УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Quoted post


Гост

#265

2012-09-09 19:55

Представете си, ако тази технология съществува и всеки може да се възползва от нея! Според мен това означава край на света. Хората не сме готови за това. По-добре да не е истина.

Отговори

neka poglednem istinata v o4ite bez strah!

#272 Re:

2012-09-10 14:40:20

#265: -

Izviete , 4e pi6a s latineca, no njamam vazmojnost za kirilica v momenta. 
Barzam da izkaja mnenie  i sam stva6no jadosana na izre4enieto 4E NE E GOTOV 4OVEKA ZA TEZI TEHNOLOGII


A za kakvo e gotovov ?!
Za onova,koeto ILLUMINATI mu pri4injat GODINI NARED , taka li?
Omrazna mi da slu6am kak 4ove4estvoto ne e gotovo za tova i onova,

a v Sa6toto Vreme v amerika i po celia SVIAT iluminatski , masonski i vjakakvi taini ob6testva (koito vladejat sveta i vlastta, i do momenta se spravjat USPE6NO ) OTVLI4AT DECA , CIVILNI I VOENNI HORA, za da IM PRILAGAT KONTROL NA UMA NASILSTVENO  i po nai-jestok na4in 4rez MK-Ultra i Monarh Programirane  ;
za JERTVOPRINO6ENIATA , KOITO izvar6vat  ( mnozina ot vas moje bi ne znajat, no te sa FAKT) v BOHEMSKATA GORA  v amerika i ne samo tam.
Za MANIPULIRANETO NA MAS MEDIITE i  MUZIKALNATA INDUSTRIA s CEL otnovo masov kontrol nad Uma?

ZA GENNOTO INJENERSTVO, S KOETO OT HILIADOLETIA SE MANIPULIRA 4OVE6KOTO DNK-a.

ZA TOVA LI E GOTOV SVETA, a ?!!!

NE NI LI PISNA RAZNI OKULTISTI  v svetoven ma6tab DA SE OPITVAT DA POROBVAT 4OVE6KATA DU6A?

TOVA E PLANA IM , DA . sigurno ne vjarvate ili ne ste informirani , v takav slu4ai, OGLEDAITE SE!

VIJTE KAKVI REKLAMI PUSKAT DORI PO BALGARSKITE TELEVIZII (RELKAMITE NA BIG BROTHER tazi godina = poslaniata im kato "Hell HERE" - ot reklamata sas jenata kotka,  ili `` IZBERI SVOIA KRAI` I MNOGO DRUGI ), veroiatno 6te pomislite 4e sa slu4aini ili 4e prosto originalni4at ), no za sajalenie VSI4KO E NA mnogo po-dalboko nivo!!!
Vijte reklamata na 4ips TORNADO - pro4etete tabelite v reklamata na koito pi6e (na fona na razru6enia grad , prez koito minava momi4eto , hapva6to 4ipsa)  - ``THE FUTURE`` - e, da sigurno i tova si mislite 4e e bezobidno.
Vijte kak vse pove4e razruha, nasilie i orajia ima vav filmite, relkamite, muzikalnite videoklipove I NAISTINA POMISLETE KOMU E NUJNO TOVA i za6to se propagandira !!!

PRO4ETETE POVE4E VAV FORUMI KATO www.indigota.com, www.parallelreality-bg.com ,  www.youtube.com  ima mnogo po tezi vaprosi.

I Ne stava vapros za tova da gubim zdravia razum i da se strahuvame ot tiah ,  a da PROGLEDNEM ZA PAKLENITE  IM PLANOVE. da badem informirani i gotovi na vsi4ko ZA DOBROTO.

Ako ne znaete , neka vi kaja i tova, 4e pevicata Lauryn Hill poema riska da im se protivopostavi (pro4etete teksta na pesenta "I GET OUT" (tam  izobli4ava  ILLUMINATI)  , znaeiki samata tja (no vsa6tnost i celia svjat znae) kakvo storiha na  MICHAEL JACKSON i WHITNEY HOUSTON , koito se boriha s tjah i sistemata im.

ISKRENO SE NADIAVAM FONDACIA KE6E DA E BEZKORISTNA V NAMERENIATA SI .  Iska mi se da VIARVAM , 4E IMA SILA V TOZI SVIAT , KOJATO DA SE PROTIVOPOSTAVI NA SVETOVNITE KONSPIRATORI-POROBITELI .

Iskam da VJARVAM , 4E IMA GOSPOD I MOJE DA GI SPRE PO NJAKAKAV NA4IN ! Dori edin ot tezi na4ini da e imenno Fondacia Keshe i neinite otkritia!

HORA , OSAZNAITE SE.... NE E NIKAK HUBAVO , ONOVA KOETO PRAVJAT  I VAZNAMERJAVAT DA NAPRAVJAT S NAS, HORATA, (vklu4itelno i jivotnite)  V IDNITE GODINI!

Edin malak savet kam vi4ki vas , koito viarvate v Dobroto.
Pomnete , 4e 4ove6kata DU6A e bezcenna i ve4na!   TE  ne mogat da NI nakarat da im ja dadem dori s ma4enia , okultizam i kontrol nad saznanieto.
Pomnete , 4e te imat NUJDA OT  NA6ETO POZVOLENIE , za da uspeiat - TOVA E BOJESTVEN (vselenki) ZAKON -
NIKOI NE MOJE DA TI OTNEME NI6TO, AKO SAM NE MU GO DADE6 !