За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

ел команданте

#168 Re: Re: не на цигарения дим

2012-11-20 18:05

ооо хайде стига с тези наставления никой не ви приема насериозно сгрешили сте форума тук темата не е "здравословен" начин на живот а защита правото на пушачите да имат своите заведения където да общуват и се забавляват далеч от киселите ви и злобни физиономии.тръгнали сте да правите от заведенията пансион за благородни девици няма да стане даже и прехвалената от вас Европа го разбра.само не можах да разбера на кого се караш защото писането с главни букви точно това означава.

Отговори


Гост

#170 Re: Re: Re: не на цигарения дим

2012-11-20 18:42:03

#168: ел команданте - вземи запали една цигара, че  така като ти чета последния пост, май си в абстиненция

 

Не се карам на никой, просто така ми е бил включен Caps Loock.  Никакви наставления не давам, не става въпрос за здравословен начин на живот, а за социална среда. Да не би цялото ти обкръжение да е от пушачи? Щом ще има частни клубове още по-добре, наистина това няма да пречи на никой. Знаеш ли аз нямам нищо против да има заведения за пушачи, но имам против, когато отида на заведение с хора пушачи и непушачи(видиш ли имам приятели пушачи за разлика от теб) да влизам всеки път в отделението за пушачи, защото дори и само един да е пушач му се нарушава комфорта ако излезе навън, за да си изпуши цигарата. И после ми обяснявайте, че залите за непушачи са празни. Това е причината. Поне  в 99% от случаите именно пушачите са нетолерантните. Едва ли не излиза, че когато кажа на някой пушач, че цигарата му ми пречи-аз съм тази която нарушава нечии права. Точно за това трябва да има забрана, който му се пуши навън без пререкания, че един пуши, друг не и не могат да се разберат в коя зала да седнат, който иска да пуши в частния клуб за пушачи с членски карти-да ви е добре дошъл.