Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

тед

#829 Re:

2012-12-13 10:17

#4: Пушач -

Никой не Ви взема правото да пушите. Пушете където искате .. но не и където има малки деца или хора непушачи. Защо пушачите не проявяват и те толерантност към нас , както ние към тях. Ако в компанията има и 2 пушаи всички сядат в залата за пушачи за да се тровят за да може пушачите да си пушат. Скоро се чаких в такси в което макар всички стикери по стъклата шофьора шушеше. Макар и моя апел да си загаси цигарата, това не се случи, трябвало да си почъчам шофьор непушач. Мен не ми пречи шофьора да е пушач, стига да не пуше в мое присъствие в колата при затворени прозорци. Ако отида в банката да ме обслужват да очаквам ли и там да ми запалят цигара, или в магазина на касата???

Отговори


Гост

#834 Re: Re:

2012-12-13 10:34:40

#829: тед - Re:

Ами защото сте такава компания- явно толкова са ти "приятели". Аз съм пушач, но винаги съм се съобразявала с непушачите, както и те с мен- ако сме повече пушачите в компанията- в залата за пушачи, ако другите са повече- ние сядаме при тях и от време на време отиваме в залата за пушачи да изпушим по цигара. Това се нарича толерантност и разбиране, приятелсво и възпитание.