УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Quoted post

Безпартиен

#158 Безпартиен

2012-08-20 16:02

Ако беше толкова лесно със петиции да си решиме проблемите,Щяхме да сме махнали и тръбите за топла вода минаващи през всички блокове които без да имаш парно те задължават да плащаш,Нямаше да ни спират реакторите в Козлодуй,които са градени със народни пари,щеше да има референдуми както във белите страни,и какво ли още не,и нямаше да ни е нужен Кеше и каквото и да било!Тази власт е спечелена със сила и много избити невинни жертви от евреите и без кръв няма да падне,още по малко със петиции!Защото всички съветници на Правешкия каскет бяха евреи!А тяхните наследници си намериха гъзолизци да продължат делото им!Затова продължавам да си мисля,че тези петиции са нищо повече от начин на изява,и нищо няма да променят!Какво ме накара да бъда агресивен ли?Ще ти отговоря!Не може да създаваш група ,която да подкрепя такива идеи,и разни пияни старчета да се налагат и да показват някакво ОФ величие с плитките си умове,и в същото време да си подбират кой им изнася да остава в групата и кой не!Което си е жива цензура и диктатура!Няма как да накараш някой да ти повярва ако се опитваш да му налаш същото срещу което е изправил глас!Което ме кара да защитя собственото си достойнство на човек и да бъда директен с подобни отрепки!Защото ако ги попиташ как са завършили висше и са стигнали до тези нива трябва да лъсне цялото им корумпирано котило!Със петиции няма да стане това е сигурно и ако не ми вярвате след време ще се убедите сами,но ще бъде късно за каквото и да било!Не можеш да налагаш ОФ простотия на хората които искаш да ти вярват!Абсурд!До като в тоя кенеф не гръмнат пушките и цялата еврейска измет не бъде разстреляна по нивите както те са го правели на времето,за каква независимост и петиции можем да говорим?

Отговори


Гост

#160 Re: Безпартиен

2012-08-20 16:41:40

#158: Безпартиен - Безпартиен

Тук мога да се съглася с теб. До сега е наложено така ,че ако искаш нещо да стигне до ръководителите на една държава пишеш писма, протестираш или протестираш чрез петиция примерно. Това, което се цели с тази петиция е по законен път да се насърчат нашите управници да идат на тази конференция и да вземат под внимание какво има да каже този професор, а не да се игнорира. Без значение дали ще постигне успех или не тази петиция все по някакъв начин дали законен или не законен обшеството ще намери начин да си наложи правото за по-добър живот! Да управлява ни някаква измет... мизерници и егоисти, стремеещи се да ни заробят, но малко по малко съм убеден че ще се отървеме от тая управляваща измет. Представи си тая петиция бъде подписала от хиляди хора и нашите управници не я вземат под внимание, какво означава това ? Нашето правителство не слуша народа, който е гласувал то да е на власт а слуша външния натиск. Хората се сабуждат вече. Малко по малко ще видиш обществото ще наделее и ще има правосъдие ! А пък Борисов е една мутренска масонска гнида, кяото служи на онея чиито цели са за световен ред и господство. Майната им !