Подписка за запазване на обучението от 5-ти до 7-ми клас в МГ

Quoted post


Гост

#473

2012-02-25 13:14

Отговор на 467: виж резултати от състезания по математика в Пловдив на този сайт: www.omg-bg.com
Откъде се намират такива като Вас да говорят глупости и да казват на бялото черно? Защо го написахте? Вие лично поглеждали ли сте класиране или просто сте чули това като клюка? Аз съм от Варна и съм чула доста такива приказки как винаги децата от не- знам-си-кое училище постигали по-високи резултат, ама още нито веднъж не съм видяла такова нещо! Ами много Ви моля преди да пишете глупости, влезте в посочения по-горе сайт, касаещ Пловдив, защото за Пловдив говорите. Ако имате и грам чест, ще се извините за написаното от Вас, което си е просто една жалка клюка, която сте чули.

Отговори


Гост

#475 Re:

2012-02-25 13:24:36

#473: -

Извинете се вие, след като се запознаете с посочените по-горе класирания. За Варна специално погледнете резултатите от всички математически състезания и вижте дали наистина няма момче, което винаги е на призово място, а не е учило в МГ. Сега то е 8 клас и учи в ЕГ. Никога не е учило в МГ, но това не му е попречило по никакъв начин.

http://www.math.bas.bg/ch/2011/vn08.htm