УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!


Гост

#151

2012-08-20 03:03

Друго: Изобретение Андреа Росси автономного реактора E-Cat открывает эпоху революции в энергетике.

Выпуск генераторов Росси, вероятно, начнется в США. Предполагается, что цена «домашнего» E-Cat составит 400-500 долларов, что не должно помешать изобретению окупится в ходе всего одного года.
http://blogger.com.ua/2012/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B5-e-cat-%D0%B8-%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%B7/

Гост

#152

2012-08-20 09:10

Края на кризата е близо.....
Безпартиен

#153 Луд умора нема само се поти,и колко по го хвалиш по работи!

2012-08-20 10:54

Прав си е Славейков като казва:Не народ а мърша!
Само идиот може да търси евтина безплатна енергия,защото не може да си позволи тази която се предлага,защото разни мутри са го яхнали като магаре и не му дават да диша!И в същото време да продължава да блее като овца и да подкрепя същите с гласа си и овчата си зависимост!Е нема такава държава!Не кенеф,не резерват,ами нещо повече!Каква евтина и безплатна енергия ви гони бе идиоти!Некой ще тръгне от къща на къща да ви монтира безплатни източници на енергия ли бе!Требва да си повече от идиот да верваш в нещо такова!Вие не разбрахте ли че тази петиция е поредния пиар на разни мутри като Георги Палпурин да ви яхат и да търсят известност бееее!Кой от вас ще извади 20000 или 5000 евро да си го позволи бе идиотииии?Георги Палпурин който стои зад тази петиция и негови подлоги,ли ще ви ги дадат тези пари бее?Кой първо ще ви позволи да си махате инсталираните кабели от енергото нарушавайки цялата мрежа?Кой бе малоумници?Вие не можахте да разберете че зад всичките тези петиции стоят определени кръгове и интереси бе?Толкова сте оскотели че овцата има повече акъл от вас!Някой ще тръгне да бута готови инсталации,носещи на еврейте и мафията милиарди,и ще тръгне да ви поставя евтини источници на енергия!Да ама не!Тря бва да си повече от идиот и мазохист да разбереш какво става около тебе!Селския хитрец обича глупака!Глупака бленува селския хитрец!Идиооотииииииии мастииииии!
На времето една путка викаше,че гладна путка можеш да я ебеш,ама гладен хуй не може да ебе!Така сте и вие,кой от къде дойде ще ви клати,ама вие да направите нещо едва ли!Заслужавате си съдбата що сте диви патки от резервата БГ.

Гост

#154

2012-08-20 11:00

Време е! Надявам се правителството ни да има смелостта и отговорността, която демонстрира до момента да даде ход на неизбежно случващото се. Времето в което живеем е уникално, това което предстои така или иначе ще се случи с тях или без тях. Това е начина да покажат отговорността си за която да са дошли тук и сега на тези позиции, които са си избрали. Не трябва да има страх - НАПАРВЕТЕ ГО!ЛЮБОВ И СВЕТЛИНА ПО ПЪТЯ ИМ!

Гост

#155 Re:

2012-08-20 11:07

#154: -

 

Надай се коньо за зелена трева!


Гост

#156

2012-08-20 13:29

.........

Гост

#157 Re: Луд умора нема само се поти,и колко по го хвалиш по работи!

2012-08-20 14:01

#153: Безпартиен - Луд умора нема само се поти,и колко по го хвалиш по работи!

Значи напълно си прав за мутрите и за начина ни на живот в днешно време и че ни обират, но това не значи, че не може да се промени. Повярвай ми не всички мислят по тоя егоистичен начин. Наистина съществуват хора които всъшност им пука за обществото. И докато не се опиташ да повярваш или не дадеш шанс на някого никога и няма да разбереш и ще стоиш на това дередже на което си сега. Тая петиция изобщо няма никаква цел за пиар и тем подобни простотии, които ти изброи. Не не съм я създал аз и нямам нищо общо с нея. Това което ти всъщност казваш е и ще използвам твоите думи е: Дай да ни клатат тия които са ни клатили до сега, що да ги заменяме с нови клатачи. Обаче има няколко подробности с които мисля, че не си наясно. 48 часа след презентацията на 24 април 2012 година на същия този професор, президента Обама подписва закон, с който обвинява всекяка страна , която изпозлва този вид технология, че извършва престъпление срещу Сеъдинените Американски щати. Можеш да го видиш на сайта на белия дом. Второ! Ако това е толкова огромна измама колкото ти твърдиш, защо медийте и държавниците мълчат и са се завряли в миши дупки и никой нищо не казва и никаде нищо не се споменава? Май някой ги притиска а ? Аз си мисля, че нашите политици са притиснати в ъгъла от щатите. Друго ! Защо когато българин измисли (извинявам се не помня името на човека, но това стана преди 1-2 години мисля) как може да запалиш водата и тя да гори без да използваш никакви горивни вещества, а чисто и просто изгаряш водорода в водата веднага всичко беше засекретено, наляха го с пари и тая технология не излезе на бял свят? Ако потърсиш в vbox7.com ще намериш клипове които показват целия този процес на горене на водата. Ако има шанс да се спре отсичането на дърва и изобщо замърсяването на околната среда с горивни процеси и тем подобни защо да не опитаме? Дори и всичко това да не е истина какво пречи да опитаме? Друго ще ти кажа. Според този професор Кеше твърди, че след като е предоставил този тип технология на иранското правителство, фондацията е напълно финансирана от Иран. Не случайно Израел и САЩ толкова много искат да нападнат Иран, ама пък и в същото време само говорат и си мрънкат под носа и нищо не правят. Манипулират медиите, коио казват, че Иран обогатявали уран за направата на атомна бомба. Това са глупости ! Иран не използва урана за да направи атомна бомба. Това е нагласена работа. Замисли се и проучи. Манипулирани сме от всякаде... трябва да се сабудим вече.... Ционистите са в средата на всичко. Те са узурпаторите и истинските врагове на обществото ! Те са тея, дето са ни заробили векове наред !

Безпартиен

#158 Безпартиен

2012-08-20 16:02

Ако беше толкова лесно със петиции да си решиме проблемите,Щяхме да сме махнали и тръбите за топла вода минаващи през всички блокове които без да имаш парно те задължават да плащаш,Нямаше да ни спират реакторите в Козлодуй,които са градени със народни пари,щеше да има референдуми както във белите страни,и какво ли още не,и нямаше да ни е нужен Кеше и каквото и да било!Тази власт е спечелена със сила и много избити невинни жертви от евреите и без кръв няма да падне,още по малко със петиции!Защото всички съветници на Правешкия каскет бяха евреи!А тяхните наследници си намериха гъзолизци да продължат делото им!Затова продължавам да си мисля,че тези петиции са нищо повече от начин на изява,и нищо няма да променят!Какво ме накара да бъда агресивен ли?Ще ти отговоря!Не може да създаваш група ,която да подкрепя такива идеи,и разни пияни старчета да се налагат и да показват някакво ОФ величие с плитките си умове,и в същото време да си подбират кой им изнася да остава в групата и кой не!Което си е жива цензура и диктатура!Няма как да накараш някой да ти повярва ако се опитваш да му налаш същото срещу което е изправил глас!Което ме кара да защитя собственото си достойнство на човек и да бъда директен с подобни отрепки!Защото ако ги попиташ как са завършили висше и са стигнали до тези нива трябва да лъсне цялото им корумпирано котило!Със петиции няма да стане това е сигурно и ако не ми вярвате след време ще се убедите сами,но ще бъде късно за каквото и да било!Не можеш да налагаш ОФ простотия на хората които искаш да ти вярват!Абсурд!До като в тоя кенеф не гръмнат пушките и цялата еврейска измет не бъде разстреляна по нивите както те са го правели на времето,за каква независимост и петиции можем да говорим?
Садбино

#159

2012-08-20 16:37

Не мога да коментирам,защото не съм компетентна...но след като вече е реалност НЕЩО,което ще подобри живота на милиарди хора по-света,трябва и България да се включи..но САЩ,няма да позволят на Борисов!

Гост

#160 Re: Безпартиен

2012-08-20 16:41

#158: Безпартиен - Безпартиен

Тук мога да се съглася с теб. До сега е наложено така ,че ако искаш нещо да стигне до ръководителите на една държава пишеш писма, протестираш или протестираш чрез петиция примерно. Това, което се цели с тази петиция е по законен път да се насърчат нашите управници да идат на тази конференция и да вземат под внимание какво има да каже този професор, а не да се игнорира. Без значение дали ще постигне успех или не тази петиция все по някакъв начин дали законен или не законен обшеството ще намери начин да си наложи правото за по-добър живот! Да управлява ни някаква измет... мизерници и егоисти, стремеещи се да ни заробят, но малко по малко съм убеден че ще се отървеме от тая управляваща измет. Представи си тая петиция бъде подписала от хиляди хора и нашите управници не я вземат под внимание, какво означава това ? Нашето правителство не слуша народа, който е гласувал то да е на власт а слуша външния натиск. Хората се сабуждат вече. Малко по малко ще видиш обществото ще наделее и ще има правосъдие ! А пък Борисов е една мутренска масонска гнида, кяото служи на онея чиито цели са за световен ред и господство. Майната им !

tale

#161

2012-08-20 21:12

Всички вярваме в приказки! Раждаме се от тях, израстваме с тях, остаряваме с тях и умираме пак с тях! И то с едничката надежда, че след като ги има и си ги споделяме, то значи част от тях са истина. Но след като поизрастнем, живота ни учи на други ценности, които намаляват вярата ни в приказното. То живее във всеки, но реалността, зависимостта на парите и властта го подтискат. Затова в момента човечеството ще се окаже незряло да приеме тази истина за бъдещето си. Възможността, веднъж за винаги да се върнем към живота и първичните му ценности. А, че всичко е възможно, човешкият вид е доказал на себе си - от възрастта на сегашното човечество, което е на 40-45 хиляди години, до вероятните 200 милиона години, които са приблизителната оценката на геолозите за най-древната открита човешка следа, намерена в Туркмения – само на една крачка от Иран. И стига да вярваме и приемем, че всичко в живота ни е управляемо от самите нас, и от избора ни да повярваме в силата на човешкия ген, то само ние хората можем да го променим в посока, която да ни съхрани и развие, а не да ни погуби. Дошъл е такъв момент! Просто трябва за миг да загърбим дребните си ежедневни грижи и да повярваме и изживеем тази приказка. Ако само 10% от интелектуалната, хуманитарна и геополитическа кампания на Кеше и фондацията му е истина или има фундаментална и обоснована платформа, то останалото е волята на всички нас, да си повярваме (не на него, а на нас самите), че такова бъдеще би ни довело до устройваща всички (и най-вече планетата) уредба. Нямаме нужда от граници – очевидно е, че всички вече сме струпани на бариерата на човешките възможности и много скоро няма да има значение кой от коя страна е. Те са в измисления ни и разделящ свят в главите ни, който с всяка мисъл и всяка секунда ни отдалечава от истинската ни същност – да живеем. Е нека помечтаем и да се доверим на някой, който по всичко личи, че не преследва стандартни интереси. Или поне нека го изслушаме!? Аз лично искам да знам повече за перспективите, които такава революция разкрива пред човечеството. А Вие?


Гост

#162 Re:

2012-08-20 21:20

#161: tale -

Нямам думи просто за твоя коментар. Евала ти правя. Радвам се, че виждам, че и ти разсъждаваш като мен. Във всяка прикаска и във всяка лъжа има голяма доза истина. И всяка представа за нещо или въображението е изградено на една база от истина!

tale

#163 Re: Re:

2012-08-20 21:38

#162: - Re:

Дано тази петиция стигне до все повече хора, че и да се представи навреме пред "шефовете". Време няма, а очевидно идеолога на кампанията "Кеше" добре е измислил, как да поразмести статуквото. Страх те е от "огъня" - ядеш "сурово". Между другото, някой знае ли до кога трябва да се отговори на поканата? Че, от магистрали и детски градини, пак ще закъснеем за срещата! :)

geri

#164

2012-08-20 22:45

uspeh na Ke6e,dano dobroto vyztyrjestvuva nad silite na zloto!
Безпартиен

#165 един от пътищата за оправяне,другия е пушката

2012-08-21 00:01

http://eltimir.ucoz.ru/news/2009-07-05-322

По възможност да го прочетат повечко овце!

Гост

#166 Re: един от пътищата за оправяне,другия е пушката

2012-08-21 00:22

#165: Безпартиен - един от пътищата за оправяне,другия е пушката

Всички гласове, дали ще са за  президент, изобщо за някаква държавна власт са напълно манипулирани. Мисля, че всеки един българин е много наясно с това. Гласовете се копуват, така че и да гласуваш и да не гласуваш пак ще има купени гласоподаватели.

Безпартиен

#167 10%

2012-08-21 00:33

Ако са малко нямат шанс добре е описано в статията положенията какви са!Така че ще се чувствам по чист като не съм го узаконил с гласът си!Или да го узаконя да ми го набива законно?Кое избирате?Вредиоте не само на себе си а и на останалите!
добряка

#168 аз

2012-08-21 15:39

Ще е добре света да започне най- после в правилната посока, а не към ПЪЛНА РАЗРУХА

Гост

#169 Re: 10%

2012-08-21 17:28

#167: Безпартиен - 10%

Безпартиен, стига си храчил! Стига с товите ментални задръствания, етерна слуз, негативни елементали и астрални остатъци... Успокой се, затвори очи и дишай дълбоко...


Гост

#170 Re: Re: 10%

2012-08-21 18:30

#169: - Re: 10%

Много ми прави кеф да храча на майка ти у косматата путка бе идиотче не ти ли е казала? :)

Andy San

#171 ЛОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ, УПРАВЛЯВАЩИТЕ НЕ БИВА ДА МЪЛЧАТ!

2012-08-22 10:31

С 2 275 ПОДПИСА НАШАТА ПЕТИЦИЯ Е ВЕЧЕ НА 11 МЯСТО!

ОЩЕ 100 ГЛАСА И ВЛИЗАМЕ В ЧЕЛНАТА ДЕСЕТКА НА НАЙ-АКТУАЛНИТЕ И ВЪЛНУВАЩИ В МОМЕНТА НАШЕТО ОБЩЕСТВО ПРОБЛЕМИ!

Гост

#172

2012-08-22 16:14

решение от такъв магнитуд е в интерес на на всички
Illusion

#173

2012-08-22 18:26

Подписах, дано всичко да е така както е описано!

Гост

#174

2012-08-22 18:40

Напред! Науката е слънце, което във душите грей!
Напред! Народността не пада там, дето знаньето живей!
текст: Стоян Михайловски
Вики

#175

2012-08-22 23:14

Нямам думи...
Явно това не засяга нашите управляващи и медиите.
Все едно глас в пустиня.Ако имаме истински родолюбиви управляващите ,до сега трябваше тази тема за тях да бъде номер едно до оставащите дни до 6 септември.Но явно може би те са под натиск на САЩ и други сили, които не искат в света да станат такива глобални промени.Да се надяваме ,че все пак здравият разум ще надделее над жаждата за баснословни печалби и подтискане на народите по всеки възможен начин.