Протест на детските заведения срещу поставяне на проба Манту

Quoted post


Гост

#3 Re: Абсолютна недомислица!

2012-12-10 23:23

#2: Роси - Абсолютна недомислица!

Не съм съгласна с пробата Манту, но моля не набърквайте децата! Те са натоварени с достатъчно ваксини, а на 7г. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО по Имунизационен календар се прави Манту! Много нечестно и егоистично звучи това Ваше изказване! Мислете преди да реагирате емоционално понякога! Не е честно и това едно дете да отнесе 12 ваксини, за да защити възрастните, както оправдават задължителността на ваксините! Не ме карайте да съжалявам, заради такивва изказавния, че Ви подкрепям!

 

Отговори

ninany

#4 Re: Re: Абсолютна недомислица!

2012-12-11 07:44:14

#3: - Re: Абсолютна недомислица!

Става въпрос за работещите колежки в ПГ, а не за деца.


Гост

#8 Re: Re: Абсолютна недомислица!

2012-12-11 21:29:47

#3: - Re: Абсолютна недомислица!

Уважаема госпожо, погрешно сте разбрала горния коментар. Ще се опитам да Ви обясня какво е искала да каже колежката с него: При нас, в детските заведения, на учителите, работещи с 5 и 6 годишни деца, всяка година се изисква заверка на здравните книжки, със съответните исгледвания по тази прословута наредба 15. На учителите, работещи с 5 и 6 годишни деца към училищата (предучилищни групи), никой не им търси заверки на здравни книжки и те не правят такива изследвания. Ето, това е разликата, която колежката е искала да подчертае. Това няма нищо общо с детските имунизации. Надявам се да сте ме разбрала правилно.

с уважение към Вас, че ни подкрепяте: Ив. Калканджиева

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-12-14 21:03:44


pigi

#24 Pigi

2012-12-21 11:28:00

#3: - Re: Абсолютна недомислица!

Izglejda vie reagite priburzano,za6toto bez da ste razbrala pravilno teksta burzate da obvinqvate i pi6ete Gluposti...!!!