издаде защото по смисъла  на кодекса те не са изпълнителна власт а и състав на престъпление липсва.

Отговори

ел команданте

#650 Re: Re: Re: Re: Re: Кого се опитвате да заблудите?

2013-01-01 15:19:38

#649: антон дюлгеров - Re: Re: Re: Re: Кого се опитвате да заблудите?

тази Гешанова не е никакъв медик.тези които са лекари от Бога си стоят в кабинетите и лекуват болните си пациенти.само тя като цветарка обикаля всички телевизии и лъже като циганка колибарка.няма ли кой да поиска право на отговор от телевизиите и да я направи смешна с фактите които ние всички знаем на тема"какви са законите за пушене в Европа".наскоро падна и последния бастион на забраната-Холандия.там откриха частни смоукинг клубове като тези във Великобритания което обезмисли закона.холандското правителство само го отмени като безмислен и неизпълним.