За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

Йети

#316

2012-12-08 21:20

Господа мишоци, чета и си мисля, че заслужавате да бъдете мачкани.Нека ни забранят всичко, за да можете пак да се кефите.Толкова ли сте прости, че не проумявате как с тази забрана много от отраслите на икономиката страда.Не, вие сте с лайняни мозъци и не виждате по-далеч от носа си.Пожелавам на всички подкрепящи тази забрана някой ден да останат без препитание, за да разберат за какво става въпрос.Не виждам смисъл да влизам в подробности, защото много малко хора ще ме разберат.Заради такива като вас страдат всички.Всеки има право на избор.Значи смятаме за нормално да се толерират педали,цигани,всякаква сволач а не е нормално да се пуши по заведенията.Пушачите са друга \"долна класа\".
Не знам какво да добавя.Нека да ни мачкат, ние да търпим, да храним с нашите и на децата ни пари безработните цигани, и ние пак да търпим.Нека да толерираме гей-паради и разни други там \"нормални\" неща.
Заслужавате си държавата!!!

Отговори

мариана

#317 Re:

2012-12-08 21:31:13

#316: Йети -

супер намери се един човек който да каже това което мисли.като гледам фрешовете си заслужават държавата.не искам да съм лош пророк но в тази държава всичко е възможно ще измислят някоя забрана която да ги удари през кръста тогава ще ги видя как ще ревнат във форумите.ама  помощ от нас да не чакат каквото са заслужили това и ще получат.