Протест срещу лимита при финансиране на лечението на деца

Quoted post


Гост

#73

2012-03-04 19:48

Аз съм майка на дете, лекувано в Англия, благодарение на ЦФЛД.Безкрайно съм благодарна на този фонд, защото помогна за оцеляването на сина ми. В последвствие се наложи да пътува още няколко пъти до там за долечение.Може би и занапред ще се наложи / не дай , Боже/ и ако има подобни ограничения , семейството ни не би се справило само. Това значи ли, че на синът ми не трябва да се даде шанс нормално да продължи живота си, в България този шанс му е отнет , поради липса на специалисти за неговото рядко заболяване. Мисля, че не е справедливо ! Хората, които измислят и гладуват подобни ограничения, дават ли си сметка , че болните деца и семействата им преживават кошмар, който надхвърля човешкото въжбражение . Това е лудост, която ние потърпевшите, надигайки глас, трябва да спрем!!!

Отговори


Гост

#77 Re:

2012-03-04 22:41:07

#73: -  

 Като майка преживяла същия нечовешки ужас изцяло подкрепям казаното от вас.Нашият син беше спасен от лекари във Франция,благодарение на средствата събрани от приятели и колеги.Не може да се опише с думи,какво е всеки ден да се питаш дали утре детето ти ще дочака шанса си да живее.