За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

ванко шопа

#278 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-06 15:07

Вегетарианец съм и много мразя,като отида на ресторант да ми мирише на кюфтета,кебапчета и мазни пържоли!Този тормоз върху вегетарианците трябва да се преустанови!Както забраниха пушенето,така трябва да се забрани и месото.На който му се яде пържола,да излезе пред ресторанта да си я изяде и после да влезе вътре и да си яде салатата от марули!на протест за защита на вегетарианските права.вън месото от заведенията.:)))))))

Отговори


Гост

#279 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-06 15:27:36

#278: ванко шопа - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Миризмата на месо не вреди на никой, за разлика от пушенето. Дай някакъв по-смислен довод, че да може онези в парламента да ти повярват!

Пърдльо

#296 Re:

2012-12-07 15:12:07

#278: ванко шопа - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ама ти си някакъв свръх оригинален бе пич :) браво :) Ти по-малоумне пример не можа ли да дадеш ? И на мен ми се пърди в заведението, ама не го правя, отивам в тоалетната или навън нали? За да не смърди на другите. Ако ти харесва аромата на моята пръдня, ще пърдя пред теб и ти ще пушиш, ама аз ще пърдя точно тогава, когато не си запалил, за да усетиш по хубаво аромата на моята пръдня и да те държи много дълго време :)

Вън мастиката :)

#620 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-31 05:53:36

#278: ванко шопа - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Хахаха...

А мен пък ужасно ме дразни миризмата на мастика - образува ми инстикти за... (абе, гади ми се). Та, в този ред на мисли, дали пък да не организирам една кампания за забрана на мастиката? :)