УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Quoted post

Атанас

#324 Социална реалистичност на Кеше

2012-09-17 13:47

Аз силно симпатизирам на тази кауза. Не съм компетентен, а и няма достатъчно научна информация, да отсъдя научно-техническата реалистичност на изобретенията на Кеше. Но ме смущават някои факти около пропагандната кампания на фондацията. Защо беше нужно да се отлага от април до сертември разсекретяването на изобретенията? Наистина ли Боинг са запознати с технологията и са отвърнали така наивно? Това смешно писмо на Обама, (ако е истинско) неговият кабинет не съзнава ли, че се излага? Защо няма никакви клипове-демонстрации на летящи транспортни средства? Показаното за фондацията говори, че разполагат с лаборатории и тепническа база да направят прототипи. Африканската тема - не знае ли Кеше, че за режимите на повечето африкански държави, всяко нещо даващо сила е в ръцете на вождовете, а не на народа, и там отстояват този принцип с особена жестокост? Защо в края на краищата Кеше не пусне документацията в Интернет на свободен достъп?

Отговори

христо

#325 Re: Социална реалистичност на Кеше

2012-09-17 18:33:57

#324: Атанас - Социална реалистичност на Кеше

Все  пак не трябва да бъдем  толкова силно наивни , и да предположим , че социалната реалистичност на кеше , може да се окаже нереалистична. В  традиционните  медии , освен интернет , като радио , телевизия , вестници , не се споменава нищо за тази технология , освен в един български вестник "Република" но и там няма нищо подробно за тази технология и само се споменава че поканата е отказана от българският посланик в белгия поради съмнения в сериозността на тази тхнология , от страна на посланика. Има само две вероятности , или технологията е истинска , и се игнорира нарочно от медиите , освен в интернет, поради корпоративни , политически , военни или други съображения , не се знае. Или тази технология е някъкъв пореден интернет блъф , с цел политическо облагодетелстване на страната Иран ( знае се че се готвят да я ударят от страна на Израел и САЩ ) или просто евтина сензация. До истината може да се достигне само ако на срещата на 21.09 се изпратят българи достатъчно компетентни по въпроса , за да разберат за какво става на въпрос.