УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Quoted post

kiber

#291 Re: Kam gost #289 - Ами излезте на улицата ...

2012-09-12 20:21

#289: -

Abe ti govori6 sjaka6 vsi4ko ti e NARED i kato 4ovek, koito e super dovolen ot standarta na jivot v bg.
Teb AMERIKA, RUSIA I EVROPA kakvo ti pomognaha tolkova?
Istinata e ,4e nikoi na nikogo ne pomaga - vsi4ki sa igra4i i igrajat samo i edinnstveno za svoiata pe4alba !!! A nas ni vavli4at , za da si mislim  , 4e sa mnooo gotini i dobri . Da znae6, 4e Vsi4ko , koeto davat e na Takava cena , koiato nito az ,nito ti podozirame!

Da, Na ulicata moje da se izleze i da se protestira. Az sam ZA! No za sajalenie nie , horata s po-obiknoveni vazmojnosti nikoga ni6to njama da promenim ... kolkoto i da si mislim 4e mojem da zastanem sre6tu onezi sas Super Silite !!! Vapreki tova TRJABVA DA IMA PROTESTI I SVOBODA NA MNENIETO NA MASITE!

Da, mislja 4e Keshe s negovata tehnologia e variant za OGROMNA PROMJANA . Izob6to ne e slu4aino tova, 4e Amerika i Izrael se ma4at vsia4eski da vavlekat Iran vav voina, samo i samo da se dokopat do sa6tata TAZI tehnologia, kojato neotdavna OTVLE4E AMERIKANSKI RAZUZNAVATELEN BEZPILOTEN SAMOLET i li4no Obama pomoli Iran da im go varnat.
!!! A da pitam az , kakva rabota ima Amerika da razuznava v Iran i koi im go dava tova pravo? I kakvo li tolkova , koeto zapla6va neinite interesi ja zapla6va ?
O, da, zabravih, 4e Amerika smjata , 4e ima prava NAD Celia Svjat i zatova NEKANENA se namesva navsjakade i po vsi4ki vaprosi. Pravi se na: 'AMERIKA = SUPERMAN , SPIDERMAN i t.n." da, da !!! I na men mi se iska da e istina ; da sa naitina svetni , 4estni i dobronamereni , no sa sajalenie ne6tata ne stojat taka. Vsi4ko e interesi i zaplaha na Interesi!

Samo ne znam za6to izbraha Balgaria kato teritoria za svoite mrasni i manipulirani deistvia !

Отговори


Гост

#292 Re: Re: Kam gost #289 - Ами излезте на улицата ...

2012-09-12 20:32:39

#291: kiber - Re: Kam gost #289 - Ами излезте на улицата ...

Знаеш ли какво си мисли котката, когато семейството, в което живее се кара за развода?

compere

#299 Re: Re: Kam gost #289 - Ами излезте на улицата ...

2012-09-12 23:19:33

#291: kiber - Re: Kam gost #289 - Ами излезте на улицата ...

И защо си мислиш, че България случайно е избрана за битката между "светлите" и "тъмните" сили. Та тази борба е от времето на Троя, примерно. Просто вече му дойде времето, войната да приключи. Когато всички сме на улицата за 3 дни, всичко ще свърши. Полицаите ще искат по-високи заплати на 23 и 24 септември. Ако учителите, лекарите, миньорите, железничарите, пенсионерите, горските работници, зърнопроизводителите, животновъдите, зеленчуко производителите, аптекарите, търгоските работници, собствениците на еднолични, малки, средни фирми ... БЕЗРАБОТНИТЕ, всички вкупом си потърсим достойният живот ... Ех мечти... Нали трябва да има кой да поведе страната, след като Борисов абдикира.