Подписка за запазване на обучението от 5-ти до 7-ми клас в МГ

Quoted post


Гост

#917 Re: Re: Re:

2012-04-01 10:28

#895: - Re: Re:

Старнно е как някой успяват да облекът свойте мисли в "статистика", която е по-скоро "стъкмистика" обслужвща тяхната мисъл!!! Дори да приемем, че това е вярно то следва, че в ЕГ отиват децата, които са добре подготвени в МГ, нали? А не сте ли се замислили, че децата отиват в ЕГ под натиск и решение на родителите?  Според мен най-добрия вариант е от 5 клас в МГ, а след 7 клас в ЕГ в природоматематически профил и детето излиза от училище с език + математика, което най-перспективната комбинация. Най-важното е че сме влезли в ритъма на развитие на мозъка и сме го развили то най-подходящия начин, за да ни глужи вярно в бъдеще!

 

 

Отговори


Гост

#923 Re: Re: Re: Re:

2012-04-04 19:31:28

#917: - Re: Re: Re:

ЕГ с природоматематически профил????????? (Те такова животно никъде нема!!!) Какво точно трябва да е това???? Прилича ми на МГ с чуждоезиков профил. По-голяма тъпня не бях чел!!!!!! Хора, четете, че най-лошото нещо на света е да си невеж!

Настина ме развеселихте с тази ЕГ с природоматематически профил! На мен пък ми се учи в професионална гимназия по строителство с профил "Фризьорство и козметика". Голям смях!!!!!


Гост

#925 Re: Re: Re: Re:

2012-04-05 13:28:09

#917: - Re: Re: Re:

Пише се облекат, своите, някои, а не "облекът, някой, свойте"!

Май не сте "влезли в ритъма на развитие на мозъка си и не сте го развили по най-подходящия начин". Смях, смях, смях...

 


Гост

#926 Re: Re: Re: Re:

2012-04-05 13:29:56

#917: - Re: Re: Re:

А не сте ли се замислили, че децата отиват в МГ в 5 клас по решение и натиск от страна на родителите?