За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

ани

#276 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-06 12:29

#251: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

хей гостенко я се изнеси от този форум.ти си наркоманка и без да пушиш.изкрейзала пача

Отговори


Гост

#277 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-06 14:51:11

#276: ани - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ами може и да си права, но не аз и тези като мен излизат на протести, а вие-пушачите и собствениците на заведения, които подозирам са по-голямата част от пишещити тук. Някой по-горе пише, че съм "обиждала" домакините на форума.  Мога ли да попитам този някой по какъв начин го правя, и ако може да ми цитира обиден епитет написан от мен? Това, че съм си позволила да нарека тютюнопушенето "зависимост" и "наркомания" не би следвало да обиди никой пушач, защото първото което е, това не съм си го изсмукала от пръстите, това е доказано научно, и второ всеки пушач го знае. Друг е въпросът, че тютюна отдавна е легализиран и държавата събира акцизи от цигарите. Ок, претендирайте за права, но ако обичате не се опитвайте да опровергавате вредата от тютюна, защото тък и не само се опитвате да правите точно това, " дядо пушеше и живя до 92 години" "Всеки велик човек е пушил" "Вредата от цигарите не е доказана" и т. н.....  В този ред на мисли вредата от абсолютно нищо не е доказана по безпорен начин, нали! Да протестираш за право на избор е едно, да се опитваш да омаловажиш проблема-съвсем друго.