Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post


Гост

#703 Re: Re: Re:

2012-12-12 21:46

#695: i az pusha no i **** - Re: Re:

Ами направи си заведение за чикии и си лъскайте, колкото си искате. Нямам нищо против и такива места да има. Ако собственика е съгласен и има клиенти, нека си направят и за сране на масите, ако щат, но не ми забранявай, аз да си направя заведение за пушачи! Леле, липсата на никотин до какви тежки увреждания води. Като ви чета ми се изпарява изобщо желанието да откажа цигарите, току виж съм загладил гънките на мозъка като вас.

Отговори

Гост

#708 Re: Re: Re: Re:

2012-12-12 22:04:13

#703: - Re: Re: Re:

За съжаление НЯМА ЛИПСА НА НИКОТИН, защото навсякъде гъмжи от нетолерантни лелички и чичковци!

Така че всички са почти толкова интоксикирани, колкото и ти и ги грози ужасяващата перспектива да започнат да мислят като теб.

pushach

#718 Re: Re: Re: Re:

2012-12-12 22:39:51

Абе ще си направя заведени ама щом се пуши на улицата и други обществени места, то трябва и моите права да не се нарушават... Трябва да мога да лъскам бастуна където може да се пуши :) на улицата на спирките на градски транспорт и прочее ... Сега като тръгна да лъскам бастуна и ме арестуват и нарушават правата а всъщност доста по-малко преча от пушачите които ми духат в лицето техните отрови...

#703: - Re: Re: Re: